KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angel9377, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

2013 téli limitált kiadás

"Ez a mókás habfürdő az Ausztráliában élő törpepingvineket ábrázolja – ők a legkisebb pingvinek a világon!
A The Olive Branch tusfürdő rajongói imádni fogják ezt az egzotikus terméket. A benne lévő narancsvirág-kivonat és szicíliai mandarinolaj felfrissít és felvidít, a kukoricaliszt pedig selymessé teszi a vizet. Igaz, hogy a Christmas Penguin csak rövid ideig lesz velünk, de az Olive Branch nagyszerű, egész éven át kapható termék, amelyet új vásárlóknak is érdemes bemutatni."

sztinke

2017. október 11.

Ajándékba kaptam. Többszöri használatra is bőven elég. Kellemes illata van és baromi nagy habot képez, egy élmény vele a fürdés! :) És egész jól hidratál is.
Magamnak nem vennék ilyesmit, mert inkább tusolok, de a hidegebb időben jól tud esni egy-egy illatos-habos fürdő.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

22Nik22

2017. március 12.

Isteni illatú, cuki kis pingvin. Kislányom is imádja.

22Nik22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Isteni illatú, cuki kis pingvin. Kislányom is imádja.

rozsabarbie

2017. január 19.

Nagyon szerettem, kellemes volt az illata, szuperül ellazultam tőle, s szerintem ezek a kis nyomi pingvinek irtó cukik. :)

rozsabarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

pcsillu

2017. január 19.

Nekem nagyon tetszett ez a habfürdő. A pingvin nagyon csúnya, viszont a víz nagyon szép kék színű lesz, és nagyon nagy habokat csinál. Kezdetben puhábbá tette a bőröm, viszont egy idő után nekem elkezdett viszketni. De lehet csak én vagyok nagyon érzékeny.

pcsillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 19.

narancsfavirág

2016. október 4.

Nekem nagyon tetszett ez kis pingvin :) Az illata is, ( hát persze, mivel narancsfavirágos :D) meg, hogy olyan sarki kékre színezte a vizet. Szerencsére nem szárította a bőrömet egyáltalán, pedig elég érzékeny vagyok az ilyesmire.

narancsfavirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

makeupmaniac

2015. október 3.

Finom az illata, de a cukiságán kívül nem túl nagy durranás.

makeupmaniac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 3.

Finom az illata, de a cukiságán kívül nem túl nagy durranás.

tunderlany

2015. január 27.

Féláron is drágának találom, rögtön szétesett, ahogy a vízbe ért, mintha a belseje üreges lett volna. Az illata alig érezhető, nem rossz, de nem is jó. Sajnos ez felesleges pénzkidobás volt.

tunderlany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Azazel

2015. január 26.

Cuki, habot csinal, az illata nekem annyira nem jon be (ajandek volt), de egynek elment...

Azazel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

aranyhalacska

2014. április 22.

Cuki kis pingvin! Féláron vettem, úgy megérte! Nem fogom sajnálni ha idén nem lesz...:)

aranyhalacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 22.

sebidori91

2014. január 18.

Fél áron vettem, nagyon jó illata van, még fürdés után is pár órával simán érződik a bőrömön!:) A negyedét használtam egy egy fürdéshez és szuper habokat csinál és kék vizet:) Megszerettem!

sebidori91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Citrus Limonum Oil, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: CI 42090, CI 42053, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77499