KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

A MAC legújabb fejlesztése. Midnen eddiginél feketébb és extrább szempillák. Extra könnyű hab állagú formula, amely dúsít, hosszít. Igazi műszempilla hatás.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: párszor használt, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, posta, gls
Ár: 1000+pk , Eladó: Erina
Állapot: 1x próbáltam, tegnapi bontás, Helyszín: Zala, fizetés: Utalás után postázom postán maradóként

jilona1983

2018. június 14.

Mindig drogériás spirálokat vásároltam, mert sajnáltam kiadni ennyi pénzt egy spirálért, de a múltkori MAC-es rendelésemhez kaptam mintába egy ilyet. Hogy ez milyen szuper! Szétválaztja a pillákat, nem visz fel sok terméket és ami a legfontosabb: nem maszatolódik és nem potyog! Ez hatalmas dolog számomra, mert nap végére minden festék átragad a pilláimról a bőrömre. (bár azt sajnos nem tudom eldönteni, hogy vízálló-e vagy nem, mert nincsen ráírva, de a micellás víz leszedi.) Engem meggyőzött! Következő alkalommal biztos, hogy meveszem a nagy kiszerelést!

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

selmeczireka

2018. június 7.

Csalódás, pedig nagyon bíztam benne, hogy jó lesz. De nem lett jó, ez a spirál nem működik rajtam és az eredmény gyakran fel is bosszant annyira, hogy legszívesebben lemosnám. Mintát kaptam belőle egy vásárláshoz, nagyon tetszett, visszagondolva valószínűleg azért, mert a keféje valóban jónak tűnt, de a mintában feltételezem nem igazán volt anyag/termék. Ezzel szemben a teljes méretű társában van termék, gondolhatnánk, hogy ez mennyire szuper hír, aztán mégsem az. Mert vagy a termék irdatlan sok, vagy az állaggal van gond, vagy a kefe vesz fel sokat, de valahogy nem működik a dolog, pedig nem ma kezdtem a spirálozást. Annyi terméket vesz fel a kefe, hogy konkrétan nem lehet eldolgozni a pillákon, begyűlik a pillák tövébe, kenődik, csomósodik stb. Ár-érték arány tehát számomra nem megfelelő emiatt, néhány fele ennyibe kerülő spirál is jobban teljesít. Mivel nem volt olcsó, így vissza-vissza térek hozzá, bízva abban, hogy a levegő és az idő majd segít rajta, de mindig csalódás a vége. Kidobni nincsen szívem, mert óvatoskodva, mikro-menedzselve kvázi hordható pillákat eredményez, csak hát ennyi időm nincsen reggelenként :-(

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Anett0721

2018. május 24.

Nekem nagyon tetszik. Hosszít, ível és szétválaszt, de ami a legjobb benne: abszolút nem maszatol. Futni mentem "benne" este 7-kor, szakadt rólam a víz, az egész aznapi sminkem lefolyt, kivéve ezt a spirált. A szempillam ugyanolyan volt, mint reggel sminkelés után.

Update: ma vettem belőle burgundi és barna színben is, annyira megszerettem! Csúcs!

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Dorina257

2018. május 21.

Nekem tökèletes, mióta megrendeltem csak ezt használom.

Dorina257
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Nekem tökèletes, mióta megrendeltem csak ezt használom.

Lina14

2018. május 11.

nekem sem ez lett a kedvenc mac spirálom
a kefe kialakítása nagyon tetszik, a bajom vele hogy túl sok festéket vesz fel és le kell szedni a felessleget egy zsepivel, ami ugyan nem nagy dolog, de egy több mint 6000 forintos spirálnál kicsit zavar a kompromisszum, ugyanis sok kétezres spirálommal ezt nem kell eljátszani
kicsit tud hullani, főleg ha szemüvegben vagyok, ami nem túl szexi
egy másik mac spirálomat sokkal jobban szerettem, és ugyan a lány azt mondta boltban, hogy lvileg ez egy bestseller, én nem látom, hogy sokaknak tetszhetne

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

nekem sem ez lett a kedvenc mac spirálom
kicsit tud hullani, főleg ha szemüvegben vagyok, ami nem túl szexi

kalmaniki

2018. április 28.

