KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

M-Lady

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gasparzsu, Módosítva: 2013. október 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mrs.criss

2014. április 15.

nagyon nagyon szeretem!!mióta müller létezik, és én bejáratos vagyok oda, mindig ezt veszem.tökéletesen megnyugtatja a bőrt szőrtelenítés után,hipp-hopp beszívódik (a krémezés utáni várakozás a halálom) ami kicsit zavar: 150 ml és mostanában már 750 ft-ért is láttam :( de mind1, semmi ehhez hasonló nyugtató hatású krémet nem találtam még, így kénytelen vagyok újra és újra megvenni

mrs.criss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.