KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6400   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2014. január 27.

Ár:   6400
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Krémes, könnyen kenhető korrektor, mely nem csak fed, de közben hidratálja is a bőrt. Közepes fedés, természetes finissel.

Krémmánia Kedvencek a -től
fabiananiko88

2017. május 20.

Nálam abszolút kedvenc. A szemzugban használom a kis sötét sarkocskákra, kisebb bôrhibákra és szépen teszi is a dolgát. Egész nap tart, jól el lehet oszlatni, nem igényel nagy mennyiséget. Ha szépen alá van dolgozva egy kis krém, abszolút nem szárít.

fabiananiko88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

csicsi86

2017. március 23.

Szárazabb bőr esetén jó szolgálatot tehet, ám ő is , mint a legtöbb ilyen termék beleülhet a nap végére a ráncokba . Ezt lehet enyhíteni aláhidratálással. Én inkább kiemelésre használom vagy csak akkor amikor nem vagyok fáradt és a bőröm sem igényel magasabb fedésű terméket. Fedése közepes.

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Farfalina

2017. január 19.

Már másfél éve megvan....eleinte nem szerettem mert közelről jobban kivehetőek voltak a mimikai ráncok...olyan mintha szárítana de szereintem nem igaz csak ilyen a fedése vagy tul vastagon kenem vagy jo hidratálo kell alà !
Mostanába használom megint könnyed tipusú közepes halvàny természetes fedéssel!
A Mac Pro Longwear korrektor az egy erősebb fedésű az teljesen kivilágositja a szem alját...igazábol nem tudom melyiket vegyem ujra...mert most szerintem jobban hidratált a szemem ès nagyon jol müködik igy már a Mineralize korrektor is!

Farfalina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Mostanába használom megint könnyed tipusú közepes halvàny természetes fedéssel!

relaj

2017. január 17.

Lassan elfogy ez a korrektorom, szerencsére, mert ennyi pénzért kidobni nem akartam, inkább elhasználom, ha már megvan. A színe és a fedése jó, de nagyon szárít és beül az apró ráncokba, ezért olajjal kombinálva használom, de akkor meg kicsit nehezebb szépen eldolgozni.
Nem fogom újravenni, ez az egy biztos.

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Nem fogom újravenni, ez az egy biztos.

dorinaedina

2017. január 14.

Szem alatti táskák elfedésére kerestem korrektort, a MAC-ben ezt ajánlották, valóban óriási változás volt első használat után. Azért ha az ember túlzásba viszi, durva fehér karikákkal végzi a szeme alatt, illetve a fedése néha már maszkhatású, de tény és való, hogy nagyon tartós! 4*, mert azóta kipróbáltam a Prep+Prime Highlighter-t és az jobban bevált :)

dorinaedina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Madi

2017. január 2.

Szem alatt, rettenetesen szárít, hatezer forintért azért jobbnak kéne lennie. Ugyanakkor pont emiatt a szárító hatása miatt jó pattanásokra és annak nyomaira. Aki bőrhibákra keres korrektort, annak való, eltünteti még a pattanás piros nyomát is.
Én szem alá először a MAC sheavajas korrektorára váltottam, majd később a Pro Longwearre azóta is az van és egyszerűen tökéletes.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Pindusz

2016. november 28.

Kerestem a tökéletes korrektort!
Az üzletbe beérve ezt a korrektor fajtát ajánlotta a nagyon segítőkész kis hölgy. :)
Mit is mondjak? Szépen elfedi a szem alatti karikákat, tart a nap folyamán. Amire én vásároltam, azokat az elvárásokat tökéletesen teljesíti.
Eddigi legjobb korrektorom. Lehet, hogy újra vásárolom, de az is lehet, hogy a márkától kipróbálok egy másik fajtát is.

Pindusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Kerestem a tökéletes korrektort!

Gigike

2016. november 20.

Hááát... Egy nagy szerelemnek indult a miénk... Aztán hamar jöttek a viharfelhők....
Tényleg tökéletes! Gyönyörűen fed, szépen el lehet dolgozni stb stb...
DE! Nekem amikor fúj a szél általában ki is viszi a szememet, főleg ha sminkelve vagyok...
És egy két csepp könnyem is kicsordul ilyenkor. Nah az az egy két csepp lehoz mindent egy kis foltban a szemeim külső sarkaiban annyira hogy ne is használjam többet.
Nekem hatalmas csalódás volt emaitt... Pedig míííly csodásan indult...

Gigike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Tényleg tökéletes! Gyönyörűen fed, szépen el lehet dolgozni stb stb...
Nekem hatalmas csalódás volt emaitt... Pedig míííly csodásan indult...

MoHajnalka

2016. október 22.

Fantasztikus! A szemem alatti karikákat eddig semmi nem fedte el annyira, mint ez a korrektor! Keveset kell csak felvinnem és mégis tökéletesen elfedi a bőrhibáimat. Csak ajánlani tudom.

MoHajnalka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

gyulzsuzsi

2016. október 8.

Kizárólag a belső szemzugom melletti kékes erekre használom, ott nem szárítja a bőröm. Találkoztam már jobb fedéssel, de az nw árnyalat miatt maximumot adok, nem ismerek más márkát, ami gyárt nem sárgás korrektort is.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Butylene Glycol, Tamarindus Indica Seed Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!