KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mafalda, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Limitált kiadás

"Figyelem, tündérek, manók, koboldok és más mágikus lények! Ez a szuperédes, elbűvölő testpermet minden varázslatos teremtményt a bűvkörébe von. Szállj el a rágógumis szellő szárnyain a boldog, felemelő illattal. Ismered a mondást: minden nap egy spricc, a rosszkedvet távol tartja. Burkold magad vattacukorfelhőbe!"

Lillacc

2018. december 5.

Az egyetlen Lush illat amit egyszerűen imádok, szóval nem tudtam kihagyni, mikor megláttam a snow fairy tusfürdő-testpermet-testápoló ajándékcsomagot. A csomagba csak egy 100ml-es kiszerelés került, bár ha azt nézzük, hogy majdnem egy árban van a 200ml-es testpermettel, akkor talán jobban megis éri így. Testpermethez képest tényleg extra hosszantartó az illat.

Lillacc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

necra

2018. december 5.

Nem meglepő módon pont olyan illatú, mint minden snow fairys cucc. Elég intenzív. Karácsony után lehet megveszem, de csakis otthoni, bujós illatnak. Azt hiszem, hogy mar utcara öreg vagyok hozzá :D

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Kobayasi

2018. november 27.

Imádom az illatát, minden évben újra szoktam vásárolni.

Kobayasi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Imádom az illatát, minden évben újra szoktam vásárolni.

drz400

2018. november 14.

Imádom a snow fairyt MINDENBEN :D ennek is nagyon jó illata van, ami viszonylag sokáig megmarad (testpermet mércében).
Viszont két dolog nem tetszik benne: egy kicsit sokat fúj ki egyszerre ez a szórófej, valamint a nyakam kipirosodott tőle, kicsit égő érzéssel kísérve :/ csuklón nem volt ilyen probléma, de inkább csak oda és/vagy ruhára fújok belőle.

drz400
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

mafalda

2018. október 13.

Jaj....az üvege vagyis a műanyag palack botrányos...na most ezért nem fogom lehúzni mert 200ml és az illatot pontozom. Az vmi fenomenális, a korona, a dísz tusi-kondícionálló-tündérpor-tündérpermet, éssss már csak szép lehet a nap! 💖💝💗
Rózsaszín rágógumi felhőbe úszó tündér száll körülöttünk!! 🧚‍🧚‍🧚‍

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Rózsaszín rágógumi felhőbe úszó tündér száll körülöttünk!! 🧚‍🧚‍🧚‍

PappLuca

2018. október 11.

Szuperédes illat - kövezzetek meg érte, de én imádom ezt - nem lehet mindig viselni, de valóban úgy érzem, hogy 25%-kal jobb lesz tőle a napom. Örülnék, ha lenne valami felhasználóbarát kiszerelése is, mert ez így gyötrelmes. :)

PappLuca
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 11.

slytherclaw

2018. október 11.

Egy csoda ez az illat, én egész évben teljesen függő vagyok tőle és mindig alig várom a karácsonyi szezont, hogy újra feltankolhassak a tusfürdőből és a testkondícionálóból. Amikor megláttam, hogy lehet kapni a testpermetet, rohantam is megvenni és nem kellett csalódnom. Ugyanaz a finom édes illat és végre egész nap érezhetem magamon. Nem kell ezt ragozni, Snow Fairy-illat, eszméletlenül édes és vidám, azonnal jó kedvem lesz tőle. Tartós és viszonylag jó hatósugara van, mert az elmúlt két hétben rengetegen kérdezték, hogy milyen parfümöt viselek.
A flakon az egy rettenet, ahogy az összes testpermetnél, úgyhogy én inkább áttöltöttem 10 ml-t egy kis utazó parfümszóróba és azt használom.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.