KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Petronella

2012. december 13.

Én nagggyon szeretem, ez az egyik kedvencem! Csajos illat, és a kinézetében is van valami megnyugtató és kellemes.

Petronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 13.

Szütyő Beauty blog

2012. május 13.

Ahh ez egy álom! Még száraz állapotában is isteni az illata, de feloldódva olyan vanília illat lengi körbe a fürdőszobát, hogy ilyen lehet a mennyország :) Annak aki szereti... a családtagjaimat a világból lehet kikergetni mert borzasztóan intenzív az illata, szóval csak óvatosan. Felesben használom, elég nehezen törik, én késsel szoktam kettévágni, törni lehetetlenség.

Szütyő Beauty blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

sziszus_

2012. február 29.

Iszonyú jó az illata, imádom! Én ketté szoktam törni - kicsit porolódik, ezért azt is összegyűjtöm edénykébe - és részletekben használom el. A LUSH termékek mind jók, csak az áruk lehetne alacsonyabb, és örök kedvencek lennének...

sziszus_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 29.

noavedon

2011. szeptember 26.

Van hatása, az én bőrömet pl. kiszárítja...

noavedon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 26.

Van hatása, az én bőrömet pl. kiszárítja...

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

egész sokáig bírja, nekem pl 2 fürdésre elég volt (igaz szétszedtem)...jó az illata, de ezen kívül semmilyen hatása sincsen :(

zsuzsanna.kurdy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!