KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maycily, Módosítva: 2017. június 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Ennek az üde dezodornak olyan az illata, mint a citromnak és a teafaolajnak. Mindegyik olaj ebben a rudacskában hatékony a kellemetlen szagokat okozó mikrobákkal szemben, de friss illatuk nem vonja magára annyira figyelmet.

Mona29

2018. június 4.

Nagyon, de nagyon bánom, hogy pénzt adtam érte. Nem használt sem az izzadás, sem a szagok ellen, cserébe viszont mindenhová potyogott és minden ruhán megmaradt a nyoma, némelyik pólón megkeményedve, maradandóan. Nagyon-nagyon csalódás, sajnálom. :(

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. május 21.

Nekem nagyon bejött ez a dezodor. Nyílván nem izzadásgátló, hiszen nem is így hirdetik. Nap végén is érezni az illatát. Használata kicsit körülményes, de nem lehetetlen.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 21.

gingerbloo

2018. január 23.

Egyszerűen nem értem miért ezt választottam bármelyik másik helyett. Az illata tetszik, meg hogy sokáig elég, de ahogy az ember rákeni a a hónaljára, úgy a bőrén lévő legminimálisabb nedvesség vagy elhalt bőr rátapad a tömb felületére, amitől az elszineződik és használthatatlanná válik. Annyira durva és kemény, hogy nem lehet rendesen felkenni. Alapvetően az ára nekem megérne ennyit, ha nem tömb, hanem sima por formájában lenne. Eddig még csak egyszer használtam izzadós sport órára, akkor szó szerint bűzlöttem, amit korábban soha életemben nem tapasztaltam, de nem tudom, hogy ez amiatt van, hogy csak keveset tettem-e fel és túl régen. Én valamivel leraparom a felületét, hogy por legyen belőle és úgy használom. Miután először használtam mindkét hónaljamon pont a hajlatban egy vöröses foltot vettem észre, de nem allergiának tűnt, lehet hogy csak a nagyon szűk felső volt amit aznap viseltem. Na mindegy, nem jó, nem fogom újravenni, de elhasználom és majd updatelek.

UPDATE: minél többet használtam, annál vörösebb lett a bőröm, ráadásul esküszöm büdös lettem tőle. Soha többet.

UPDATE: Azóta sem használtam, de még midngi annyira ideges leszek, ha rágondolok, hogy muszáj volt ideírnom. Azóta rájöttem, hogy a szódabikarbónától lett vörös a bőröm, sok ember érzékeny rá, egyénfüggő. alkohol van benne, ami szétcsípte a bőröm különben. Eddig a legjobb dezodorom az otthoni sajátkészítésű kókuszolaj+kukoricakeményítő+cink oxid por.. Lényeg a lényeg, kijelenthetjük, hogy ez a lush dezodor a világ talán legrosszabb dezodorja, nem tudok ennél szarabbat elképzelni.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

mnodulus

2017. január 13.

Nagyon megbántam, hogy kiadtam ennyi pénzt érte. Kezdteben még oké volt, legalább az állaga, de pár használat után teljesen bekeményedett, és olyan, mintha egy kőtömbbel dörzsölném a hónaljamat. Az izzadásgátlás sajnos szintén nem ment. Az illata finom, de ez az egyetlen pozitívuma.

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

svivko

2016. április 24.

Nem nem nem és nem. Ez és az Aromaco elmehet a búsba felőlem az örök feledés homályába. Amíg az egy hétig csodaként működött, ez sosem. Újként bőséges por jött a tömbről, tehát nem volt probléma a használt mennyiséggel, de elképzelni nem tudom, hogy ez a porcukor szerű por mégis mitől kéne, hogy egész napra a hónaljamra tapadjon, mert kb 3 óra múlva semmi nem volt ott, csak az izzadtság, és a kellemetlen szagok. (Kb 4 hónapja voltam alumentes teljesen, mikor ezt használtam, így volt görényszag rendesen.) 2 használat után körömreszelővel kell reszelgetni, mert ahogy a bőrrel érintkezik minden természetes zsírt és nedvességet magába szív, és "magára süti" baked pirosító szerűen.

Én nem is tudom, lehet ez csak úgy működne, ha szikszalaggal egész napra a hónunk alá kötöznénk, mert amúgy légyszellentésnyit nem ér. Ne dőljetek be a citrusos zselésszaloncukor illatnak, ahhoz legalább ért a márka, hogyan illatosítsa a termékeit....

Alig használtam emiatt, próbáltam aromaco-ba tapogatni, hátha a kettő együtt jobban szuperál, de csak még jobban szétcseszték a hónaljaim bőrét, vörös, égés szerű allergiás reakciót váltottak ki, bőrgyógyász kellett a kikezeléséhez.

