KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Samponok

Az Ultimate Shine finom illatú, egzotikus keleti partokról származó illóolajokkal készül, amelyek fényessé varázsolják a hajat. A Déltengeri szigetvilágban a nők ilang ilang olajat kevernek össze kókuszolajjal, és azt belefésülik hosszú sötét hajukba, hogy az finom tapintású, és csillogó legyen.

edestyukom

2015. május 4.

óójaj, pedig mennyire finom illatú! de az én fejbőröm nem kedveli:( talán még semmitől nem lett ennyire száraz korpás a hajam. rákérdeztem a boltban, az eladólány azt mondta neki is viszket tőle a feje, mert ezek a régebbi samponkorongok nagyon koncentráltak és nem mindenki bírja, mert annyira alaposan tisztít. mutatott pár olajosabb sampont, legközelebb olyat próbálok. addig, pedig (mert soha nem dobok ki szívesen semmit) elhasználom olyan samponokkal mixelve, amik eddig zsírosították a hajam:)

edestyukom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 4.

boreger

2015. január 14.

Ez volt eddig a legrosszabb sampon, amit életemben használtam. A hajam rettenetesen kiszáradt tőle, a fejbőröm viszketett. 3-szor próbáltam (mert elsőre azt gondoltam, hogy biztos csak rossz napom van), utána a nagyrészét kidobtam. Az eladók minden alkalommal megpróbálnak valami samponféleséget rámsózni, de ezután illedelmesen elutasítom...

boreger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

zsanee84

2014. január 18.

szeretem,szép fényes, puha tőle a hajam.de nem mindig használom,általában váltogatni szoktam a lush-os samponjaimat:)

zsanee84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Lyah

2013. december 30.

Én szeretem ezt a sampont, és amíg nem találtam jobbat, addig azt gondoltam, újra fogom venni. Szép volt a hajam tőle, csillogott, egészen sima is volt, és az illatát is szeretem. Még van egy kicsit, de szőkére festett a hajam, ami gyorsan sötétedik, és már találtam rá hatékonyabb megoldást, így nem fogom újravenni.

Lyah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Angel9377

2013. augusztus 30.

Nagyon szerettem volna csomagolásmentes sampont, az eladó lányok ódákat zengtek róla, szóval kipróbáltam. Hiba volt. Az amúgy is drótos, önálló életet élő hajam szuper-száraz lett, és a szalmakazal style a sok kondicionáló és egyéb hajápoló ellenére megmaradt. Pedig az ötlet, hogy használjunk minél több "pucér" terméket, tetszik ,de így inkább maradok a bevált samponomnál.

Angel9377
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Tytto

2013. június 2.

Én annak reményében vettem, hogy a többször hennázott hajamat kicsit kivilágosítja, ha már a hennától minden alkalommal egyre sötétebb vörös lesz, hátha kompenzálja ez a sampon :D Hát, hosszú ideig nem tudtam használni, mert nagyon korpás lett tőle a hajam, akárhányszor újra próbáltam, már csak ránézek a polcon és szomorúan tovább megyek, mert nem merek vele hajat mosni. Pedig amúgy nagyon selymes és könnyen fésülhetővé tette a hajam, öröm volt hozzá érni balzsam nélkül is, de..hát mégis...van egy nagy hátul ütője. :(

Tytto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

nat_getzeny

2013. április 18.

teljesen rendben van ez a sampon, nem tud se többet, se kevesebbet, mint bármelyik, nagy elônye viszont, hogy szilárd, fel lehet vinni a repülôre, kicsi, nem tud kifolyni, én ha elutazom, mindig veszek egyet.

nat_getzeny
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

assam

2013. február 26.

Becsapásnak tartom, hogy miközben a legtöbben nagyon natúrt és nagyon zöldet várunk a Lushtól, a samponjaik nem csak hogy nem SLS és SLES mentesek, hanem ebben itt pl mindjárt Sodium Lauryl Sulfate és Ammonium Laureth Sulfate is van egyszerre! Aki nem érzékeny rá, annak nem lesz vele gondja. Én ajándékba kaptam, szárította a hajam és a fejbőröm, és akkor megnéztem az összetevők listáját...

assam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

doramora

2012. december 27.

HÁT nagy csalódás volt :(. Kicsit se lett világosabb a hajam, pedig alapból szőke vagyok..ráadásul nagyon hamar "elolvadt", nem volt illata hajmosás után és szárította a hajam rendesen. Soha többet lush sampon.

doramora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

Pávácska

2012. július 11.

Szeretem ezt a sampont. Jól tisztít és puhává, finom tapintásúvá teszi a hajat. Meglepően sokáig tart egy korong, nagyon jól habzik. Akinek száraz a haja, annak biztos, hogy kondicionáló is kell mellé!

Pávácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool
Színezékek: Gardenia Jasminoides Fruit Extract