KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

A MAC legújabb fejlesztése. Midnen eddiginél feketébb és extrább szempillák. Extra könnyű hab állagú formula, amely dúsít, hosszít. Igazi műszempilla hatás.

Ár: 5500 , Eladó: Sophii
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
ÚJ MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál
Ár: 3500 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

pillacskak

2018. november 4.

Hat, nem 6500, hanem 7500, szóval remélem kijavítják.:)
Kicsit borsos az ara, viszont szerintem nagyon jo:) nekem az extra black van meg.

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Hat, nem 6500, hanem 7500, szóval remélem kijavítják.:)

atmi

2018. november 1.

Szetvalasztja a pillakat, es egesz tartos de egyaltalan semmi extrem nincs benne. Tobbszori atkenes utan is maximum hetkoznap viselheto termeszetes pillakat csinalt. Ezt viszont barmelyik olcsobb szempillaspiral is megteszi. Az igazsaghoz hozza tartozik, hogy csak mintam van belole es lehet hogy emiatt nem mukodott a dolog, mert a szines tarsaibol harmat is elhasznaltam mar.

atmi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

shatzy

2018. augusztus 28.

Extrémnek nem mondanám, de összességében elégedett vagyok vele. Nem csípi a szemem, pedig erre érzékeny vagyok. Hosszabbít, egyszerre nem vesz fel sok krémet, így nem csomósít. "Kezdőknek" is ajánlott, mert szépen szétválasztja a szempillákat. Többször át kell menni vele, hogy ténylegesen hosszabbítson, de azzal, hogy hajnalban nem kenem magam össze, és nem tapadnak össze a pillák, már megérte.

shatzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Detti90

2018. augusztus 17.

Pixiben volt belőle mintám. Nem rossz-nem rossz, tetszik a szilikonos kefe, és hogy nagy méretű a feje. Én csak a szilikonosakkal tudok szép nagy szempillákat varázsolni magamnak, és ezzel is sikerült. Magamtól nem venném meg, mert van ennél sokkal jobb is olcsóbban, de nem egész jó volt, tényleg.

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Moxonidin

2018. július 22.

Annyira szeretném, hogy jó legyen!! De nem az... vagy lehet csak az enyém rossz... a kefe használhatatlan. Túl sok festéket vesz fel, és borzasztó a végeredmény. Időnként újra megpróbálkozom vele. Az ujjammal próbálom leszedni a felesleges festéket a keféről. De tényleg végig kell ezt játszanom egy 8ezer forintos spirálnál?!

Moxonidin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Moncsika73

2018. július 13.

Nagyon sokáig Lancome Hypnose spirált használtam. Aztán ez egyik netes vásárlásom alkalmával gondoltam megér egy próbát, és megrendeltem. Nem csalódtam, nagyon intenzív fekete, szépen dúsít, nem csomósodnak a pillák, nap végére sem maszatolódik vag potyog le. Kontaktlencsét viselek, és abszoult nem irritálja a szemem. Nagyon könnyű lemosni. Imádom😀

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 13.

jilona1983

2018. június 14.

Mindig drogériás spirálokat vásároltam, mert sajnáltam kiadni ennyi pénzt egy spirálért, de a múltkori MAC-es rendelésemhez kaptam mintába egy ilyet. Hogy ez milyen szuper! Szétválaztja a pillákat, nem visz fel sok terméket és ami a legfontosabb: nem maszatolódik és nem potyog! Ez hatalmas dolog számomra, mert nap végére minden festék átragad a pilláimról a bőrömre. (bár azt sajnos nem tudom eldönteni, hogy vízálló-e vagy nem, mert nincsen ráírva, de a micellás víz leszedi.) Engem meggyőzött! Következő alkalommal biztos, hogy meveszem a nagy kiszerelést!

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

selmeczireka

2018. június 7.

Csalódás, pedig nagyon bíztam benne, hogy jó lesz. De nem lett jó, ez a spirál nem működik rajtam és az eredmény gyakran fel is bosszant annyira, hogy legszívesebben lemosnám. Mintát kaptam belőle egy vásárláshoz, nagyon tetszett, visszagondolva valószínűleg azért, mert a keféje valóban jónak tűnt, de a mintában feltételezem nem igazán volt anyag/termék. Ezzel szemben a teljes méretű társában van termék, gondolhatnánk, hogy ez mennyire szuper hír, aztán mégsem az. Mert vagy a termék irdatlan sok, vagy az állaggal van gond, vagy a kefe vesz fel sokat, de valahogy nem működik a dolog, pedig nem ma kezdtem a spirálozást. Annyi terméket vesz fel a kefe, hogy konkrétan nem lehet eldolgozni a pillákon, begyűlik a pillák tövébe, kenődik, csomósodik stb. Ár-érték arány tehát számomra nem megfelelő emiatt, néhány fele ennyibe kerülő spirál is jobban teljesít. Mivel nem volt olcsó, így vissza-vissza térek hozzá, bízva abban, hogy a levegő és az idő majd segít rajta, de mindig csalódás a vége. Kidobni nincsen szívem, mert óvatoskodva, mikro-menedzselve kvázi hordható pillákat eredményez, csak hát ennyi időm nincsen reggelenként :-(

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Anett0721

2018. május 24.

Nekem nagyon tetszik. Hosszít, ível és szétválaszt, de ami a legjobb benne: abszolút nem maszatol. Futni mentem "benne" este 7-kor, szakadt rólam a víz, az egész aznapi sminkem lefolyt, kivéve ezt a spirált. A szempillam ugyanolyan volt, mint reggel sminkelés után.

Update: ma vettem belőle burgundi és barna színben is, annyira megszerettem! Csúcs!

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Dorina257

2018. május 21.

Nekem tökèletes, mióta megrendeltem csak ezt használom.

Dorina257
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Nekem tökèletes, mióta megrendeltem csak ezt használom.