KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cupcaketeam, Módosítva: 2018. február 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"A szerelem alagútján túl egy feledhetetlen utazás vár. Csípj le egy szeletet ebből a fénylően citrusos szappanból és tárd ki a szíved egy különleges személy előtt. A hűsítő rózsavíz megnyugtat, a kaolin gyengéden tisztít. Ne hagyd, hogy a zord külső megtévesszen: belül lágy szív rejtőzik. A bizsergető limeolaj és az édes vadnarancsolaj jókedvre derít, a hűsítő tömjén pedig feledhetetlen élményt ad. Ragadd meg a szívednek legkedvesebbet és irány a kád!"

Peppertree

2018. április 10.

Én is tesztelésre kaptam. Első használatkor a fehér szív része morzsákban szétesett. Nem is oldódott fel, fura volt. A rózsaszín része nagyon intenzív illatú. Betölti a fürdőszobát a citrusos aroma. Nem az a tipikus szúnyogriasztos citrom szaga van szerencsére, hanem egzotikus, lime-os, frissítő.
Fürdés közben nekem sehogy sem habzik fel, akárhogy is dörzsölöm. De ez nem von le az értékéből, attól még tisztít. Az én bőrömet szárítja, ezért utána hidratálnom kell.

Peppertree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

KBMona

2018. március 23.

Tesztelésre kaptam, nagyon sokáig elég, még kicsi van belőle, számomra nagyon édes az illata, viszont tette a dolgát. :)

KBMona
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

NagyAgi

2018. március 18.

Én is tesztelésre kaptam. Az illata egy az egyben a kaktuszos robbanócukros jégkrém illata :)
Nem igazán szeretem az édeskés illatú testápoló termékeket, féltem is tőle hogy nem leszünk jóban, de használat közben előjön belőle valami citrusos friss illat ami nagyon tetszik benne. Valóban gyorsabban fogy mint egy szappan, én ráadásul el is elfeleztem hogy könnyebben tudjam használni és a fehér rész kisebb darabokban lemállott már az első alkalommal. Az én bőrömet egy picit szárította és mivel az illata sem valami tartós a második darabot kézmosásra fogom elhasználni. Aki szereti a kedves édeskés illatú termékeket és alapvetően meg van elégedve a Lush szappanokkal szerintem ezt is szeretni fogja :)

NagyAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

lichtnori

2018. március 18.

Szintén tesztelésre kaptam. A leírásban citrusos illatot emlegetnek.... Számomra kevésbé érződik benne a citrusosság, ellenben ennivalóan finom rágógumi illata van, ami tényleg jókedvre derít. :-) Fürdés közben mosolyognom kell tőle. :-D Egy bolond/őrült/rohangálós/stresszes nap után nagyon jól esik lefürdeni vele. A bőrömet nem hidratálta, de nem is szárította. Az orromon keresztül viszont hatott a lelkemre, méghozzá pozitívan. Feltölt, energetizál. A fürdőszobát beteríti az illata, bőrön azonban nem tartós. Hamarabb fogy, mint egy átlag szappan, szerintem a kellemesen puha állaga miatt. Nem egy csodaszer, de az illata miatt tuti, hogy újra fogom vásárolni. Szeretem. :-)

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

JuditTTT

2018. március 8.

Tesztelésre kaptam. Aranyos termék. Illata kellemes, jól tisztít, de nagyon hamar el lehet fogyasztani. Szépen ápolta a bőrömet, aki szereti az 'gourmet' jellegű termékeket, ezt is imádni fogja. Olyan, mintha sütivel mosakodnék :D

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!