KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   130g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsus, Módosítva: 2017. október 11.

Kiszerelés:   130g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Miért repülnél, ha tengeralattjáróval is mehetsz? A nyüzsgő nagyvárosból merülj egyenesen a hullámok alá és ébredj fel egy trópusi szigeten, ahol nyári szellő gyengéd kókuszillatot fúj a pálmafák felől. A brazil narancs, a citromfű és a koriandermag olaja felpezsdíti az érzékeidet és napfényes partokra repít, ahol elmerülhetsz a rózsaszín és narancssárga naplemente csodás habjaiban. Ki mondta, hogy a fürdés unalmas? Helyezd gyengéden a vízre a tengeralattjárót és nézd, ahogy lágyan habos csíkot húzva elsuhan. Ha unatkoznál egyedül, versenyezzetek - ki éri el előbb a kád szélét?"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Marcsus

2017. szeptember 30.

Számomra ez gyenge volt ezért az árért, főleg, hogy az egészet betettem a kád vizembe. Elpezsgett, először rozsdabarnára, majd végül neon narancssárgára színezve a vizet, ami teljesen átlátszott és bár alig észrevehetően csillogott, nem volt nagy élmény. Sajnos az illata is elég halványan érződött csak fürdés közben. Többet vártam tőle.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.