Pénzkidobás
Ezerszer inkább egy Dr Organic.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Pénzkidobás
Ezerszer inkább egy Dr Organic.

drzoerose

2015. május 16.

volt ilyenem,de nem használt semmit
viszont jó illata volt
egy kici cillag

drzoerose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

volt ilyenem,de nem használt semmit
viszont jó illata volt
egy kici cillag

tsuru

2015. március 30.

Négy napja használom. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve.
Fura egy termék. Olyan mintha fehér meszet tömbösítettek volna. Finom por marad a bőrön használatkor. Nekem semmit sem színezett el. Valóban kell rá a kékes viaszos réteg, mivel anélkül a "mész" az ujjakra is tapadna.
Az illat citrusos+vmilyen virágos gyógynövényes. Először eléggé erős, de hosszú távon egy visszafogottabb illat marad. Nagyon jó a hatása. Igazán izzadós bevetésre még nem került sor, de "alapjáraton" reggeltől késő délutánig bírja a strapát.
Egyelőre a papírban tartom, amelybe vásárláskor csomagolták; de be fogok szerezni vmilyen fémdobozkát és zsírpapírt, hogy ne száradjon és essen szét.
Nem olcsó, de úgy tűnik, jó sokáig elég lesz.
Az érzékeny bőrűeket csípheti a szóda bikarbóna (nekem egyszer tisztességesen kimarta a hónaljam) és a teafa olaj. Remélem, nem lesz ezzel gondom.
Az eladó szerint víznek nem szabad érnie a dezodort, mert attól megkeményedik. De ez reszelővel orvosolható.
Öt csillagot adok.

Ui. Ha vkinek van ötlete, hol lehet szép fémdobozkákat beszerezni, szóljon! A Lush-féle doboz nem nyerte el a tetszésem.

Update: Az első héten szépen viselkedett, de azután előjött minden gond, amit az előttem véleményezők is megemlítettek. A finom por összecsomósodott, és alig akar a bőrre tapadni. Nagyon száraz az egész, és jól rá kell nyomnom a hónaljamra. Nem kellemes érzés. Félbevágtam, h jobban tudjam használni. Azt sem tudom, el fogom-e használni. Kidobni nem akarom, mivel az illata tetszik, meg nem volt olcsó. Viszont annyira macerás a használata, h biztosan nem veszem újra. Mínusz 3 csillag, de leginkább a "nagy csalódás" kategóriába sorolnám.

tsuru
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Négy napja használom. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve.
Nem olcsó, de úgy tűnik, jó sokáig elég lesz.
Öt csillagot adok.

Zözke

2014. július 28.

Kb. 1 hónapja használom ezt a dezodort. Az illata nagyon tetszik, és nekem a hatása is tökéletes. Nap végén még mindig lehet érezni az illatát, nagyon jól dezodorál. És most akkor jöjjenek a negatív tapasztalatok... Lehetetlen "kulturáltan" használni! Maximum az első 5 használatot bírta ki a kis gumi réteg, ami talán azt a célt szolgálja, hogy egyben tartsa a dolgot, de azt hiszem, hogy ez az én esetemben nem sikerült. Szóval a kiszerelése nem a legjobb. Egy használat során ugyan annyi morzsolódik le az ujjaim között, mint amennyit a hónaljamra kenek, illetve karistolok, mert az állagát leginkább a homokhoz hasonlítanám. Pár napja azt vettem észre, hogy nagyon fáj a hónaljam, valószínűleg megizzadtam, és a cucc kicsípte a bőrömet. Volt már párszor, hogy megizzadtam, de sosem jártam még így, szóval ezt a ennek a csodahomoknak tudom be... Most egy darabig nem fogom használni, lehet, hogy csak ősszel fogom újra elővenni. Sajnálom, de csak 2 csillagot tudok adni, pedig nagyon bíztam benne... :(

Zözke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

kiwi80

2012. december 28.

Abszolút osztom az előttem szólók véleményét. Az illata kellemes, viszont nehéz használni, mert karistolja a bőrt, ugyanakkor a dezodoráló hatása nem sokat ér. Viszont az ára elég borsos...

kiwi80
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.

podi

2012. december 10.

Feledhető, pénzkidobás. Sajnos használhatatlan, a végén lereszeltem, és úgy próbáltam menteni a menthetőt, hogy ne karmolja szét a hónaljamat, illetve hogy jusson is a bőrre. Illata semmi. Összetevőit tekintve nagyon olcsón kihozható házilagosan is, igaz, hogy úgy nem ilyen szép, de ugyan azt tudja.

podi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.