Lush

Ár:   3150 Ft és 5690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   45 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2018. május 9.

Ár:   3150 Ft és 5690 Ft
Kiszerelés:   45 g és 100 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az ókori görög krém receptjén alapuló Ultrabland csodálatosan egyszerű és nagyon hatékony. A mandulaolajjal, rózsavízzel, méhviasszal és mézzel készített arctisztító anélkül távolítja el a szennyeződést és a sminket, hogy károsítaná a bőr természetes védelmét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

linszu

2018. augusztus 22.

Szerettem volna egy természetes, házi arctisztítót, ami nem szárítja ki a bőröm, hanem puhán hagyja. Erről mindenki áradozott. Először egy interneten talált recept alapján próbáltam elkészíteni egy hasonlót és tetszett a végeredmény, de mivel nagyon macerás és rizikós volt a folyamat, ezért egy éve bementem a lush-ba és megvettem.
Először is, nagyon zsíros, tömény krém, amit nem lehet csak úgy vízzel leöblíteni a bőrről, smink lemosására sem alkalmas önmagában. Én először leszedem a smink nagy részét egy tejjel (plusz olajjal a szememről), majd egy pici ultrabland-dal jól átdörzsölöm az arcom, ezután egy nedves vattakoronggal áttörlöm és ennyi.
Az arcom puha, hidratált marad, nem kell éjszakai krémet használnom utána.
Mióta ezt használom, a bőröm sokkal egészségesebbnek tűnik, nem hámlik, nem húzódik, nem szárad, mint azelőtt (főleg az orrom és szemem alatt volt száraz). Drága, de egy éve megvan a 100g-os, szinte minden nap használok egy picit belőle és még mindig nem fogyott el. Újravevős termék, nagyon örülök, hogy rátaláltam.

linszu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Az arcom puha, hidratált marad, nem kell éjszakai krémet használnom utána.

Rina378

2018. augusztus 12.

Az illatát nem kedvelem de meg lehet szokni. Sminklemosás szempontjából az egyik legjobb termék amit használtam. Néha hidratálóként is felkenem vékony rétegben de a kombinált bőrömre nekem sok ( télen viszont hasznos lesz).
Összességében szeretem, tehát nem akarom lepontozni főleg,hogy szárazabb bőrre áldás lehet. Viszont sima sminklemosóként használva kicsit borsos az ára.

Rina378
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

juditfoldesi

2018. július 20.

Az illatát nehezen szoktam meg, de igazi multifunkcionális termék és csodákat tesz a száraz bőrrel.

juditfoldesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

mafalda

2018. július 13.

Nagyon szuper!!!!🤩 Az illata nekem mézes, de olyan kellemessen kicsit kamillás beütéssel. Áh oda vissza vagyok tőle, furi volt először h olyan zsíros állagú, de használat után már nem. Vattával nem jött le teljesen még átöblítettem az arcomat, ja és tényleg nem kell utánna hidratáló krém. Csúcsszuper!!! 😘

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

twentylessone

2018. július 12.

Akármennyi csillagot is tudnék adni rá: nagyon érzékeny (időnként bőrgyógyászati kezelésre szoruló rozacea) és rendkívül száraz a bőröm. Télen minden nap használom akkor is, ha nem sminkelek este ezzel masszirozom be az arcomat majd langyos törölközővel lemosom. Nyáron is gyakran használom akármilyen meleg van.

twentylessone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

KatalinKelemen

2018. június 14.

Annyira bevált a száraz, hámló, érzékeny bőrömnek, hogy heti 1-2 alkalommal pakolásnak használom. Nekem sminklemosásra baszolút nem vált be, mert úgy érzem, hogy nem szed le mindent. Helyette a megtisztított arcbőröm masszírozom vele, majd melegvizes kendővel letörlöm a felesleget. Nem is szoktam más hidratálót tenni fölé. Csak azt bánom, hogy nem a nagyobb kiszerelést vettem meg, mert az is biztosan elfogyna.

KatalinKelemen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Nitukaaa

2018. április 7.

Ez a lemosó egy csoda!!! Nagyon jó a száraz bőrömnek, hidratálja, a pattanásokat lehúzza.. Van hogy pakolásként is használom, azóta sokkal szebb a bőröm. Imádom, semmi mást nem veszek már, csak ezt!

Nitukaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

rigok

2018. február 25.

Pattanásos/miteszeres, ellenben dehidratalt és folyamatosan hámló arcom van, amire évek óta nem találtam megoldást. Egy álmatlan éjszaka során végzett kutatás után szereztem be ezt a lemosot, illetve 100% tisztaságú rozsavizet. Tegnap este használtam először, és már fenyevekkel szebb az arcom. Kisimult, nem húzódik, láthatóan 'feltoltodott' a borom, és ami extra, hogy a gyulladtabb pattanások visszahúzódtak, arról nem beszélve, hogy felpuhitotta az elhalt hamsejteket, amiket így gyönyörűen eltávolítottam.
Melegvizzel bevizezett kézzel masszíroztam be, majd a dm-ben kapható,meleg vízbe mártott arclemoso kendovel töröltem le. Az illata nem lesz a kedvencem, de nem erős, megszokhato, es hamar elillan. En ilyen természet-szagnak mondanám. Ha találsz hozza egy hidratalokremet, aminek viszont kellemes illata van, szerintem észre sem vehető. Én a rituale után rozsavizzel fujtam be az arcom, mert állítólag az nagyon szépen megtartja a vizet a borben és remekül hidratal. Az első használat után 100%-ig meg vagyok elégedve, de updatelni fogok!

rigok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

qjudit

2018. február 6.

Én nagyon megszerettem, szépen tisztít, nem okoz pattanásokat és nem irritál. Nekem nem marad semmi viaszos vagy zsíros réteg. Este használom, napi nagytisztítás első lépéseként. Már sokadszor veszem újra. :)

(Én úgy mosom le, hogy egy direkt arcmosó kendőt rendszeresítettem erre a célra, jó meleg vízbe áztatom, kicsavarom, az arcomra borítom és áttörlöm az egészet. Az Ikeában lehet kapni a babás cuccoknál ilyen pihepuha frottír kis törölközőt, az tökéletes erre a célra.)

qjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

fenyes

2018. február 5.

Pár hete vettem, nagyon megszerettem! A lányok a lushban (jó tudom, hogy ilyennek kell lenniük) de hihetetlenül lelkendeztek hogy ezt veszem, mert hogy nekik is ez a kedvenc lush termékük. Az illatától nem vagyok oda, de igazából kellemes. Imádom használni, valamiért annyira jó ezt a zsíros "krémet" jól beledörzsölni az arcomba, érzem hogy tisztítja. Én esténként használom, jól beledörzsölöm a bőrömbe, kicsit megmasszírozom az arcomat aztán hagyom picit hatni (amíg fogat mosok pl) utána fogok egy vattakorongot (befújom egy kis termál vízzel (la roche-posay nagyon jó kis cucc)) ezzel letörlöm az egész arcomról, ha túl sok maradt akkor még sima vízzel leöblítem még egyszer és kész is. Ezután már semmit nem teszek az arcomra, nem igényel a bőröm több hidratálást. Már rögtön utána is látszik a hatás de másnap reggel még sokkal szebb. Nagyon ajánlom mindenkinek!! Pattanásokra is szuperjó, mindenre!!

fenyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.