MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

A MAC legújabb fejlesztése. Midnen eddiginél feketébb és extrább szempillák. Extra könnyű hab állagú formula, amely dúsít, hosszít. Igazi műszempilla hatás.

Ár: 5500 , Eladó: Sophii
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
4000 Ft 💸 MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash Szempillaspirál
Ár: 4000 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: posta (+600 Ft)
SzPatricia

2019. február 13.

Az utazomeretben van meg . Nagyon szeretem, hatalmas , gyonyoru, csomo mentes pillakat varazsol! A kis csomagolas is tobb mint 2honapot birt,mindennapos hasznalat mellett ! Ami nem tetszik benne,hogy valamiert rajtam konnyen lekenodik,amit ki nem allhatok:( ezert csak 4csillag

SzPatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

EnyediF

2019. február 12.

Nekem egy bemutató darab van belőle, és szépen szétválasztja a pillákat, és egész nap a helyén marad. Sajnálom az árát, mivel nagy kiszerelésben meg akartam venni, de mikor megláttam az árát majdnem hanyatt estem. Szerintem az olcsóbb termékek is tudnak ennyit annak dacára hogy a termék tényleg nagyon jó, de szerintem ár-érték arányban messze túlzás.
Ami a pontozást illeti ha valaki hajlandó megfizetni, egy nagyon jó terméket kap, ezért megkapja tőlem is a maximális pontszámot.

EnyediF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. február 3.

Nekem egy mini változatom van belőle. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat, hosszítja őket. Nem fogom újravenni, ha elfogy, mert vannak ennél sokkal olcsóbb szempillaspirálok, amik ugyanilyenek.
5 csillagot adok, mert még ha túlárazott is, nagyon jó szempillaspirál.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 3.

5 csillagot adok, mert még ha túlárazott is, nagyon jó szempillaspirál.

pillacskak

2018. november 4.

Hat, nem 6500, hanem 7500, szóval remélem kijavítják.:)
Kicsit borsos az ara, viszont szerintem nagyon jo:) nekem az extra black van meg.

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Hat, nem 6500, hanem 7500, szóval remélem kijavítják.:)

atmi

2018. november 1.

Szetvalasztja a pillakat, es egesz tartos de egyaltalan semmi extrem nincs benne. Tobbszori atkenes utan is maximum hetkoznap viselheto termeszetes pillakat csinalt. Ezt viszont barmelyik olcsobb szempillaspiral is megteszi. Az igazsaghoz hozza tartozik, hogy csak mintam van belole es lehet hogy emiatt nem mukodott a dolog, mert a szines tarsaibol harmat is elhasznaltam mar.

atmi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

shatzy

2018. augusztus 28.

Extrémnek nem mondanám, de összességében elégedett vagyok vele. Nem csípi a szemem, pedig erre érzékeny vagyok. Hosszabbít, egyszerre nem vesz fel sok krémet, így nem csomósít. "Kezdőknek" is ajánlott, mert szépen szétválasztja a szempillákat. Többször át kell menni vele, hogy ténylegesen hosszabbítson, de azzal, hogy hajnalban nem kenem magam össze, és nem tapadnak össze a pillák, már megérte.

shatzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Detti90

2018. augusztus 17.

Pixiben volt belőle mintám. Nem rossz-nem rossz, tetszik a szilikonos kefe, és hogy nagy méretű a feje. Én csak a szilikonosakkal tudok szép nagy szempillákat varázsolni magamnak, és ezzel is sikerült. Magamtól nem venném meg, mert van ennél sokkal jobb is olcsóbban, de nem egész jó volt, tényleg.

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Moxonidin

2018. július 22.

Annyira szeretném, hogy jó legyen!! De nem az... vagy lehet csak az enyém rossz... a kefe használhatatlan. Túl sok festéket vesz fel, és borzasztó a végeredmény. Időnként újra megpróbálkozom vele. Az ujjammal próbálom leszedni a felesleges festéket a keféről. De tényleg végig kell ezt játszanom egy 8ezer forintos spirálnál?!

Moxonidin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Moncsika73

2018. július 13.

Nagyon sokáig Lancome Hypnose spirált használtam. Aztán ez egyik netes vásárlásom alkalmával gondoltam megér egy próbát, és megrendeltem. Nem csalódtam, nagyon intenzív fekete, szépen dúsít, nem csomósodnak a pillák, nap végére sem maszatolódik vag potyog le. Kontaktlencsét viselek, és abszoult nem irritálja a szemem. Nagyon könnyű lemosni. Imádom😀

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 13.

jilona1983

2018. június 14.

Mindig drogériás spirálokat vásároltam, mert sajnáltam kiadni ennyi pénzt egy spirálért, de a múltkori MAC-es rendelésemhez kaptam mintába egy ilyet. Hogy ez milyen szuper! Szétválaztja a pillákat, nem visz fel sok terméket és ami a legfontosabb: nem maszatolódik és nem potyog! Ez hatalmas dolog számomra, mert nap végére minden festék átragad a pilláimról a bőrömre. (bár azt sajnos nem tudom eldönteni, hogy vízálló-e vagy nem, mert nincsen ráírva, de a micellás víz leszedi.) Engem meggyőzött! Következő alkalommal biztos, hogy meveszem a nagy kiszerelést!

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.