KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tytto, Módosítva: 2018. április 23.

Kiszerelés:   200g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Jázmin illata izzítja a szenvedélyeket, a szójatejpor pedig a vízet lágy tejjel folyó Kánaánná változtatja.

annabanana

2018. május 11.

Első Lush fürdőbombám volt, és nagyon tetszik! Tényleg kinyílt a rózsa, pedig elég szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban - bár gondolom az emberek többsége túl nagy attrakciót vár, ezért csalódik. Az illata kellemes, a víz csupa rózsaszín lesz, nem túl tolakodó sem az illat, sem a szín. A bőrt táplálja, de nem annyira, mint egy testápoló. Minden esetre én nem vártam csodát, szerintem nem is egy fürdőbombától kell várni, hogy szép is legyen, látványos, tartós illatú és még ápoljon is, így én maximálisan elégedett vagyok vele.

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

nsofie

2018. március 29.

A vizet nagyon szépen beszínezte, de a rózsától azért többre számítottam, az üzletben azt mondták, hogy ki fog nyílni a vízben. Hát, elég furcsa volt, konkrétan egy zselés dzsuva lett belőle. Az érzékeny bőrömet sem irritálta, szépen puhított, ennek ellenére nem hiszem, hogy magamnak újravenném.

nsofie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

draculina

2018. március 17.

Szép lett tőle a víz színe és a bőrömnek is szimpatikus volt, de a rózsa undorító lett, kb. mint egy szétázott fagyitölcsér olyan volt az állaga. De nem oldódott fel teljesen a vízben szóval negyed órát el kellett töltenem azzal hogy kihalászom az összeset a vízből különben eldugítja a kádat.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Sundiboszi

2017. december 31.

Hát ez csalódás volt... Semmi extra csak sima rózsaszín víz és nem is táplálta egyáltalán a bőrömet... A rózsa pedig kifejezetten visszataszító zselészerű valamivé változott és ott fonnyadozott a víz tetején... :/ Az egyetlen pozitívum az illata volt!

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

Nicu

2017. december 26.

Ajándékba kaptam. A fürdővizet rózsaszínes-lilásra színezte, és gyorsan feloldódott. Sajnos a rózsa nálam sem nyílt ki, csak 3 szirma. Finom illata volt, de ennyi.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Dudu195

2017. december 7.

Az illata nagyon finom. Ennyi pozitívumot tudok sajnos róla mondani. A kád vizét halványan színezte be és senki ne próbálja ki, aki undorodik a vízben úszkáló felismerhetetlen furaságoktól, mert nekem inkább hasonlított egy hámló bőrdarabra, mint rózsasziromra a szétázott virág.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Karácsonyra kapta párom az egyik fürdőgolyós csomagot, mert nagyon rászoktunk a kádban relaxálásra, és ez a golyócska is benne volt. Nem annyira jött be, a rózsa a közepén túlzás, hogy kinyílt volna, pedig ezt ígérte, inkább csak elázott, az illata finom volt, de újra venni biztosan nem fogjuk.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 18.

nagyon finom az illata

Csillamkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 18.

nagyon finom az illata

Aprilla

2017. szeptember 12.

Nagyon szeretem a rózsás illatát :) Nyugtató és ellazít, ha ezt használom fürdéshez. A színe pedig tényleg nem fogja meg a kádat.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 12.

ninahf

2017. június 1.

Ajándékba kaptam, de sajnos nekem az illata túl erőteljes. Viszont nagyon szépek a színei; a páromnak pedig nagyon tetszett :) Újra nem venném

ninahf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Piros pigment. (Acid Red 1)