KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. február 15.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő arcpermet az eredeti Prep + Prime Fix+ össszes jótékony hatásával, kiegészülve rózsa illattal. A vitaminoknak és ásványoknak köszönhetően állandó hidratálást nyújt a bőrnek, könnyed, hosszan tartó formulája segít a frissesség érzésének fennmaradásában, miközben fixálja a sminket. A hidratáló permetek Szent Grálja bármelyen termékkel, számtalan módon kombinálható - kiegészíti az alapozót, kiemeli a színeket, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket, illetve ápolja, nyugtatja a bőrt.

laanyka

2018. június 14.

Hát azért az erős túlzás, hogy alig fogy, ugyanis iszonyatosan gyorsan fogy :D Legalábbis nekem, pedig nem szoktam agyonfújkálni magam. De ettől függetlenül nagyon szeretem. Mindig felfrissíti a bőröm, amikor használom és a sminkemet is jól tartja. Szerintem szuper befektetés, biztos, hogy fogok még belőle venni.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Andzsella

2018. május 28.

Nagyon szuper! Tökéletes primer és fantasztikus fixáló! Gyönyörű lesz tőle a sminked és ott tartja a helyén, a púderes hatást eltünteti. Hidratálónak is használom néha, bár jobban szeretem az arcápolási rutinomban a Narüko hidratálóját bevetni.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Mancsoska

2018. május 27.

Eredetileg a kókuszosért mentem be a boltba, mert nagy kókuszillat rajongó vagyok, de az nem fogott meg. Ennek viszont isteni illata van, pedig nem szoktam a rózsás termékeket szeretni,ez csodás. A termék ugyanolyan jól teljesít, mint az eredeti.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

NikolettaV

2018. március 27.

Egyszerűen imádom! Először a sima verzióját szerettem volna megvenni, de éppen akkor jöttek ki az új illatok, és végül erre esett a választásom. Nagyon kellemes, finom illata van, nem tolakodó. Smink alá és fixálásra is használom, és szuper jó. Frissítő, feltöltő hatása van, illetve a smink is tartósabb vele, nem kenődik, nem kopik.

NikolettaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

SzLili17

2018. március 23.

A sima verziója is megvan, de most végre megvettem a rózsa illatút is. Nem csalódtam. A termék ugyanolyan jó, az illata isteni. Megérdemelt 5*

SzLili17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

fleonora

2018. március 14.

Az itteni vélemények alapján vettem a bátorságot, és beruháztam rá, mint első mac termékemre. Előtte persze barátnőm tanácsát kértem ki, hogy mik a tapasztalatai, és nagyrészt az ő hatására vált a döntésem véglegessé. Sokat gondolkoztam rajta, mivel nem egy párszáz forintos termék, de úgy voltam vele, hogy alapból két sminkfixáló sprayt lehetne venni, a kettő mérete összesen lenne ekkora mint a mac, szóval hosszú távon akkor már inkább ez. Sokszor a nyxhez hasonlítják, ám nekem a dewy finish nem szuperál a legjobban, ugyanúgy lefolyik a sminkem és kifényesedik. Tudom, hogy ez se mattító, de ha már kicsit fényesebb az arcom, akkor természetesebb alapanyagoktól legyen az. Valahogy a természetességet a nyxtől hiányoltam, de azért a szürke hétköznapokban vagy utazáshoz az is tökéletes lesz :) Nagyon tetszik az illata, barátomat húsvét illatra emlékezteti. Nagy reményeket fűzök hozzá, és remélem nem ez lesz az utolsó termék is amit tőlük vásárolok:) Update később

fleonora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

whitemerci

2018. február 9.

