KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tytto, Módosítva: 2012. október 1.

Kiszerelés:   200g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Jázmin illata izzítja a szenvedélyeket, a szójatejpor pedig a vízet lágy tejjel folyó Kánaánná változtatja.

Fürdőgolyók levendula és citromfű illattal
Ár: 150 Ft/db+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: újak, kézzel készültek, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dudu195

2017. december 7.

Az illata nagyon finom. Ennyi pozitívumot tudok sajnos róla mondani. A kád vizét halványan színezte be és senki ne próbálja ki, aki undorodik a vízben úszkáló felismerhetetlen furaságoktól, mert nekem inkább hasonlított egy hámló bőrdarabra, mint rózsasziromra a szétázott virág.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Karácsonyra kapta párom az egyik fürdőgolyós csomagot, mert nagyon rászoktunk a kádban relaxálásra, és ez a golyócska is benne volt. Nem annyira jött be, a rózsa a közepén túlzás, hogy kinyílt volna, pedig ezt ígérte, inkább csak elázott, az illata finom volt, de újra venni biztosan nem fogjuk.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Csillamkecske

2017. november 18.

nagyon finom az illata

Csillamkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 18.

nagyon finom az illata

Aprilla

2017. szeptember 12.

Nagyon szeretem a rózsás illatát :) Nyugtató és ellazít, ha ezt használom fürdéshez. A színe pedig tényleg nem fogja meg a kádat.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 12.

ninahf

2017. június 1.

Ajándékba kaptam, de sajnos nekem az illata túl erőteljes. Viszont nagyon szépek a színei; a páromnak pedig nagyon tetszett :) Újra nem venném

ninahf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 1.

TamaraH

2017. március 26.

Az egyik kedvencem. Finom az illata, szépen pezseg, hidratál.

TamaraH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 26.

Az egyik kedvencem. Finom az illata, szépen pezseg, hidratál.

Vanda234

2017. február 19.

Szépen hidratál nagyon jó az illata szépen olvad el ❤

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 19.

Szépen hidratál nagyon jó az illata szépen olvad el ❤

pcsillu

2017. február 5.

Szerintem ez a kedvenc lush fürdőgolyóm. Hihetetlenül jó illata van, és nagyon szép a színe. Sokáig megmarad a bőrön és se azt se a kádat nem fogja be. Finom puha lesz a bőröm tőle, imádom.

pcsillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 5.

Katica13-D

2016. október 15.

Szép, csajos kis fürdőgolyó, ami kellemes rózsaszínűre színezte a fürdővizet, de ennyi és nem több. Rövid ideig tartó pezsgő élmény, az illata bazi erős, és a golyó elolvadása után, a kis rózsa meglehetősen bizarr módon oszladozik a vízben. :) Nem fogom újravásárolni.

Katica13-D
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

namii

2016. október 4.

Szép fürdőgolyó, de semmi extra. A víz színe fakó rózsaszín lett, ahogy vártam, az illata nagyon finom volt, és a kis rózsácska is aranyos volt benne. Talán újravenném, de közel sem ez a legjobb terméke a Lushnak. :)

namii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 4.

Piros pigment. (Acid Red 1)