KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lili2109, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

"Az új Rollerwheel Liquid Liner a tusvonal húzás "pótkereke"! Forgó fejű applikátora tökéletes mennyiségű terméket vesz fel, így biztosítva a folytonos, sima és egyenletes vonalhúzást. Legyen szó vékonyabb vagy vastagabb, elegánsabb vagy merészebb vonalról - hagyd, hogy a guruló applikátor gondoskodjon a tökéletes eredményről minden alkalommal!"

• Precíz vonal minden alkalommal
  • Folytonos, elakadásmentes vonalhúzás
  • Könnyű egyenletes vonalhúzás
  • Kényelmes használat
  • Gazdag, intenzív szín
  • Vízálló, nem kopik és nem maszatolódik

2 árnyalatban elérhető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

MsDarcy

2017. szeptember 3.

Besírtam a gyönyörűségtől! Elképesztően béna vagyok szemhéjtusban, ráadásul az egyik szememre nem is látok rendesen, szóval a nekem megfelelő terméket még nem találták fel. Eddig! A MAC-ben kipróbáltam, az eladó hölggyel csak álltunk és bámultunk, hogy 2 másodperc alatt micsoda cicaszemet rittyentettem. Azonnal jött velem haza. Nem szalad szét a festék a mini ráncokban, azonnal szárad, nem kopik és tök normálisan le lehet szedni. Pillanatok alatt megvagyok a szimmetrikus, tökéletes tusvonallal. Annak, aki tapasztalt/ügyes, lehet nem lesz ennyire forradalmi, de nekem ez a cucc maga a megváltás.

MsDarcy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.