KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Luvos Heilerde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lhekszi, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A zsíros, problémás és vegyes bőrt intenzíven tisztítja, gyengéden radírozza, értékesen ápolja. Gyengéden a pórusok mélyéig hatva tisztít, megköti a bőr felesleges faggyúját, megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől. Ösztönzi a sejtmegújulásra, feltölti a bőrt értékes ásványi anyagokkal és nyomelemekkel. A jojobaolaj gondoskodik a kellemes visszazsírosításról és megőrzi az egészséges bőr természetes lipidegyensúlyát.Bőre érezhetően tisztább és puhább lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Merlotwine

2017. január 16.

Mivel jó ideje nem találtam a Himalaya herbals arcmaszkom itt Németországban, ezért bevásároltam kis csomagos pakolásokból, gondoltam, ami beválik, abból veszek többet legközelebb.
Ez volt az egyetlen, ami tényleg érezhetően jó, amit szívesen ajánlanék másoknak is. Az extrém érzékeny bőrű anyukámnak is bevált, semmi irritációt nem okozott.
A héten veszek még belőle, örülök, hogy rátaláltam erre!

Merlotwine
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

A héten veszek még belőle, örülök, hogy rátaláltam erre!

Emulgeálószerek: Cetrimonium Bromide
Tisztítószerek: Cetrimonium Bromide
Illatanyagok: PPG-2 Methyl Ether
Parabének: Ethylparaben
Tartósítószerek: Ethylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Cetrimonium Bromide

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.