KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   2,3 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Fényt és színt ad az ajkaknak.

12 ányalatban kapható

imcsi

2017. augusztus 12.

Nagyon tetszik az állaga, nem szárad tőle ki a szám és szép színekben kapható, de nem tartós. Viszont amikor többször felkenem, kis darabokban összegyűlik a számon, mint valami ronda fertőzés. Ez mondjuk csak egyszer történt meg, és azóta se mertem többször használni egy nap, mindig csak mielőtt elindulok otthonról. Csak hát így max 1 órán keresztül látszik.

imcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

MoHajnalka

2017. január 7.

Nagyon szeretem! Imádom a színét, az illatát! Ráadásul ápolja is az ajkaimat:)

MoHajnalka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Nagyon szeretem! Imádom a színét, az illatát! Ráadásul ápolja is az ajkaimat:)

Rovett

2016. december 30.

Előre megjegyzem: IMÁDOM! 5 termékkel rendelkezem, 4 árnyalatban.
Én a Nutcracker kollekción belül jutottam először hozzá. Ez tartalmaz 4 árnyalatot: Patentpink, Fearless, Hopelessly devoted, Ruby.
Alapjáraton elmondható, hogy a ceruzák végén lévő színjelölő teljesen hamis!
A két legpigmentáltabb a Hopelessly, és a fearless. A Ruby a legkevésbé pigmentált, nagyon vizezett színű. És az abszolút favorit a Patentpink! Hihetetlenül gyönyörű lila szín, nagyon természetes. Nekem alapjáraton lila tónusú az ajkam, és ezt csak kiemeli. Közepesen pigmentált, gazdag formula. Amikor először felkentem, már tudtam, hogy éjjel-nappal lerobbanthatatlan lesz rólam. Szóval azonnal megrendeltem az eredeti, nagy kiszerelésben is. Tehát most 2 Patentpinkem van. Annyira imádom, minden egyes nap ezt kenem fel, még itthonra is. Mindenhova jó viselet, dolgozni, randira, bulizni, kutyát sétáltatni.
Ráadásul ehhez jön még ez a fenomenális vanília illat! Ami megmarad az ajkakon. Beszéd közben érzed az illatát, de íze nincs. IMÁDOM

Rovett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Előre megjegyzem: IMÁDOM! 5 termékkel rendelkezem, 4 árnyalatban.
Alapjáraton elmondható, hogy a ceruzák végén lévő színjelölő teljesen hamis!

Trixi

2016. július 12.

Mostanában nagyon odavagyok az ilyen ceruzás-tekerős szájkencékért, és gyűjteményem újabb darabja a Go for girlie. Első ránézésre brutálisan erős színe van, egyáltalán nem az én nude világom, de nyáresték lebarnultbőrös-lazás-partonücsörgős hangulatához azonban jó lesz, gondoltam. Szerencsére vagy más szempontból mégsem, olyan hamar elillan a szín nagy része, nem is tudom, hogyan szívódik fel ilyen hamar, még be sem fejeztem a rúzsozást, de már szinte eltűnik a számról, hogy nem gond a neonpink, csak egy kis pasztellpink árnyalat marad tartósabban. Kicsit valóban ragacsos, de nekem nem probléma, és jól ápolja az ajkat. Sűrűn kell utánkenni, de szívesen teszem. Egynek jó, de újra nem venném.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 12.

vanett

2015. szeptember 24.

Anna véleménye után nem fűztem többé nagyon sok reményt a termék iránt. A chubby stick-ek közül nem találtam olyat, amiért igazán rajongtam volna. Viszont mindenképpen szerettem volna egy tömzsi, tekerős szájkencét, ami ápol, s színt is ad.
A Patentpink mellett döntöttem: kifejezetten odavagyok a levendulás árnyalatokért. Eddig azonban AZT a lilát még nem találtam meg. Először nagyon hitetlenkedve kenegettem fel a kezemre, forgattam minden irányba, vittem különböző fényekbe, de a bugyirózsaszínnél tovább még erős öngyőzködés után sem jutottam.
A MAC-ben az egyik eladólán megkérdezte, szeretném-e kipróbálni, letisztítsa-e nekem. S bár nem voltam arról cseppet sem meggyőződve, hogy tényleg ezt szeretném, mégis belementem. És milyen jól tettem! 😆
Megvan A lila. A szám (elég piros az alaptónusom) nagyon szépen kiadja a hideg kékességét - igen, van benne, bármennyire is hihetetlen!
Nekem picit lip tint hatása is van: ez leginkább az egyenletes kopáskor látható.
Puha ajkakat hagy hátra, az ajkak érintkezési vonalában nem csomósodik össze.
Nagyon ajanlom! Őszre/télre nagyon jó kis színes ápoló! 😉

vanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Puha ajkakat hagy hátra, az ajkak érintkezési vonalában nem csomósodik össze.
Nagyon ajanlom! Őszre/télre nagyon jó kis színes ápoló! 😉

Anna-

2014. július 15.

A go for girlie árnyalat van meg.
Az üzletben éppen egy új rúzst kerestem, de nem jutottam dűlőre, és az eladó megmutatta ezeket az ajakceruzákat.
A nude szin elfogyott, ezert probaltam meg ezt. Ott az uzleti fenyben annyira neonosan es vibraloan nezett ki, hogy ereztem, hogy ezt nekem talaltak ki, meg kell vennem! Na hazanis hoztam. Szép a színe, de igazából nem annyira neonos mint az uzletben volt.
Viselése nem annyira kellemes, mert inkább ragadós, mint krémes, de azért szeretem.

Anna-
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 15.

A go for girlie árnyalat van meg.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!