KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lili2109, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

"Az új Rollerwheel Liquid Liner a tusvonal húzás "pótkereke"! Forgó fejű applikátora tökéletes mennyiségű terméket vesz fel, így biztosítva a folytonos, sima és egyenletes vonalhúzást. Legyen szó vékonyabb vagy vastagabb, elegánsabb vagy merészebb vonalról - hagyd, hogy a guruló applikátor gondoskodjon a tökéletes eredményről minden alkalommal!"

• Precíz vonal minden alkalommal
  • Folytonos, elakadásmentes vonalhúzás
  • Könnyű egyenletes vonalhúzás
  • Kényelmes használat
  • Gazdag, intenzív szín
  • Vízálló, nem kopik és nem maszatolódik

2 árnyalatban elérhető

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Orsolyakiss15

2017. október 10.

Régóta kerestem a tökéletes tust, régebben a loreal termékeit vásároltam, de amióta erre rátaláltam, mindennap használom. Először szokatlan volt a görgős fej, de szerintem egy hét alatt hozzá lehet szokni és gyönyörű matt tusvonalat lehet vele alkotni. Imádom

Orsolyakiss15
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Iza36

2017. október 8.

A legrosszabb tus, amit valaha használtam. Túlságosan folyékony, szörnyű a textúrája, megszáradva úgy néz ki, mintha egy olcsó kínai filctollal rajzoltam volna két csíkot a szememre. Minden gyakorlottságom ellenére ezzel a görgős fejjel lehetetlen volt elvékonyítani a tusvonal végét. Tartósnak se mondanám, csúnyán pereg, de ennek ellenére mégis nehéz teljesen eltávolítani a szemről.
Kénytelen vagyok egy másik tus ecsetét belemártogatni, hogy el tudjam használni ezt a 6200 forintnyi "csodát".

Iza36
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 8.

MsDarcy

2017. szeptember 3.

Besírtam a gyönyörűségtől! Elképesztően béna vagyok szemhéjtusban, ráadásul az egyik szememre nem is látok rendesen, szóval a nekem megfelelő terméket még nem találták fel. Eddig! A MAC-ben kipróbáltam, az eladó hölggyel csak álltunk és bámultunk, hogy 2 másodperc alatt micsoda cicaszemet rittyentettem. Azonnal jött velem haza. Nem szalad szét a festék a mini ráncokban, azonnal szárad, nem kopik és tök normálisan le lehet szedni. Pillanatok alatt megvagyok a szimmetrikus, tökéletes tusvonallal. Annak, aki tapasztalt/ügyes, lehet nem lesz ennyire forradalmi, de nekem ez a cucc maga a megváltás.

MsDarcy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.