KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: haminda, Módosítva: 2013. február 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

"Idők kezdete óta a művészek a mennyországot rózsák tengerével ábrázolták, ahol az angyalok örökkön-örökké fürdőznek szép-ségükben. A Tisty Tosty a Lush ódája a rózsa érzékiségének ünneplésére. Add a misztikusan inspiráló Tisty Tosty-t azoknak, akiket szeretsz, vagy szeretnéd, ha szeretnének, és adj egyet magadnak is, hogy a Lush egy éjszakára a szerelem, a szeretet királynőjévé koronázhasson téged."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ancsi97

2017. július 27.

Nekem igazából egy homemade szódabikarbónás élmény lett belőle. Nem az a szokásos Lush fürőbomba. Az illata nagyon jó volt,de hamar elillant. Aranyos volt ahogy a kis rózsabimbók kiváltak belőle,de biztos nem venném újra

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

AmberGrace

2017. június 9.

Nem színes és csillogó, visszafogott, elegáns, finom és nőies. Az illattól a rózsákig nagyon romantikus fürdőt kapunk.

AmberGrace
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

ninahf

Korcsoport: < 18
2017. június 1.

Igazán lágy, nem valami látványos fürdőbomba, de neki ez a különlegessége :) egyszerű de nagyszerű
Ha csajos napot tartok tuti veszek belőle mégegyet :)

ninahf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 1.

Ha csajos napot tartok tuti veszek belőle mégegyet :)

ildinyo

2016. július 14.

Kellemes, lágy rózsaillat, a bőr is átveszi. Nem habzik, nem színez, de nagyon jó érzés vele fürdeni.

ildinyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Naturmeo

2016. április 19.

Finom, kellemes rózsaillat jellemzi. Nagyon mutatós, romantikus fürdőtermék a kis szárított rózsákkal. Ajándékba is sokszor adtam már, eddig mindenkinek tetszett. Nem színezi meg a vizet, nem habzik, de hát nem is az a dolga ;)

Naturmeo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

haminda

2013. február 11.

Nagyon mutatós fürdőtermék, az illata is finom, rózsaillatú, de valahogy többet vártam tőle pl. megszínezi kicsit a vizet vagy habzik, de semmi...

haminda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.