Lush

Ár:   3150 Ft és 5690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   45 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: Naftalin, Módosítva: 2018. december 3.

Ár:   3150 Ft és 5690 Ft
Kiszerelés:   45 g és 100 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az ókori görög krém receptjén alapuló Ultrabland csodálatosan egyszerű és nagyon hatékony. A mandulaolajjal, rózsavízzel, méhviasszal és mézzel készített arctisztító anélkül távolítja el a szennyeződést és a sminket, hogy károsítaná a bőr természetes védelmét.

1500 Lush Ultrabland Arctisztító
Ár: 1500 plusz posta , Eladó: blanzsi
Állapot: Parszor probalt , Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postan marado csomah
KaradyAnn

(!)
2019. február 1.

Szintén tesztelésre kaptam ezt a kis furaságot. Olvasva itt a véleményeket, lélekben felkészültem rá, hogy lehetnek érdekes tapasztalataim vele. Valóban olyan, mintha zsírt kennék az arcomra. Én előtte vízzel leöblítettem az arcom, utána pedig belemasszíroztam ezt a kencét. Végül egy puha törölközővel letöröltem az arcomról. Pár napig nem sok változást észleltem, de kb. 4-5 nap után az orcámon száraz, piros foltot okozott, és még néhány pattanást is. Azonnal abbahagytam a használatát, mert örültem, hogy végre nyugodt időszakát éli a bőröm. Szóval nekem sajnos nem jött be. Alapvetően nem problémás a bőröm és elvétve fordulnak elő pattanásaim. Talán egy problémásabb bőrrel jobban működik a dolog, velem lehet, hogy nem tudott mit kezdeni :D

KaradyAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

blanzsi

(!)
2019. január 22.

Tesztelésre kaptam aminek nagyon örülök mert magamtól sose vettem volna meg és nem tudtam, volna meg hogy milyen jó is. Elsőre félelmetes, hogy egy olajos krémet kensz az amúgy is problémás bőrrészre, de mégis olyan hihetetlen módon tisztitja azt a szenyeződést ami a 3. féle arctisztitó után is fent marad, hogy az valami eszméletlen. Utána érezni egy kis réteget az arcon de az én bőrőm hamar beszívja mert vízhiányos,de látványosan jobb így 2 hét után a bőrőm.

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

nezili

2018. december 30.

Igen ez egy mas kavehaz...tenyleg mintha olajos zsirral kenegetned a fejed, nem a megszokott arctisztito, nehez lemosni es akkor is reteget hagy maga utan, fura a szaga blabla, szoval nem egyszeru eset. Viszont en imadom hasznalni, bar ebben az is benne van, hogy probalom nyugtatgatni magam, hogy megerte ennyi zset kibaxni erte :D nagyon jo erzes belemasszirozni a borbe, elvezem ahogy felolvad kisse a kezem alatt es fantasztikusan puha bort hagy maga utan. Azt vettem eszre, hogy a rengeteg orrfujastol kiszaradt es kisebesedett orrom es szam sokkal szebb lett, majdnem rendbe is jott. Erdemes este hasznalni a fent emlitett macerak miatt + kivalthatja az arckremet. Kulon oriasi pirospont, hogy nincs rossz ize, igy a ruzs lemosasara sokkal kellemesebb, mint mondjuk az atomkeseru garnier micella. En azt ajanlom, aki tudja probalja ki az uzletben, mert tenyleg nem egy egyszeru formula, es sok bosszusagtol kimeli meg az ember magat ha tudja mivel van dolga, mintsem otthon mergelodjon.

Off: valaki mondja mar el nekem, hogy akkor most a paraben para? Illetve ugyan ez csak arclemoso elvileg es csak keveset van fenn, de azert maradnak belole reszek az arcomon, szval kell igy felni tole? :D

nezili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

nekyra

2018. december 15.

Párom használja problémás bőrre estére nem arctisztítónak, hanem krémnek vékony rétegben, meg van vele elégedve, segít a pirosságon és a pattanásokon (száraz és érzékeny a bőre).

nekyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Lorna

2018. december 7.

