KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

M. Micallef

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. április 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lolablau

2016. október 19.

Mit is mondhatnék... Hulló színes falevelek, lágy fények, faágakon átszürelmlő napsugarak, séta egy varázslatos kertben (tudjátok, amilyenek a város mélyén bújnak meg kőfalakkal övezve, elhagyatott házak körül), talán még tündérek vagy koboldok is leskelődnek a páfrányok és a borostyánok takarásában... Na nekem ilyen az Automne. Viselni hozzá egy lovaglócsizmát, bukléblézert és puha sálat, szigorúan az ősz meleg árnyalataiban.
Az illatról is ejtsünk pár szót: részegítő. Nem tudom, melyik italnak van ilyen bukéja, de kortyolnék belőle:) Nagyon minőségi és semmire sem emlékeztető. Ragyogónak érzem tőle magam.

lolablau
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 19.