KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mincson, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek

Elegáns, kicsavarható ceruza finoman kidolgozott véggel, amely megtapad a szálakon, formázza és lágyan feltölti a szemöldöködet matt színekkel. A ceruza ferde végével tetszőleges formát alakíthatsz ki. A lapos végével történő applikáció természetes hatást, a hegyes végével pedig pontos, HD-hatást érhetsz el. A sminkedet a beépített, ceruza másik oldalán található kefével tökéletesítheted

• Egyenletes, lágy színhatás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

GSz

2017. augusztus 20.

Praktikus, gyorsabban lehet vele dolgozni, mint a kitekerős vékony ceruzájával. Brun színben vettem, sötétbarna,mocha hajszínhez. Jópofa a kefe része is, szépen satírozhatsz vele. Nem olcsó, de kiváló!
Kedvenc bloggerem be is mutatja: http://www.makeupandbeautyblog.com/cosmetics/mac-brow-sculpt-brow-pencil-dupe-tom-ford-brow-sculptor/

GSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

inimini

2017. augusztus 13.

Ez életem első szemöldök formázója (későn ért el a láz,na) és nagyon gondolkodtam hogy megvegyem e ennyi pénzért, de nem bántam meg egyetlen forintot sem. Csak ajánlani tudom! :)

inimini
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

bobekecske

2017. május 30.

Nagyon kényelmes, egyszerű és gyors használni, és nekem lassabban fogy, mint a vékonyabb hegyű szemceruzáik. Külön örülök, hogy a színek lefedik a szemhéjpúdereiket, amik népszerűek a szemöldök-töltögetéshez is - én amúgy is a cork színt használom, ami egy nagyon jó természetesen ható szőkés-vörös szín.
A hegye nagyobb felületű, gyrosan lehet vele dolgozni, emiatt nyúlok ezért a leggyakrabban. Táskába bedobva sokszor magammal viszem, ha sietősebb a reggel.
Ami miatt a 4 csillag: most olvasom, hogy ez elvileg milyen szuper tartós-kenődésmentes termék... Rajtam nagyon könnyen megkopik, a tartóssága amúgy is problémás pont volt nekem, de tekintve, hogy erre még külön ígéretet is tesz a termék, szerintem ez a szemfényvesztés kategória.
Ettől függetlenül újra fogom venni, mert nagyon szeretem hazsnálni, csak a marketingje nem túl őszinte.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

mincson

2017. január 18.

Én a fluidline brow gelcreme-mmel használom együtt általában. Viszont, ha picit természetesebb hatást szeretnék, akkor magában is megállja a helyét ez a termék.
Kifejezetten tetszik, hogy ferde a vége, mivel így sokkal könnyebb felvinni.
Picit sokallom az árát, mivel magában (legalábbis nekem) nem olyan tartós. Ezért csak 4 csillag, viszont valószínű, hogy újraveszem majd, mivel nekem eddig ez vált be a legjobban. :)

mincson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Kifejezetten tetszik, hogy ferde a vége, mivel így sokkal könnyebb felvinni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.