KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kebkeb, Módosítva: 2015. október 22.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Szépítő eszközök

Szemhéjpúder-eldolgozó ecset a legpuhább természetes ecsetszálakkal. A kis alak és a kúp alakú vég jól kontrollált felvitelt és eldolgozást tesz lehetővé porállagú termékek felvitele során. Egy tiszta átmenetes eldolgozást tesz lehetővé a szemeken. A MAC professzionális ecstek mindig kézzel készülnek a legkiválóbb alapanyagokból.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

esime

2017. június 15.

Első MAC ecsetem, egy másik dimenzióba helyezte a sminkelést. Egy álom vele dolgozni, csak ajánlani tudom!

esime
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 15.

Szilva86

2017. január 11.

Első ránézésre nekem túl vékonykának tűnt, de a használat során bebizonyította, hogy remekül lehet vele dolgozni a mélyítő vonalon, nagyon szépen és egyenletesen dolgozza el a színeket. Egy percre sem bánom, hogy megvettem. :)

Szilva86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

kebkeb

2015. október 11.

Nagyon jó ecset, a MAC is beauty kicsi kiadásáról lemaradtam, de nagyon szerettem volna rátenni a kezem, ezért örültem, mikor állandóvá tették. A 217-essel kombinálva pedig különösen álom használni. Ha szükség lenne rá, bármikor gondolkodás nélkül újravenném.

kebkeb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.