Számomra hatalmas csalódás ez a szempillaspirál. Mintát kaptam belőle a rendelésem mellé. A keféje szilikonos és elég nagy, amit én szeretek is, viszont nem hosszabbítja a pillákat csak egy picit dúsít és feketére festi őket. Sok rétegben használva össze is tapasztja a szempillákat, pedig kellene belőle néhány réteg. El is ajándékoztam, mert nincs kedvem szenvedni vele.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

aalexaa

2018. április 28.

Mintám van belőle, de már az első használatnál teljesen elbűvölt, a keféje valami fantasztikus, a legjobb talán, amit valaha használtam. A festék állaga is szuper, nem kell lehúzogatni, de nem is kell folyton mártogatni, pont elég festéket visz fel. A végeredmény gyönyörű, hosszú és dús pillák, de nagyon természetes, olyan mint egy nagyon jól megcsinált 3D-s műszempilla. Szülinapomra kaptam rúzsokat a páromtól, ahhoz volt ajándékba a minta, amúgy kissé kívül esik a büdzsémen, de komolyan elgondolkodtam a beszerzésén... Viszont sajnos a tartósságával nem vagyok megelégedve, ha könnybe lábad a szemem, már folyik is le, egy délutáni alvástól pedig nyom nélkül eltűnik... Oké, nem ígéri hogy vízálló, és a délutáni alvás sem alap, de harmadennyibe kerülő drogériás spiráloknak meg sem kottyan, így azt várnám el, hogy egy ilyen kategóriájú spirálnak sem okoz gondot. Így nem veszem újra, de a mintát szívesen elhasználom. Ha pedig valaki tud ilyen keféjű drogériás spirált (a legjobban az tetszik benne, hogy a végén is vannak "tüskék" így a szemzugban is nagyon jól tudom használni), sikítson! :D

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Dobi0906

2018. március 30.

Annyi jot hallottam errol a spiralrol, hogy befektettem ra, de meg kell mondjam, hogy nagy csalodas. A kefeje szamomra hasznalhatatlan. Annyi festeket vesz fel, hogy csomokban allnak tole a szempillaim :(

Dobi0906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

kovacskatyi

2018. március 27.

Jó-jó, de többet vártam tőle. Nagy a keféje, nem olyan könnyű vele dolgozni. Hasonló minőséget lehet olcsóbban is kapni (nekem pl. a Pupa Ultraflex ezt a spirált követően sokkal jobb élmény volt, és hasonló hatás).

kovacskatyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

VanillaBlossom

2018. február 23.

Ugyan csak a mini verzióját kaptam meg, de szerintem egész jó.
Nem tapasztja a pillákat, az az egy réteg amit felkentem fent maradt egész nap, nem pergett, a kefét könnyű használni.

Vicces, mert műszempilla hatást ígér, de nekem épp azért tetszik, mert egyáltalán nem azt ad. Szép fekete, természetes hatású pillákat varázsol, ahogy írtam, egyáltalán nem tapaszt.

Mivel elég picúrka kiszerelésben van meg, nem tudom, hogy meddig bírja.

Ez pedig csak egy szösszenet: először egy Lancome szilikon spirálom volt, most meg jött ez. Először nagyon szkeptikus voltam, de most már teljes mértékben szilikon párti vagyok (spirálok terén), mert sokkal könnyebben tudok dolgozni velük, és a hatásuk is sokkal természetesebb.

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Ugyan csak a mini verzióját kaptam meg, de szerintem egész jó.

Mivel elég picúrka kiszerelésben van meg, nem tudom, hogy meddig bírja.