MAC

Ár:   $35   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. március 9.

Ár:   $35
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Ecsetek

Vastagabb textúrájú krémek és alapozók felvitelére és eldolgozására alkalmas  szintetikus szálakból álló ecset.

reka0122

2018. június 29.

Az alapozó ecset. Eddig még csak studio fix alapozóval próbáltam ki, de azzal gyönyörű a végeredmény. Kicsit elsőre bucinak tűnt a feje, féltem hogy pl a szemöldök vonalnál nem lehetlesz vele alapozót pontosan eldolgozni, de végül hibátlan végeredmény született. Pont annyi alapozó kerül mindenhova amennyi kell. Nem vesz fel sok terméket és a mérete is tökéletes, ráadasul eszméletlenül puhák a sörtéi, de mégis elég tömör a tökéletes végeredményhez. Számomra a kedvenc alapozó ecsetem lett.

reka0122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Cintia9603

2018. április 10.

Studio fix alapozóhoz nagyon jó! Nagyon könnyű vele eldolgozni és gyönyörű a végeredmény!

Cintia9603
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.