KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Szomorú tény, hogy évente sok-sok tengeri teknős hal meg az óceánokban található műanyagszemét miatt. A vízen úszkáló zacskókat összetévesztik a medúzákkal, de a hínárba akadó apró műanyagdarabokat is elfogyasztják. Ha te is irtózol a műanyagtól, ezt a pucér Jelly Bomb zselébombát neked találták ki; engedj egy kád trópusi forróságú vizet és engedd szabadon a teknőst - ezúttal biztosan nem sérül meg egyetlen tengeri állat sem. Engedd a vízbe és dőlj hátra a virágoszöld takaró alatt, míg a bőrlágyító zselé elterül a víz színén. A ciprus- és szantálfaolaj megnyugtat, a fenyőabszolút pedig felfrissít. A teknős gyomrából agar agar hínár szálai emelkednek ki, emlékeztetve a veszélyre, ami az élő teknősökre leselkedik. Hagyd a műanyagot, válaszd a pucérságot."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Closet

2018. július 28.

Édes alakja van, az illata pedig csodás. Nagyon szép zöld lett a víz tőle, élmény így a fürdés!

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Szamari

2018. július 27.

Ajándékba kaptam, nagyon cuki, relaxáló hatású. Tetszik a képviselt üzenete is és támogatom :)

Szamari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

annabanana

2018. június 23.

Annyira cuki és az üzenete is nagyon fontos, már amikor megláttam, biztos voltam benne, hogy ez kell nekem! Ajándékba is tökéletes, főleg a természetszerető barátoknak, ők igazán értékelni fogják. Az illata valami mesebeli, mintha egy fenyőerdőben lennék, a többi illóolajtól pedig olyan fűszeres, sejtelmes hangulata van. A zselé jópofa, tápláló hatását viszont annyira nem éreztem, szerintem ez inkább egy lazító, illatos fürdőnek való :)

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!