Most van a nyereményjáték, hogy nyerhetsz egy ilyet, én meg általában benne vagyok az ilyen buliban, most meg: Ne! épp most szabadultam meg tőle. :) Na jó a megszabadulás egy kicsit erős kifejezés. Arcápolási Project Pannel próbálkozok, és annak keretében sikerült elhasználni, de... egyszerűen olyan elképesztően nehéz lemosni. Kéz, melegvíz kombinációjával ne is próbálkozzunk. Vattakoronggal ne is próbálkozzunk. Ehhez tényleg kell egy benedvesített törölköző kell - és még azzal is úgy érzem, hogy hagy egy réteget az arcomon.
Az állaga valóban a disznózsírra emlékeztet.Az illata sem tetszett annyira. Kicsit olyan mintha megavasodott volna a termék,
Alternatívának a Clinique:take the day off balmját tudom ajánlani. Az szépen leszed mindent, és nem kell szétdörzsölni az arcot, hogy lejöjjön a lemosó maradéka.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

lizatohati

2018. november 16.

Évek óta csak ezt hasznàlom arctisztításhoz!!
Esti rutin fénypontja!néha még a tisztitàs hidratálás és szérumozas után is szoktam egy kicsit felvinni a szárazabb területekre:)

lizatohati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Évek óta csak ezt hasznàlom arctisztításhoz!!

tillisilli

2018. október 24.

2 éve használom minden este. Nagyon száraz a böröm, uh jolesik rá ez az olajos cucc, minden más arclemosó száritott, vagy csípett.
Sztem ez nem szedi le a vízálló szempillaspirált, uh arra az egyre kétfazisu lemosot használok, de az arcomra csak Ultrabland-ot.
Rákenem, bemasszirozom kicsit, aztán egy forró vízbe mártott és kicsavart fürdökesztüvel vagy kis törülközövel letörlöm. Ez után egy vékony réteget újra rákenek az arcomra, mint éjszakai krémet. Teljes életmentö száraz börre.

Update (2 évvel késöbb): ha nem használod el idöben, megavasodik. Kicsit elvette a kedvem a sok tartositoszer is, amiota erre figyelni kezdtem. De egyébként még mindig remek termék, éjszakai arcápolónak is használom néha kis mennyiségben.
Amióta kitört rajtam a felnöttkori pattanásosság, ujra ehhez a termékhez nyúltam. Nem mintha elmulasztaná a pattanásokat, de kiegyensúlyozza a bört. Ès persze hennázáshoz alap a hajvonalat mindig ezzel kenem körbe.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

kremmanias24

2018. szeptember 20.

Keveseltem ezt a 45 grammot, de már 2 hónapja használom reggel este és még van bőven.
Alapból zsíros bőröm van, de jól hidratálja, nem zsirosítja. Jó érzés ezzel letörölni a "koszt" magamról. Nem csípi a szememet sem. A leírás igéreteit betartotta, szóval 5* :)

kremmanias24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

linszu

2018. augusztus 22.

Szerettem volna egy természetes, házi arctisztítót, ami nem szárítja ki a bőröm, hanem puhán hagyja. Erről mindenki áradozott. Először egy interneten talált recept alapján próbáltam elkészíteni egy hasonlót és tetszett a végeredmény, de mivel nagyon macerás és rizikós volt a folyamat, ezért egy éve bementem a lush-ba és megvettem.
Először is, nagyon zsíros, tömény krém, amit nem lehet csak úgy vízzel leöblíteni a bőrről, smink lemosására sem alkalmas önmagában. Én először leszedem a smink nagy részét egy tejjel (plusz olajjal a szememről), majd egy pici ultrabland-dal jól átdörzsölöm az arcom, ezután egy nedves vattakoronggal áttörlöm és ennyi.
Az arcom puha, hidratált marad, nem kell éjszakai krémet használnom utána.
Mióta ezt használom, a bőröm sokkal egészségesebbnek tűnik, nem hámlik, nem húzódik, nem szárad, mint azelőtt (főleg az orrom és szemem alatt volt száraz). Drága, de egy éve megvan a 100g-os, szinte minden nap használok egy picit belőle és még mindig nem fogyott el. Újravevős termék, nagyon örülök, hogy rátaláltam.

linszu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Az arcom puha, hidratált marad, nem kell éjszakai krémet használnom utána.

Rina378

2018. augusztus 12.

Az illatát nem kedvelem de meg lehet szokni. Sminklemosás szempontjából az egyik legjobb termék amit használtam. Néha hidratálóként is felkenem vékony rétegben de a kombinált bőrömre nekem sok ( télen viszont hasznos lesz).
Összességében szeretem, tehát nem akarom lepontozni főleg,hogy szárazabb bőrre áldás lehet. Viszont sima sminklemosóként használva kicsit borsos az ára.

Rina378
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Hidratálók: Honey, Glycerin