KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lichtnori, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Limitált kiadás

"Emeld ki a az arccsontjaidat egy leheletnyi folyékony highlighterrel, hogy ragyogjanak a napfényben. A vizes bázisú termék eggyé válik a bőrrel, enyhe ragyogást adva az arcnak. Egyenletes és természetes bronzos highlightot biztosít fénylő eredménnyel."

• Vízálló
  • Nem okoz kiütést/pattanást
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Szemészetileg tesztelt

2 árnyalatban kapható: Sun Rush (barackos bronz arany csillámokkal), Bronze Hero (mély bronz)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lichtnori

2018. február 17.

A "Sun Rush" van a birtokomban. Tony Moly "Crystal Light" highlighteréhez hasonlót kerestem (krémes, könnyen eldolgozható, tükörfényű, kicsi csillámokkal) csak arany színben. Ez be is jött, de mégsem magasfényű. Hétköznapokon is viselhető, nem hivalkodó, halvány bronz árnyalatú krém, arany színű csillámokkal. Aki szereti, ha a Holdról is látni a fényt az arcán, az ne ezt válassza! Praktikus, kicsi, csőrös műanyag flakonja van, amivel eszméletlen könnyű és jól szabályozható a highlighter adagolása. A tartósságával nem vagyok megelégedve, nem az igazi. Egy 8 órás munkanapot nem bír ki. Mind fényét, mind különlegességét és tartósságát tekintve szerintem egy teljesen átlagos highlighter.

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.