KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szemöldökzselé 4 árnyalatban. Színezett vagy színtelen. Formát ad a szemöldöknek. Nem pereg, tartós.

Ár: 3000 , Eladó: kremmina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, V. kerület - Kossuth tér, fizetés: személyes átvétel
MAC Brow Set 'Show Off'
Ár: 1800 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: párszor használt, régebbi, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál, vagy Foxposttal 450 Ft-ért (postán nem)

Betti81

2017. augusztus 19.

Nem találtam számomra megfelelő színt, ezért az átlátszót használtam a The Body Shop szemöldökporával. Nagyon jó termék, szépen formázza a szemöldököt, a szálak egész nap a helyükön maradnak, ugyanakkor puhák is.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Kim17

2017. július 22.

Anastasia dipbrowja után úgy érzem, muszáj ezt is véleményeznem, mert abszolút nagy kedvenc. Én a kis spirál kefét nem használom, a Sigma szemöldökecsetével szoktam felvinni a terméket, gyönyörűen lehet vele dolgozni, gyorsan szárad és nagyon természetes hatása van, ráadásul még vízálló is.:)

Kim17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

dobolank

2017. július 8.

Ez egy jó termék. Az utóbbi időben meglepetésszerűen leőszült a szemöldököm, és régi tapasztalatom, hogy a kozmetikusokat nem tudom rávenni, hogy ne feketére fessék és ne a bőrrel együtt. Arra gondoltam,majd jó ezt használom, és végül is nem bántam meg. Jól lehet használni csak a szőrök befestésére, és van megfelelő színben, tartós is, mi kell még...

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 8.

frostbites

2017. május 12.

Red chestnut árnyalatot választottam hogy az abh medium brown pomádét egy kicsit világosítsa. Jónak jó de számomra nem az igazi, nap végére már nem érzem hogy rajta lenne viszont a kis keféjét nagyon praktikusnak találom:)

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

zuzmano

2016. november 20.

Egyik kedvencem! Nagy szemöldök macerátor vagyok. Szerintem sokat változhat egy arc ha megfelelő szemöldököt varázsolunk rá. Na ebben nagy segítség ez a kis termék. Hézag pótló formázó szuper. Újravevős.

zuzmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

viviennoo

2016. augusztus 27.

red chestnut árnyalatban vásároltam, imádom, nagyon jó. abszolút megéri az árát szerintem :)

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

kneva

2016. július 25.

Ez volt a legelső MAC termék, amit anno megvettem. És ez lett végül a kedvencem is tőlük, számtalanszor már újravettem. Volt színes is, de nekem az átlátszó a tuti. Ceruzával színezem a szemöldököm, majd ezzel rendezem a szálakat.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

duracellnyuszi

2016. július 10.

Ez a termek beauty-Oscart erdemene!! En az atlatszot hasznalom, mivel ki van tetovalva a szemoldokom, es ha nagyon muszaj a szinen turbozni (nyaron pl, amikor megszivja a nap), megfestetem kozmetikussal. Azzal viszont eddig senki nem tudott mit kezdeni, hogy keves szalbol all a szemoldokom, amik hosszuak. Tehat ha kiszedem, az eleje hianyzik, a vege meg tul log, vagni meg en nem tudom szepen. Bartus muveszno ajanlotta ezt a termeket, es megvallom oszinten, elegge tartottam tole, hogy nagyon mu hatasa lesz - megiscsak egy zsele... Hat nem! Tok termeszetes, viszont tart, mint a beton! Egyszeruen zsenialis!! Minden fillert megert!

duracellnyuszi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Xnano

2016. május 26.

Teljesen meg vagyok elegedve vele, a helyen tartja a rakoncatlan szalakat es szep szint ad.A mindennapos rutinom reszeve valt, nem gondoltam volna hogy ekkorra lehet a kulonbseg ezzel a kis spirallal.

Xnano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Trixi

2016. május 23.

Ezzel a szemöldökgéllel sikerült felfedeznem, hogy mégiscsak van szemöldököm, nem is olyan kevés :) Eddig csak ceruzával húztam ki a szemöldököm, ezt a gélt pedig akár a ceruza mellőzésével is használhatom, olyan alaposan beszínezi a szőkés, eddig szinte láthatatlan szemöldökszőreimet, hogy sikerül komplett szemöldököt varázsolni vele, és a hatása nagyon természetes. A Beguile nevű árnyalatot ajánlották a boltban, mert olyan színt kerestem, amely semmiképp sem vöröses, hanem inkább szürkésebb, natúr hatású, hidegebb szőkéknek. Tökéletes választás volt. További előnye, hogy rendkívül tartós, egyáltalán nem maszatolódik el a nap végére sem. Sokkal természetesebb szemöldököt sikerült elérnem vele, mint a ceruzával. Tudom, hogy ez most épp nem divat, mert most muszáj másfél centi vastag brutális műszemöldököt készíteni, csodálkozó állásban, és hozzá csücsörítő vastag száj dukál, de ez is elmúlik majd :)

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 23.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Zselésítő, viszkozitást (sűrűséget) szabályozó anyag