KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

M. Micallef

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. április 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: fás

Fejjegyek: bergamot, ribizli

Szívjegyek: sáfrány, szerecsendió, kömény

Alapjegyek: szantálfa, pacsuli,vanília

3tara2

2017. november 19.

Szívből sajnálom, hogy csak öt csillagot engedélyez a KM.....
Talán a legtipikusabb, legszebb fás - fűszeres őszi parfüm, melyet ''elmebajom'' vagy szenvedélyem alatt megismerhettem.
Egy mai modern művészi alkotás tele villódzó színekkel, hulló falevelekkel, nap- és holdfénnyel.
Megmutatja illatélményekben ennek az évszaknak a szépségét, még akkor is, ha hűvös nyálkás az idő.
Fantasztikusan muzsikálnak együtt a gyümölcsök, fűszerek, és fák aromái kozmikus élményeket okozva - és teszik mindezt úgy, hogy semennyire sem tolakodnak! Az Autumne egyszerűen csak létezik, belédolvad....
Ez a művészet!
További áradozásom ott van a Parfümbűbájon. 😉
Ui: az üveg legalább olyan szép, mint a parfüm!

3tara2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 19.

Szívből sajnálom, hogy csak öt csillagot engedélyez a KM.....
Ez a művészet!
További áradozásom ott van a Parfümbűbájon. 😉
Ui: az üveg legalább olyan szép, mint a parfüm!

lolablau

2016. október 19.

Mit is mondhatnék... Hulló színes falevelek, lágy fények, faágakon átszürelmlő napsugarak, séta egy varázslatos kertben (tudjátok, amilyenek a város mélyén bújnak meg kőfalakkal övezve, elhagyatott házak körül), talán még tündérek vagy koboldok is leskelődnek a páfrányok és a borostyánok takarásában... Na nekem ilyen az Automne. Viselni hozzá egy lovaglócsizmát, bukléblézert és puha sálat, szigorúan az ősz meleg árnyalataiban.
Az illatról is ejtsünk pár szót: részegítő. Nem tudom, melyik italnak van ilyen bukéja, de kortyolnék belőle:) Nagyon minőségi és semmire sem emlékeztető. Ragyogónak érzem tőle magam.

lolablau
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 19.