KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. február 15.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő arcpermet az eredeti Prep + Prime Fix+ össszes jótékony hatásával, kiegészülve rózsa illattal. A vitaminoknak és ásványoknak köszönhetően állandó hidratálást nyújt a bőrnek, könnyed, hosszan tartó formulája segít a frissesség érzésének fennmaradásában, miközben fixálja a sminket. A hidratáló permetek Szent Grálja bármelyen termékkel, számtalan módon kombinálható - kiegészíti az alapozót, kiemeli a színeket, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket, illetve ápolja, nyugtatja a bőrt.

Ppetra88

2018. december 6.

Pár napja használom még csak a terméket, eddig beváltotta a hozzá fűzött reményeket.
Az itteni kommentek miatt kicsit izgultam, nehogy én is "selejtes" üveget kapjak, és permetezés helyett arcon spricceljen.
Hát, első próbálkozásra sajnos pontosan ez történt, de azóta rájöttem, hogy csak akkor spriccel, ha lassan nyomja le az ember.
Ha gyorsan, határozottan használod, akkor szépen permetez :)

Az illata nagyon finom, gyorsan megszárad. Nekem 5*

Ppetra88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Ha gyorsan, határozottan használod, akkor szépen permetez :)

Az illata nagyon finom, gyorsan megszárad. Nekem 5*

Kismanó

2018. november 15.

Hármas csomagban vettem meg a kókuszos és levendulás párjával együtt. Nagyon kellemes illata van, primerként és fixálókènt is bevállt. Árban nem olcsó és viszonylag gyorsan fogy.

Kismanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Detti90

2018. október 8.

Finom, igazi rózsa illata és hidratálja is az arcom. Azért húztam le, mert időközben rájöttem, hogy nekem selejtes volt az üveg, mert teljesen mindegy volt, hogy közelről vagy távolról fújtam magamra, olyan volt mintha "megáztam" volna, mert óriási csöppök kerültek a fél testemre a finom permet helyett és így elég gyorsan is fogyott, mert sokkal több termék került rám, mint szerettem volna. Mióta megbontottam egy levendulásat, teljesen más a fújás erősség, mert finom lágy permet jön rám, úgyhogy azt az illatot jobban is kedvelem:)

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Annacska25

2018. szeptember 28.

Imádnivaló! És ez nem túlzás ennél a MAC terméknél! Valóban +os ahogy a nevében is benne van. :) Számos sminkes applikációra használom és kiválóan teljesít! Nem olcsó, de relatív sokáig tart, már évek óta használom és újra veszem ha elfogy.

Annacska25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Banszky

2018. augusztus 6.

Imádom. A nagy hype miatt vettem meg és egyáltalán nem bánom. A sminkelés minden részére használható kb. Ezzel hidratálok mielött elkezdeném a sminkelést,aztán ezzel fixálok és a kevésbé pigmentált festékeimet is kiemelhetem vele ha az ecsetre fújok belőle egy picit és úgy viszem fel vele a festéket. Gagyi sminkcuccokkal is működik... 😀 Nap végére minden a helyén marad.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

biusjj

2018. augusztus 4.

Nagyon finom rózsa illata van, tényleg kellemes, én a rózsás szappanra asszociálok. Szépen összemossa a sminkem. Ebben a 40 fokban sajnos nem tapasztalam azt, hogy tartós, pedig minden bizonnyal az. (de ilyenkor minden lefolyik az emberről) Azt tudja mint a klasszik fix plus, csak ennek jobb az illata. Nem mattít, ad egy kis egészséges fényt.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

GyDorka

2018. július 6.

Primerként és fixálóként is tökéletes, nagyon sokáig bírja, ráadásul mennyei a rózsás illata! Az árát abszolút megéri, biztos, hogy újra fogom vásárolni! <3

GyDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Arcsy

2018. július 4.

A legjobb fixáló amit valaha használtam, sokáig elég, jól végzi a dolgát

Arcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

A legjobb fixáló amit valaha használtam, sokáig elég, jól végzi a dolgát

laanyka

2018. június 14.

Hát azért az erős túlzás, hogy alig fogy, ugyanis iszonyatosan gyorsan fogy :D Legalábbis nekem, pedig nem szoktam agyonfújkálni magam. De ettől függetlenül nagyon szeretem. Mindig felfrissíti a bőröm, amikor használom és a sminkemet is jól tartja. Szerintem szuper befektetés, biztos, hogy fogok még belőle venni.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Andzsella

2018. május 28.

Nagyon szuper! Tökéletes primer és fantasztikus fixáló! Gyönyörű lesz tőle a sminked és ott tartja a helyén, a púderes hatást eltünteti. Hidratálónak is használom néha, bár jobban szeretem az arcápolási rutinomban a Narüko hidratálóját bevetni.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.