KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mafalda, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Limitált kiadás

"Figyelem, tündérek, manók, koboldok és más mágikus lények! Ez a szuperédes, elbűvölő testpermet minden varázslatos teremtményt a bűvkörébe von. Szállj el a rágógumis szellő szárnyain a boldog, felemelő illattal. Ismered a mondást: minden nap egy spricc, a rosszkedvet távol tartja. Burkold magad vattacukorfelhőbe!"

mafalda

2018. október 13.

Jaj....az üvege vagyis a műanyag palack botrányos...na most ezért nem fogom lehúzni mert 200ml és az illatot pontozom. Az vmi fenomenális, a korona, a dísz tusi-kondícionálló-tündérpor-tündérpermet, éssss már csak szép lehet a nap! 💖💝💗
Rózsaszín rágógumi felhőbe úszó tündér száll körülöttünk!! 🧚‍🧚‍🧚‍

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Rózsaszín rágógumi felhőbe úszó tündér száll körülöttünk!! 🧚‍🧚‍🧚‍

PappLuca

2018. október 11.

Szuperédes illat - kövezzetek meg érte, de én imádom ezt - nem lehet mindig viselni, de valóban úgy érzem, hogy 25%-kal jobb lesz tőle a napom. Örülnék, ha lenne valami felhasználóbarát kiszerelése is, mert ez így gyötrelmes. :)

PappLuca
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 11.

slytherclaw

2018. október 11.

Egy csoda ez az illat, én egész évben teljesen függő vagyok tőle és mindig alig várom a karácsonyi szezont, hogy újra feltankolhassak a tusfürdőből és a testkondícionálóból. Amikor megláttam, hogy lehet kapni a testpermetet, rohantam is megvenni és nem kellett csalódnom. Ugyanaz a finom édes illat és végre egész nap érezhetem magamon. Nem kell ezt ragozni, Snow Fairy-illat, eszméletlenül édes és vidám, azonnal jó kedvem lesz tőle. Tartós és viszonylag jó hatósugara van, mert az elmúlt két hétben rengetegen kérdezték, hogy milyen parfümöt viselek.
A flakon az egy rettenet, ahogy az összes testpermetnél, úgyhogy én inkább áttöltöttem 10 ml-t egy kis utazó parfümszóróba és azt használom.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.