KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LVLY

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wonderbodri, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Krémes ajakbalzsam, mely új-zélandi manukaméz-kivonattal, kakaóvajjal és gojibogyó-kivonattal ápolja és védi az ajkakat.

Fannnya

2018. november 20.

A manuka méz miatt sokkal többet vártam tőle, csalódás. Nem drága, és nyilván sokkal jobb, mint egy Labello, de a Burt's Bees, Carmex termékeket meg sem közelíti, amiknek hasonló az áruk.

Update: Visszavonok mindent, még annál is rosszabb. Semmire sem jó.

Fannnya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Update: Visszavonok mindent, még annál is rosszabb. Semmire sem jó.

Ennie86

2018. október 17.

Nekem nagyon tetszik. Csomagolás + design. :) Kellemes, krémes textúrája van, visszafogott méz illattal. Jól hidratál. Kicsit testesebb amit én jobban preferálok, mint amit felkenek és eltűnik a számról. Újravevős! :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

adra

2018. október 15.

Egy hónapja használom erősen kicserepesedett számra, de nem vagyok tőle elájulva. 2 és 3 csillag között vacilláltam, de 2-t adok neki, mert 600 forintért nem mondanám hogy filléres kategória. A 299 forintos Baleas ajakápolók kétszer ennyit tudnak. Nem csúszik könnyedén, csak ráül a száradt részekre és be sem szívódik rendesen. Illata kellemes, de biztos, hogy nem venném újra.

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

NeonPink

2018. október 15.

megláttam és azonnal visszatettem a labellot a helyére, HIBA VOLT. ennyire rossz hatással még egyik ajakápoló sem volt az ajkamra. 2 órán belül már száradt, cserepessdett az amúgy normál ajkaim. adtam neki egy esélyt éjszakára is, reggelre igaz nem szárított de olyan volt mintha semmit sem használtam volna. kész pénz kidobás. azért adok neki két csillagot mert az állagával nagyon elégedett voltam és az illata is lágy, igaz azokra az ajakápolókra hasonlít, mint amilyeneket kiskoromban lehetett kapni szóval nem vmi eredeti

NeonPink
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

kamillakovacs

2018. október 11.

Megláttam, megtetszett a csomagolása és egyből a kosaramban landolt... hát jelenleg a kedvenc ajakápolómmá nőtte ki magát, azt hiszem megelőzve a carmexet is. Nagyon gazdag, krémes textúrája van, a méz határozottan érződik, illata viszont csak minimális, nem hivalkodó. Pihepuha hidratált ajkakat varázsol. Őszi-téli időszakban szerintem szuper!

kamillakovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

violavoncydonia

2018. október 9.

Az átlag ajakápolóknál sokkal jobb, hidratál, nem annyira mint a körömvirágos alverde, de nekem tetszik, az illata play-doh gyurmara emlékeztet, állaga nagyon tömör zsíros, éjszakára is szeretem használni.

violavoncydonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Gyalogkakukk

2018. szeptember 21.

Az illatáról nem igazán tudok nyilatkozni, mert szerintem az nem igazán van neki.
Az állaga tetszik, jól kenhető. Felvitel után fényes ajkak. Hidratálása nem győzött meg.
A tipikus, régimódi szőlőzsír jut róla eszembe. Nem mondanám, hogy elégedetlen vagyok vele, de nem hiszem, hogy újra megvenném.

Gyalogkakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Dancyy

2018. augusztus 28.

Fantasztikus illata van és nem utolsó sorban cuki a csomagolása is!
Az influencer lány aki kifejlesztette nagyon a szívemhez nőtt az elmúlt időben :) Támogassátok ti is :)

Dancyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Fantasztikus illata van és nem utolsó sorban cuki a csomagolása is!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!