KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   5g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2011. július 9.

Kiszerelés:   5g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Alkalmanként használandó. Egy tál vízben kell feloldani, majd gőzölni vele az arcot. A maradék később is felhasználható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kozmixkitti

Korcsoport: < 18
2017. március 23.

szerintem pénzkidobás.
nem igazán tett semmit a bőrömmel, az illata viszont kellemes:)

kozmixkitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 23.

szerintem pénzkidobás.
nem igazán tett semmit a bőrömmel, az illata viszont kellemes:)

AnnaPanka

2014. szeptember 23.

Nekem sem használt sajnos, bár csak egyszer próbáltam ki.

AnnaPanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Nekem sem használt sajnos, bár csak egyszer próbáltam ki.

Earl Grey

2013. január 20.

Nekem nem vált be, nem tetszett, hogy otthon készítek el egy oldatot, amit aztán tárolok és ki tudja hogy szaporodnak benne a bacik. Persze megértem, ha valakinek pont az tetszik, hogy ő csinálja meg a gőzölőt és a tonikot...

Earl Grey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

polkadot

2012. december 15.

Szeretem használni, jó érzés vele gőzölni. Nyáron a nagy melegben a hűtőben tárolt maradékot én arcpermetként szoktam használni. De viszont a negatívum, hogy egyre jobban viszik fel az árát (amikor legelőször vettem még 200-250 ft körül volt), ezért én már inkább tiszta teafaolajat veszek, és azt csöpögtetem a gőzölős vízbe.

polkadot
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Petronella

2012. december 13.

Nekem bevált, elhasználtam az összeset. Most tervezek venni egy újabb csomagot belőle.

Petronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 13.

GYUGBR

2012. szeptember 2.

Nem ártott, de nem is használt. Használat után egybol "elmúlt/javult" a borom zsíros helyzete, de hosszútávon nem volt hatása.

GYUGBR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

isosisko

2012. január 12.

Egyszer kipróbáltam, az illata/szaga nem tetszett különösebben, de egy picit talán használt. Na nem túl látványosan, az igaz. Még egyszer nem vennék 500 Ft-ért egy ilyen kis tablettát, amit kb. egyszer használ az ember és vagy segít, vagy nem

isosisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

noavedon

2012. január 6.

Nem használt, de legalább nem is ártott. Egész egyszerűen semmit nem csinált a bőrömmel. A legtökéletesebb pénzkidobás, amit valaha véghez vittem.

noavedon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

2011. december 31.

Jav.: odaadtam az eléggé pattanásos kamasz rokonnak, és neki használt valamit, de azt mondta nem venné meg ennyiért.

lucacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.

2011. december 31.

Semmit nem ér, szerencsére csak kaptam, de megmaradt. Ezért az árért tudok venni jobb, natúr tonikokat is

Zöld színanyag.