KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   3150 Ft és 5690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   45 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2018. május 9.

Ár:   3150 Ft és 5690 Ft
Kiszerelés:   45 g és 100 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az ókori görög krém receptjén alapuló Ultrabland csodálatosan egyszerű és nagyon hatékony. A mandulaolajjal, rózsavízzel, méhviasszal és mézzel készített arctisztító anélkül távolítja el a szennyeződést és a sminket, hogy károsítaná a bőr természetes védelmét.

juditfoldesi

2018. július 20.

Az illatát nehezen szoktam meg, de igazi multifunkcionális termék és csodákat tesz a száraz bőrrel.

juditfoldesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

mafalda

2018. július 13.

Nagyon szuper!!!!🤩 Az illata nekem mézes, de olyan kellemessen kicsit kamillás beütéssel. Áh oda vissza vagyok tőle, furi volt először h olyan zsíros állagú, de használat után már nem. Vattával nem jött le teljesen még átöblítettem az arcomat, ja és tényleg nem kell utánna hidratáló krém. Csúcsszuper!!! 😘

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

twentylessone

2018. július 12.

Akármennyi csillagot is tudnék adni rá: nagyon érzékeny (időnként bőrgyógyászati kezelésre szoruló rozacea) és rendkívül száraz a bőröm. Télen minden nap használom akkor is, ha nem sminkelek este ezzel masszirozom be az arcomat majd langyos törölközővel lemosom. Nyáron is gyakran használom akármilyen meleg van.

twentylessone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

KatalinKelemen

2018. június 14.

Annyira bevált a száraz, hámló, érzékeny bőrömnek, hogy heti 1-2 alkalommal pakolásnak használom. Nekem sminklemosásra baszolút nem vált be, mert úgy érzem, hogy nem szed le mindent. Helyette a megtisztított arcbőröm masszírozom vele, majd melegvizes kendővel letörlöm a felesleget. Nem is szoktam más hidratálót tenni fölé. Csak azt bánom, hogy nem a nagyobb kiszerelést vettem meg, mert az is biztosan elfogyna.

KatalinKelemen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Nitukaaa

2018. április 7.

Ez a lemosó egy csoda!!! Nagyon jó a száraz bőrömnek, hidratálja, a pattanásokat lehúzza.. Van hogy pakolásként is használom, azóta sokkal szebb a bőröm. Imádom, semmi mást nem veszek már, csak ezt!

Nitukaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

rigok

2018. február 25.

Pattanásos/miteszeres, ellenben dehidratalt és folyamatosan hámló arcom van, amire évek óta nem találtam megoldást. Egy álmatlan éjszaka során végzett kutatás után szereztem be ezt a lemosot, illetve 100% tisztaságú rozsavizet. Tegnap este használtam először, és már fenyevekkel szebb az arcom. Kisimult, nem húzódik, láthatóan 'feltoltodott' a borom, és ami extra, hogy a gyulladtabb pattanások visszahúzódtak, arról nem beszélve, hogy felpuhitotta az elhalt hamsejteket, amiket így gyönyörűen eltávolítottam.
Melegvizzel bevizezett kézzel masszíroztam be, majd a dm-ben kapható,meleg vízbe mártott arclemoso kendovel töröltem le. Az illata nem lesz a kedvencem, de nem erős, megszokhato, es hamar elillan. En ilyen természet-szagnak mondanám. Ha találsz hozza egy hidratalokremet, aminek viszont kellemes illata van, szerintem észre sem vehető. Én a rituale után rozsavizzel fujtam be az arcom, mert állítólag az nagyon szépen megtartja a vizet a borben és remekül hidratal. Az első használat után 100%-ig meg vagyok elégedve, de updatelni fogok!

rigok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

qjudit

2018. február 6.

Én nagyon megszerettem, szépen tisztít, nem okoz pattanásokat és nem irritál. Nekem nem marad semmi viaszos vagy zsíros réteg. Este használom, napi nagytisztítás első lépéseként. Már sokadszor veszem újra. :)

(Én úgy mosom le, hogy egy direkt arcmosó kendőt rendszeresítettem erre a célra, jó meleg vízbe áztatom, kicsavarom, az arcomra borítom és áttörlöm az egészet. Az Ikeában lehet kapni a babás cuccoknál ilyen pihepuha frottír kis törölközőt, az tökéletes erre a célra.)

qjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

fenyes

2018. február 5.

Pár hete vettem, nagyon megszerettem! A lányok a lushban (jó tudom, hogy ilyennek kell lenniük) de hihetetlenül lelkendeztek hogy ezt veszem, mert hogy nekik is ez a kedvenc lush termékük. Az illatától nem vagyok oda, de igazából kellemes. Imádom használni, valamiért annyira jó ezt a zsíros "krémet" jól beledörzsölni az arcomba, érzem hogy tisztítja. Én esténként használom, jól beledörzsölöm a bőrömbe, kicsit megmasszírozom az arcomat aztán hagyom picit hatni (amíg fogat mosok pl) utána fogok egy vattakorongot (befújom egy kis termál vízzel (la roche-posay nagyon jó kis cucc)) ezzel letörlöm az egész arcomról, ha túl sok maradt akkor még sima vízzel leöblítem még egyszer és kész is. Ezután már semmit nem teszek az arcomra, nem igényel a bőröm több hidratálást. Már rögtön utána is látszik a hatás de másnap reggel még sokkal szebb. Nagyon ajánlom mindenkinek!! Pattanásokra is szuperjó, mindenre!!

fenyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

paaulaaa

2018. január 17.

Szuper termék! Én csak esténként használom és így pontosan azt kapom, amit szerettem volna. Ahogy felkenem az arcomra (nekem az illata is tetszik) elve egy kellemesen olvadó anyaggal találkozom, ahogy szétterítem ez tovább fokzódik... elsőre azt hittem, hogy kellemetlenül zsíros lesz utána minden, de nem! Sőt! Ahogy eloszlattam érzem, hogy megkönnyebbül az arcom, szinte látom ahogy összeszed mindent- ami nem odavaló. Egy külön türcsit nedvesítek be meleg vízzel ezzel törlöm le. (Vattával nekem nem jött be az eltávolítása.) Ezután az arcom olyan mint a mesékben: a legtöbször nem igényel semmi más hidrtálót, mégis pihepuha marad az eredmény. Szeretem. 1hónapja használom, de szinte nem is látszik, hogy fogyna....nagyon takarékos kis termék. Az ára ugyan nem a legolcsóbb, de ha ilyen sokáig elég lesz: megtaláltam az arctisztítóm.

paaulaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Nagyon szépen tisztít és hidratál, valóban magához szívja az összes szennyeződést. Egyetlen bajom vele, hogy elég sok vattakorong szükséges az eltávolításához, textilbe meg nem szívesen törölném, mert nagyon gazdag a textúrája. Újra venni nem fogom, de kétségtelenül nagyon jó kis cucc.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.