Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janka.s, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 9.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha kalandokra vágysz… a The Experimenterben megtalálod! Élénk, csillogó színek, pattogó cukorka és a világ első igazoltan fair trade eredetű vaníliakivonata Ugandából. Titokzatos és magával ragadó romantika… először a mély, összetett vetiver jegyek megkavarják az érzékeid, majd a krémes vanília és a tonka hatására minden egyensúlyba kerül. Megvalósul minden, amit valaha szerettél volna csinálni… és nézz csak rá az öt ragyogó színre, már biztos vagy benne, hogy a The Experimenter az egyetlen, akivel a jövőben valaha még át akarod élni ezt az élményt."

Closet

2018. július 28.

Számomra ez a bomba csalódás volt. Amíg olvadt a vízben szép színei voltak, aztán pedig elég fura színt vett fel. Kifejezetten nem tetszett. Az illata rendben volt, de más nem.

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

ramici

2018. március 13.

Ha egy kis kikapcsolódásra vágyik valaki akkor ez egy tökéletes választás. Gyönyörű színei vannak, nagyon sokáig pezseg, és az illata isteni. Mivel több színből áll nyilván összekeverednek a végére, de ez szerintem nem ront az összhatáson, mert legalább csillog.

ramici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Sundiboszi

2018. január 28.

Ajánlom annak aki egy kis jókedvet akar! Nekem nagyon lassan olvadt szét a kádban, így sokáig tudtam élvezni a szivárvány színű örvényt, gyönyörű volt! :) Utána zöld lett a víz és csillámos! Az illata nem lett a kedvencem, de a színörvény miatt újravevős! :)

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

kmooni95

2017. február 23.

Nagyon szép színes, csillogós, nekem jobban tetszett, mint az intergalactic, jobb az illata is :)

kmooni95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

saladhunter

2017. február 22.

Elég sok fürdőbombát kipróbáltam már tőlük. Nekem tetszett. Jó illata van. Szép lett tőle a víz. Puha lett a bőröm. Utána is megmarad az illata relative sokáig. Szerintem ezen kívül nem is kell többet nyújtania egy fürdőbombának.

saladhunter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

nemesfalvi.adel

2017. február 19.

Isteni az illata és csodás látványt nyújt pezsgés közben. Nekem alaposan megfogta a kezem, de hát így jár aki sokat macerálja a.fürdőbombát pezsgés közben :)

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

barbyka01

2017. január 30.

Gyönyörű színekben pompázott. Míg oldódott szivárványszínűvé vált a víz, csodálatos volt. Az illata is mesés, mielőtt felhasználtam volna, belengte az egész szobámat, csodás volt :) Igazi látvány bomba szerintem, jó volt kipróbálni.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

gabriellaa93

2017. január 18.

Nekem nagyon tetszett, szuper illata van, és csodás színekben oldódik, utána tényleg egy színű lesz, de hát nyilván nem maradhat 4 féle szín egyszerre a vízben, természetes, hogy keveredve egy színt adnak ki. :)

gabriellaa93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

namii

2016. október 4.

A formája egyedi, különleges, de sajnos amennyire szép a külseje, vízben oldva annyira unalmas.. Egy ideig szépen pezseg, gyönyörű színek áradnak belőle, majd mikor már teljesen feloldódott, koszos szürke lötty lesz belőle. Illatra nem rossz, bár van bőven jobb a Lush fürdőbomba-kínálatában. Újravásárolni nem fogom, de egy alkalomra használható.

namii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

Fruzsci

2016. október 1.

Nekem már maga a megjelenése is nagyon tetszett, olyan kis látványos fürdőbomba!! :D Az illatát imádom!!! Míg el nem használtuk a szobámba volt és ha beléptem csak azt éreztem, nagyon szerettem! Szép színkavalkádot lehet kapni a kádban, de kb ennyi :D

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.