KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Fashion street-i Lush márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Fashion street-i Lush márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha úgy érzed, nem tudsz ellenállni a Sötét Oldal csábításának, csusszanj be egy nagy kád forró vízbe ezzel a zselés fürdőbombával. A sötét varázslatok feketéje hamarosan utat enged a szerelmi bájitalok rózsaszínjének, miközben a fahéjlevél-olaj melegít és bizserget. A vízen lustán szétterülő zselé puhítja a bőröd, a ragyogó brazil narancsolaj javítja a hangulatod, a mandula édes illóolaja pedig kondicionálja a bőrt. Éledj újra hamvaidból főnixmadárként."

Madi

2018. április 4.

Első Lush bombám, azt hozta, amit vártam. Na de nézzük gyorsan a válaszokat, amiket kerestek:
- Első ránézésre mocsári szutykot csinál a vízből, de a nyálkás cucc a víz felületén később teljesen feloldódik és a hab is eltűnik (adjatok neki időt, ez nem egy gyors fürdésre lett kitalálva), így tökéletesen tiszta lilásfekete pancsit kapunk csillámokkal.
- A csillámok elvétve maradnak meg a bőrön öblítés után és az illata sem túl erőteljes, de én ezt nem is bánom.
- A kádat nem fogja be.
- A víz mennyisége megközelítőleg mindegy, először félig engedtem a kádat, de nem lesz halványabb a színe teli kádban sem.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

- A kádat nem fogja be.

mautika

2018. március 24.

Borzalmas! Hálistennek csomagban vettem féláron, így nem adtam ki ezért a szörnyűségért ennyi pénzt. A zselé darabok nem oldódnak fel, a kádról lehetetlen lesúrolni, egyedül az illata ér valamit. Kb. úgy nézett ki a víz mintha összekevertem volna kőolajat csillámokkal.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

draculina

2018. március 15.

Az illata nagyon tetszett, és jó feketére színezte a vizet, viszont a zselés részek nem oldódtak fel a vízben és ráragadtak a bőrömre meg a kádra amit aztán le kellett vakarni és eldugította a lefolyót is. A bőrömmel semmit nem csinált, de az arcomat kiszárította. Nem hiszem hogy újraveszem.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Nikolaj

2018. február 10.

Hatalmas élmény vele a fürdés! A használata utáni nap is érezni az isteni finom illatát és a bőröm nagyon puha és selymes lett miatta. Arra kell figyelni, hogy a bombát néha bevonja a zselé és akkor szét kell morzsolni, hogy fel tudjon oldódni. Gyönyörű fekete lesz a víz kis csillámokkal. Rajtam törölközés után alig látszódott pár apró csillám, ettől nem kell félni.

Nikolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Captainblonde

2018. január 7.

Ezt a zselébomba dolgot nem kellene erőltetni, főleg nem egy ilyen szürkés színnel karöltve. Már a bomba vízbedobásakor szanaszét fröcskölt a szürke trutyi, amit utána alig lehetett levakarni a kádról. Sajnos 1-2 darab a bőrömön is maradt fürdés után, ami finoman szólva sem növelte a komfortérzetemet.
Kap plusz egy csillagot a kellemes illata és a bőrpuhító tulajdonsága miatt.

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Kap plusz egy csillagot a kellemes illata és a bőrpuhító tulajdonsága miatt.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Szintetikus színező anyag. (Lila)