KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   90g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. május 5.

Kiszerelés:   90g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdőgolyó, konfetti szivecskékkel a belsejében.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

KlaudiaZs

2017. április 8.

Lehet nekem nagyok az elvárásaim, de minimum vártam egy rakás úszkáló szivecskét, szuper illatfelhőt, csupa rózsaszín vizet, ehelyett kaptam mindennek a langyos verzióját: a kád vízben elenyészű számú szivecskét, amik még csak nem is úszkáltak, hanem lesüllyedtek a kád aljára, szomorú látvány volt, mit ne mondjak, illat szinte semmi, nemhogy fürdés után, de közbe se sok, és a színezés kimerült egy gyenge világos rózsaszínben. A bőröm legalább hidratált érzetű volt fürdés után, de ezt csak az összetevős olajoknak tudom be, amik valódi hidratálást azért nem igazán nyújtanak, csak egy réteget képeznek ami hamar el is tűnt nyom nélkül.
Ha az árát nézem, jóindulattal se tudok 2 csillagnál többet adni.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Ha az árát nézem, jóindulattal se tudok 2 csillagnál többet adni.

kozmixkitti

Korcsoport: < 18
2017. március 23.

A víz olyan pink lett tőle, hogy alig hittem el:D
Kis csodaa

kozmixkitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 23.

A víz olyan pink lett tőle, hogy alig hittem el:D
Kis csodaa

Lorna

2017. január 1.

Szilárdan hiszek abban, hogy sokkal jobban szórakoztatnának a Lush fürdőgolyók ha nem spoilerezném el magam minden alkalommal mielőtt rendelnék egy adagot. És ez az élő bizonyíték erre. Mivel drágák ezek a szilárd fürdőcuccok ezért mindig megnézem tetszeni fog-e előre online, hogy fog kinézni a vízben miközben elolvad, és utána milyenre festi a vizet stb. és így el is rontom a meglepit. Biztos vagyok benne, hogy régen utánanéztem, hogy ebben konfetti van, de már annyira elfelejtettem mire vagy egy évvel később beültem a kádba, hogy így meglepetést tudott okozni nekem, és szerintem ez az erőssége ezeknek a fürdőgolyóknak, beraksz egy kék bogyót a vízbe erre egy zöldes sárgás vizet kapsz csillámos pukkanós konfettivel. Hát nem jó cucc? Na ez csak rózsaszín volt, de azért mókásak voltak a konfettik.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Szabinae

2016. november 7.

Főleg gyerekekkel használom :) Kislányos az illata, cuki és tökéletes kedvfeldobó a kis hercegnő jelölteknek ;)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Szabinae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Fruzsci

2016. október 1.

Cuki, édes, kislányos ennyi... :D Az illata se olyan maradandó. Egy kis "egyszerkipróbálomdeennyielégis" fürdőbomba :D

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

Norih

2016. március 9.

Nagyon cuki és jó hogy megmaradnak a szívecskék és rózsaszín a víz. De semmilyen illatot nem erzek miutan kiszallok a furdokadbol vagy mikozben furodtem. Borom hidratalasaban sem sokat segitett,nekem csalodas volt ez a furdogolyo!

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 9.

WorkingClassGirl

2015. szeptember 8.

Hát ez valami hihetetlen cukiság. Pink illatú, pink színű víz. Mindenféle indokolatlan virágok :) abszolút királylányos, persze ennél többet nem tud, de nekem több alkalomra is elég volt. Ajándékba kaptam, nagyon örültem neki.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Epetra90

2014. december 3.

Engem teljesen elvarázsolt :) szíveecskes komfettik jöttek ki belőle es szuper rózsaszín lett a víz :) az illata is nagyon kellemes. egyik nagy kedvencem ez a fürdőgolyo :) szerintem nem gond hogy nem hídratál , nem is az a feladata :)

Epetra90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 3.

HarleyQuinn

2014. október 23.

Ez egy hatalmas nagy semmi.Rózsaszín lesz a víz + 10-20 konfetti úszkál benne.Se hab,se bőr ápolás,se semmi.Nem éri meg az árát.

HarleyQuinn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

Candush

2013. május 13.

Nekem nagyon tetszett :) Szettben vettem meg, amiben egy habfürdő is volt így kombináltam a kettőt - pink víz és sok-sok hab! :) Én személy szerint imádtam, sok kis szívecske oldódott ki belőle, ami cuki, de másra nem jó. Kellemes illata van, erős a színe de az tény, hogy önmagában jobb illata van mint a vízben.
Én viszont alig csak egy csipetnyit szedtem le a golyóból, eszemben sem volt egyben ( vagy félben ) beledobni a vízbe!

Candush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.