KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

M. Micallef

Ár:   42 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, Módosítva: 2017. július 17.

Ár:   42 900 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2006

Parfümőr: Jean-Claude Astier

Illatjegyek: ibolya levelek, pacsuli, vanília, citrusok, fehér pézsma, borostyán, labdanum, benzoin

Marcsi66

2018. április 22.

Montale Patchouli Leaves amit ismerek,hozzá képest ez azért más,,,cifrázva a pacsuli ugyancsak szép.Földes indítás itt is,majd a borostyán illata,van citrus finom éllel,és jól kivehetően nyílik az ibolya,bár itt a virág levele van megjelölve (nem zöldes),Közepes a vanília édessége,érzékiség fellelhető,folytatásban erősödik,a leszáradás már az elegancia nyomába hajt.és ott marad.,Nőiessége korhoz és szemlélethez társít,(35-40 év)
tartós,lehet négy évszakos,kánikula kivételével,

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

tartós,lehet négy évszakos,kánikula kivételével,