Ahogy szeliger feltette és véleményezte, újra kedvet kaptam hozzá :). A nyári limitált kiadású Fruity Juicy Prep + Prime Fix-re én is szemet vetettem, de esélyem sem volt beszerezni, sajnáltam is a dolgot nagyon. Amint elolvastam a kollegina véleményét, én bizony el is zarándokoltam a munkahelyemhez igen közel eső MAC szaküzletbe, azzal a céllal, hogy az összes verziót kipróbálom a helyszínen, és amelyik permet a legkellemesebb hatást váltja ki számomra, azt bei is szerzem rögvest :). Az eladó hölgyek, ajánlották is, hogy a megfelelő 30 cm-es távolságból fújva az arcomon próbáljam ki őket egyesével. Az összetevőikben szinte teljesen megegyező permetek csak illatban különböznek, a hatásuk, eredményük mindegyiknek ugyanaz. A rózsás verzióval kezdtem, majd jött a levendulás, és végül a kókuszos. Mind a három kellemes, üde, friss, az illatuk egyáltalán nem tolakodó, és ami meglepett, hogy a 3. fújás alkalmával sem mosta le szempillámról a nem vízálló, Givenchy Noir Coture 4 In One szempillaspirált, igaz volt alatta bázis is. Nem csodálom, hogy a nyári limitált változat olyan nagyon népszerű volt, - és nem csak a cuki csomagolása miatt -, mert én is ezt éreztem a legkellemesebbnek a 3 közül. Az igazi kókuszdiót, kókuszhúst, kókusz húsából készített chips-et, főleg megpirítva, a benne lévő levet és a tejet is imádom, de a Magyarországon kapható szárított kókuszreszeléktől kiver a víz :), meg persze vannak annyira elrontott aromák is, amik megcsúfolják szegény kókusz eredeti mivoltát, azokat sem szeretem, így kicsit óvatosabb is vagyok a kókuszos dolgokkal. A mostani kókuszos kiszerelés összetevőiben, illatában, egy az egyben teljes mértékig megegyezik a nyári Fruity Juicy Prep + Prime Fix-el, csak a tálalás más, nem olyan cuki trópusi virágos-gyümölcsös. Vagyis aki, akkor lemaradt, most bepótolhatja, szerintem megéri, mert annyira sokoldalúan használható, és tényleg nagyon friss, kellemes üde érzetet biztosít. Nem csak a smink befejeztével használhatjuk, hogy elvegye az esetleges púderes hatást, és segítsen még üdébb színeket láttatni, hanem akár hidratáló krém használata előtt, alapozás előtt is, vagy egyszerűen csak lefekvés előtt, hogy szebb, trópusi, tengerparon láblógatós, friss kókuszdióból trópusi gyümölcskoktélt szürcsölős álmunk legyen :).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

ZANNAH

2018. február 7.

Tegnapi napon vásároltam,de LOVE az első használattól, a frissesség a rózsa illata így együtt ,SZUPER termék.Ajánlom mindenkinek.

ZANNAH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

szeliger

2018. január 31.

Úgy két hete érkezhetett meg, de hatalmas szerelem. Eddig ezek a frissítő illetve fixáló permetek nem hoztak lázba, nyáron sem láttam sok értelmét. A múlt nyáron kiadott limitált kollekciós Fix+ majdnem kosárba került, de lemaradtam róla, ott elsősorban a csomagolás dobogtatta meg a szívemet. (Ellent lehetett állni annak a színes, gyümölcsös flakonnak?) Most pedig jött egy ingyenes kiszállításos nap, ezen felbuzdulva benéztem az online shopba. Ugyan először a kókuszos volt tervben, de az éppen nem volt készleten, úgyhogy maradt a rózsás.
A sötét papírdobozon a fényben megcsillanó zöldes csillámoknál már elvesztem, nem is dobtam ki, egy kicsit még nézegetem:) Belül jól kézreálló műanyag flakon, a spray nyílása tekeréssel elzárható. Nem olvastam én el a dobozt, egyből fújtam, mint kiderült, túl közelről, mert a permet cseppé állt össze az arcomon és szépen végigfolyt rajta. Szóval a 30 cm távolság nem véletlenül van rajta, legközelebb már ügyesebb voltam. A permet finom, de azért elég nagy ahhoz, hogy eljusson az arcig, nem pedig a levegőben szórodjon szét. Az illata friss rózsás, love, már ezért megérte. Én inkább a sminkelés végén használom, előkészítésre vannak más bevált kencéim. Valami csoda folytán a szépen felrakott festék nem folyik szét alatta és valóban úgy érzem, hogy hosszabb ideig marad szép a make-up. A használata után kb. negyed óráig úgy érzem, mintha egy vékony porcelánmaszk lenne az arcomon, mintha kisimították volna, még azt is elfelejtem, hogy hogyan kell ráncolni a homlokomat. Lehet, hogy csak képzelgés, de akkor is szeretem ezt az érzést, mintha belülről feltöltötték volna a bőrömet, aztán szép lassan ez megszűnik.
Azt hiszem törzsvendég lesz a pipereasztalon és a többi illatban is kipróbálásra kerül majd.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.