MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. február 15.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő arcpermet az eredeti Prep + Prime Fix+ össszes jótékony hatásával, kiegészülve rózsa illattal. A vitaminoknak és ásványoknak köszönhetően állandó hidratálást nyújt a bőrnek, könnyed, hosszan tartó formulája segít a frissesség érzésének fennmaradásában, miközben fixálja a sminket. A hidratáló permetek Szent Grálja bármelyen termékkel, számtalan módon kombinálható - kiegészíti az alapozót, kiemeli a színeket, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket, illetve ápolja, nyugtatja a bőrt.

MAC Lavender Prep+Prime Fix+
Ár: 4.900 Ft + postaköltség , Eladó: Uglyduck
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalással, Foxpost, Posta Csomagautomata vagy postán maradó

Banszky

2018. augusztus 6.

Imádom. A nagy hype miatt vettem meg és egyáltalán nem bánom. A sminkelés minden részére használható kb. Ezzel hidratálok mielött elkezdeném a sminkelést,aztán ezzel fixálok és a kevésbé pigmentált festékeimet is kiemelhetem vele ha az ecsetre fújok belőle egy picit és úgy viszem fel vele a festéket. Gagyi sminkcuccokkal is működik... 😀 Nap végére minden a helyén marad.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

biusjj

2018. augusztus 4.

Nagyon finom rózsa illata van, tényleg kellemes, én a rózsás szappanra asszociálok. Szépen összemossa a sminkem. Ebben a 40 fokban sajnos nem tapasztalam azt, hogy tartós, pedig minden bizonnyal az. (de ilyenkor minden lefolyik az emberről) Azt tudja mint a klasszik fix plus, csak ennek jobb az illata. Nem mattít, ad egy kis egészséges fényt.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

GyDorka

2018. július 6.

Primerként és fixálóként is tökéletes, nagyon sokáig bírja, ráadásul mennyei a rózsás illata! Az árát abszolút megéri, biztos, hogy újra fogom vásárolni! <3

GyDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Arcsy

2018. július 4.

A legjobb fixáló amit valaha használtam, sokáig elég, jól végzi a dolgát

Arcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

A legjobb fixáló amit valaha használtam, sokáig elég, jól végzi a dolgát

laanyka

2018. június 14.

Hát azért az erős túlzás, hogy alig fogy, ugyanis iszonyatosan gyorsan fogy :D Legalábbis nekem, pedig nem szoktam agyonfújkálni magam. De ettől függetlenül nagyon szeretem. Mindig felfrissíti a bőröm, amikor használom és a sminkemet is jól tartja. Szerintem szuper befektetés, biztos, hogy fogok még belőle venni.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Andzsella

2018. május 28.

Nagyon szuper! Tökéletes primer és fantasztikus fixáló! Gyönyörű lesz tőle a sminked és ott tartja a helyén, a púderes hatást eltünteti. Hidratálónak is használom néha, bár jobban szeretem az arcápolási rutinomban a Narüko hidratálóját bevetni.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Mancsoska

2018. május 27.

Eredetileg a kókuszosért mentem be a boltba, mert nagy kókuszillat rajongó vagyok, de az nem fogott meg. Ennek viszont isteni illata van, pedig nem szoktam a rózsás termékeket szeretni,ez csodás. A termék ugyanolyan jól teljesít, mint az eredeti.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

NikolettaV

2018. március 27.

Egyszerűen imádom! Először a sima verzióját szerettem volna megvenni, de éppen akkor jöttek ki az új illatok, és végül erre esett a választásom. Nagyon kellemes, finom illata van, nem tolakodó. Smink alá és fixálásra is használom, és szuper jó. Frissítő, feltöltő hatása van, illetve a smink is tartósabb vele, nem kenődik, nem kopik.

NikolettaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

SzLili17

2018. március 23.

A sima verziója is megvan, de most végre megvettem a rózsa illatút is. Nem csalódtam. A termék ugyanolyan jó, az illata isteni. Megérdemelt 5*

SzLili17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

fleonora

2018. március 14.

Az itteni vélemények alapján vettem a bátorságot, és beruháztam rá, mint első mac termékemre. Előtte persze barátnőm tanácsát kértem ki, hogy mik a tapasztalatai, és nagyrészt az ő hatására vált a döntésem véglegessé. Sokat gondolkoztam rajta, mivel nem egy párszáz forintos termék, de úgy voltam vele, hogy alapból két sminkfixáló sprayt lehetne venni, a kettő mérete összesen lenne ekkora mint a mac, szóval hosszú távon akkor már inkább ez. Sokszor a nyxhez hasonlítják, ám nekem a dewy finish nem szuperál a legjobban, ugyanúgy lefolyik a sminkem és kifényesedik. Tudom, hogy ez se mattító, de ha már kicsit fényesebb az arcom, akkor természetesebb alapanyagoktól legyen az. Valahogy a természetességet a nyxtől hiányoltam, de azért a szürke hétköznapokban vagy utazáshoz az is tökéletes lesz :) Nagyon tetszik az illata, barátomat húsvét illatra emlékezteti. Nagy reményeket fűzök hozzá, és remélem nem ez lesz az utolsó termék is amit tőlük vásárolok:) Update később

fleonora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.