KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Anyáknapi limitált kiadású termék.

"Ez a fürdőgolyó csak úgy duzzad a tavasz örömeitől! A csodás illatot rózsakivonatból, édes vadnarancsból és rózsafaolajból kevertük ki. Az illatkompozíció virágos árnyalatokkal köszön rád, de a mélyén földes aromák rejtőznek.  A golyóba zárt kert kedves titkot rejt: tele van gyönyörű virágszirmokkal! Amikor a kádban nyújtózol, a Secret Garden köréd hinti a rózsa, a kék mályva és a bársonyvirág szirmait. A fürdőbomba külső rétege habfürdőből készült, így a kád vizén könnyű hablepel képződik – ha becsusszansz alá, minden gondod tovatűnik."

Yndre

2013. április 17.

Ez a fürdőgolyó biztosan megosztó termék lesz a Lush-imádók körében. Először én is csak nézegettem a boltban, hogy mi ez a bizarr neon színű fürdőgolyó furcsa fanyar illattal, aztán csak megvettem...

Hááát, nem is tudom... az illata tényleg olyan "zöld" engem leginkább valamilyen balkonládába való virágföldre emlékezetet. A fürdőgolyó a vízben nagyon intenzív smaragd színű, a benne lévő kék virágszirmok pedig tintaként fogják be a kád oldalát. Tényleg nem mindennapi termék, de azért annyira nem tetszett a furcsa illata és a benne lévő virágszirmok miatt.

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!