KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

deezsina

2017. május 4.

Nekem nagyon tetszett ez a termék, kicsit túl édes az illata viszont a bőröm testápoló nélkül is elvan tőle. Ha újra meg lehetne venni, én tutira beszereznék egyet. Mikor használtam ez is szétesett, de mostanában tudok úgy bánni ezekkel a zselékkel, hogy egyben maradnak míg el nem fogynak.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Felhi1

2017. január 4.

Semmi hatása nincs a bőrre, de az illata finom. Nekem ennél több kell.

Felhi1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Semmi hatása nincs a bőrre, de az illata finom. Nekem ennél több kell.

EvaCs

2015. május 27.

Az elso termek amire egy csillagot fogok adni.. Szerencsere ajandekba kaptam, igy nem kellett vernem a fejem a falba hogy miert is vettem ezt meg? Na jo, annyira azert nem borzalmas, a 6 eves unokahugomnak bejott, o hasznalta el a vegen mert mar nem tudtam mit csinaljak vele.. Ossze-vissza siklik, megprobaltam lefagyasztani, letepni belole, mit mondjak, en furodni szeretek, nyugalomban, ha zuhanyzom akkor nincs idegem valami ugralo zselet keresgelni ami mindig kicsuszik az ujjaim kozul vagy lecsusszan a lefolyon... Ha valakit meg akarok viccelni akkor megveszem, magamnak biztos hogy nem.

EvaCs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

Mirmur

2015. május 14.

Valóban kell egy kis fantázia hogyan is bírjuk "működésre", de megéri kísérletezni vele. Ami nekem bevált: nem kell se kivenni, se letépkedni, szépen benne kell hagyni a saját tégelyében és egy jó vizes szivaccsal/luffával beletunkolni. De szivacs nélkül is meg lehet oldani, ha engedünk bele egy kis vizet, kicsit dörzsölgetjük hogy beleoldódjon, majd ezt magunkra locsolva is szuperül habzik. Végső esetben kádfürdőzéshez is el lehet használni.;) Ezen kívül az én bőrömet nem szárítja, de nem is hidratáló típus, az illata pedig isteni.:)

Mirmur
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

beautifullife

2014. november 10.

Borzalom.
Mintát kaptam belőle, de az a lefolyóban landolt. Az illata kétségkívűl isteni, de ezzel a takony állaggal nem tudtam mit kezdeni. Nem használok se fürdőrózsát, se szivacsot, mert nem tartom higiénikusnak, pedig azzal nyilván könnyebb a használata. De könyörgöm, egy fürdésre szánt terméket tessèk hasznàlhatóvá tenni. Ide-oda csúszkált a kezemben, aztàn nagy nehezen a testemre varázsoltam egy karácsonyillatú fikát, ami aztán placcs..a lefolyóban landolt. Nem is sokat szenvedtem vele, mert fél perc után idegbajt kaptam.
Teljességgel funkcionálatlan termék. A minta arra jó volt, hogy rezegtessem a tégelyben, mint egy kocsonyát és ámuljak rajta, mint egy óvodás, hogy "üggüáá ütyütyütyü zselèèè". Fél perc móka, fél perc idegbaj, tehát nulla.

beautifullife
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 10.

Borzalom.

necra

2013. október 24.

Alig lehet belőle kitépni valamit
Habfürdő lett belőle

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Alig lehet belőle kitépni valamit
Habfürdő lett belőle

Heidi

2013. május 10.

Ez a zselé nagyon jópofa cucc. :-D Nemcsak a fürdés vicces vele,hanem már mikor a kezembe veszem és ide-oda mozgatom.Az illatáért megőrülök és napközben is szagolgatom.Az meg még egy nagyon jó dolog,hogy használat után is érzem 1-2 óráig a bőrömön az illatát. :-D

Heidi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

dettybetty

2013. április 19.

A boltban kipróbálva jobbra számítottam. Nehéz kezelni, max. szivaccsal tudsz belőle habot varázsolni, az illata nekem túl hamar elillant. A finom illat miatt két csillag, de ennyi pénzért jobbat várnék...

dettybetty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Petronella

2013. január 3.

Most fedeztem fel, hogy van egy dobozzal a fürdőszobámban (a leghalványabb fogalmam sincs, hogy került ide, gondolom egy jótét lélek lepett meg), kedvelem, használtam már más limitált kiadású zselés tusfürdőt is, tehát számomra a használat módja nem okozott nagy gondot. Szeretem benne a csillámokat, igazi csajos alapdarab!

Petronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 3.

Rosefan

2012. december 14.

Szerintem ez a zselé mesés....:) A játékos lelkűeknek való. Nekem nagyon tetszik, hogy ilyen egyedi, szuperfinom illatú, és egyáltalán nem szárít. Meglepődtem, hogy a Lush szappanjaimhoz képest mennyire nem szárít. azok picit persze természetüknél fogva szárítanak, ha minden nap azokkal zuhanyzom. Én úgy használom, hogy szivacson felhabosítom. Nagyon sok habja lesz, nem is nagyon kell újra hozzádörzsölnöm egy zuhanyzás alatt. Szerintem aki ezzel nehezen birkózik meg, az nem elég leleményes;-) Nem nehéz használni, csak meg kell találni a módját.

Rosefan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Glycerin, Propylene Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Piros pigment. (Acid Red 1)