KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   5550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   45g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wasp, Módosítva: 2015. július 7.

Kiszerelés:   45g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ez a kandelillaviaszon, kókuszolajon és rózsaviaszon alapuló készítmény olyasfajta balzsam, amilyet Mark fejbőrspecialistaként a hajkezelések során a kipirosodott fejbőr, az ekcéma, a dermatitisz és a korpásodás tüneteinek enyhítésére használt. Azt ajánljuk, hogy akinek problémás, száraz a fejbőre, mindenképp próbálja ki a Superbalmot."

b0rzi

2017. április 7.

Jajj, én leszek a mumus...
Leszögezem hogy egyszeri használat után írok, mert csak mintát hoztam el.
A hajam már évek óta hullik, és évente többször előjönnek pattanás szerű dolgok, illetve viszket a fejbőröm, meg aztán legutóbb szemmel láthatóan már száraz korpám is volt, de szerencsére aztán a roots egy használat után mérsékelte minden problémámat (a hajhulláson kívül), de alapból efelé húzott a szívem... Irdatlan büdös szerintem, fél órát hagytam fent, és hajmosás után már megint fényes volt a hajam töve, ráadásul 2 nap után már irdatlanul viszketett a fejbőröm... Úgyhogy nem venném meg. De örülök hogy van, akinek bevált :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Jajj, én leszek a mumus...
Leszögezem hogy egyszeri használat után írok, mert csak mintát hoztam el.

zsuzsoka0925

2017. január 12.

Csodaszer.
Télen már menetrendszerűen jelentkezik nálam a korpa, amit sokáig a Herba vita korpásodás ellni hajszeszével tartottam kordában, illetve kétnaponta mostam hajat.
Aztán amikor kivonták a forgalomból ezt a hajszeszt(legalábbis a régi verzióját), váltottam a nem túl pénztárcabarát Neutrogena T/Gel-re.
A fenti cuccok többé-kevésbé segítettek, de egyik sem volt átütő erejű.
Ráadásul idén ősszel egy új kipróbált sampon (Tresemmé)hatására egy az egyben elkezdett lehámlani a fejbőrőm, nem csak itt-ott korpásodott.
Erre a fejbőr balzsamra teljesen véletlenül akadtam rá, amikor a Lushban nézelődtem a samponok tájékán (a Big izgatja nagyon a fantáziámat, de egyelőre nem vagyok hajlandó ennyit kifizetni samponra).
És egyszercsak megakadt a szemem ezen a kis tégelyen, majd rövid gondolkodás után haza is jött velem. Még az ára sem tántorított el, a remélt siker lebegett a szemem előtt.
És győzelem. :)

Egy apró észrevétel: közben Head&shoulders samponra váltottam Elseve-ről, de hiba volt. H&S nem hozza ki a hajból ezt a balzsamot (az Elseve viszont maradéktalanul).

zsuzsoka0925
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Csodaszer.
A fenti cuccok többé-kevésbé segítettek, de egyik sem volt átütő erejű.
És győzelem. :)

wasp

2016. szeptember 10.

Kicsit haboztam az ára miatt, ezért megvártam, míg a feltöltés után összegyűlik itt elég pozitív vélemény és miután ez történt, megvásároltam.:D
Nem kellemetlen, de erős illata van, az állaga jóval puhább, folyósabb, mint a képeken látszik, amolyan kellemes átmenet a fogpaszta és a méz között.
Elöl hosszabbra hagyott, hátul kissé felnyírt hajam van, ami sajnos nem túl sűrű, ezért számomra úgy a legegyszerűbb felvinni, ha előrehajtom a fejem a kád fölött és úgy masszírozom be az ujjbegyeimmel a fejbőrömbe, hogy lehetőleg tényleg oda jusson, ahol szükség van rá.
Kamaszkorom óta küzdök a hajammal, korpásodik, zsírosodik, hullik és a fejbőröm viszket, mint atom.
Miután felkentem a masszát a bőrömre, kicsivel több, mint fél órát hagytam rajta, mert elfeledkeztem róla. Kétszer samponoztam (vagyis tusfürdőztem) a Lush Olive Branch tusijával, főként azért, mert az is tartalmaz olíva olajat és gondoltam, talán ezzel jobb lesz az összhatás fejbőrszárazság szempontjából. Fontos, hogy ne csak úgy tessék-lássék módon vizezzük be a hajunkat, hanem langyos vízzel jó alaposan mossuk át már az első samponozás előtt (bár azt hiszem ez bármelyik pakolásra igaz lehet), és akkor nem lesznek problémák azzal, hogy szedjük ki a hajunkból.
Felkenés után nekem kicsit viszketett a bőröm, de valószínűleg a masszírozás miatt (mindig szokott), lemosás után viszont selymesen puha, lágy haj lett a végeredmény és csodák csodájára, különösen a tarkórészen már jól érzékelhető volt a fejbőröm állapotának javulása.
Eddig ötös, mert erre a házilag kikavart ökobiokencék, meg a bolti, nagy hűhóval reklámozott pakolások sem voltak képesek.
Másodjára már nem volt viszketés sem.
Elhasználom, aztán jövök frissíteni.

wasp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Másodjára már nem volt viszketés sem.
Elhasználom, aztán jövök frissíteni.

RitaL

2016. július 20.

Csatlakozom, ekcémás fejbőrre a legjobb a piacon, nekem még a patikai szerek sem hozták rendbe, de ez igen, és nem kellett újravenni, egyszerűen elmúlt. Nagyon hatásos, makacs korpára mindenképpen érdemes kipróbálni.

RitaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

nyuszita

2016. július 15.

A Kristóf téri boltban dolgozó nagyon kedves eladó lányoktól kaptam egy mintát, amikor brutálisan elkezdett pirosodni, viszketni és hámlani a fejbőröm kb. egy hónapja. A minta kb. 4 alkalomra volt elég, de már az első használat után gyönyörűen helyretette a gázos részt. Utána már csak emlékezetből kenegettem a hajmosások előtt. 20 percig hagytam rajta és utána jött a hajmosás. Az illata nekem amúgy bejön, kicsit levendulás. Aggódtam, hogy nehezen fogom tudni kimosni a hajamból, mert kicsit zsíros, de szerencsére nem volt vele baj.

nyuszita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Monica6

2016. április 24.

Nagyon szépen rendbe hozta a fejbőröm, akinek bármi problémája van a fejbőrével annak ajánlom, mert nagyon bevált.

Monica6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

csengevarga

2015. augusztus 26.

Ekcémás fejbőrre ajánlották a boltban, és milyen jól tették! Megnyugtatta a fejbőröm, finom illata van. Ugynakkor egyedül nem tudtam volna felvinni. Tehát egy kedves barátnő segítsége ajánlott. Másrészt viszont nagyon zsírosítja a hajat, szóval kúraszerűen lehet csak használni.

csengevarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!