KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Valentin napi limitált kiadás

"Mi is lehetne jobb jelképe a szerelemnek, mint két élénkpiros szív, mely szendvicsszerűen egymáshoz simul, egy rétegnyi krémes, bőrpuhító bio sheavajat
közrefogva...?"

zelmaci

2018. február 11.

Nagyon jó kis habfürdő/bomba; az illata egy kicsit irritáló ha nagyon sokat szagolgatod. De nagyon tetszik ezt az egy pici dolgot leszámítva.Nagyon szép a víz utána és állattesztelés-mentes hála a jó istennek.

zelmaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.