KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. november 14.

Kiszerelés:   6,3 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Limitált kiadás

Selymes, színtelen fixáló kőpúder, amely minden bőrszínre ajánlott, csökkenti a fénylést. Használd a sminked fölé vagy akár magában. Egyszerűen alkalmazható, hordozható, az applikátort külön tudod hozzá megvásárolni. Speciális csomagolása arany összeállítású, amely Rossy művészi aláírásával díszített.

szeliger

2017. november 14.

Egy nagyszerű termék csodaszép csomagolásban. Általában nem kell nekem semmilyen púder, de voltak mellényúlások, fényesebb alapozók, amiknek a végeredménye kevésbé tetszik. Na most ezek is elfogynak és közben egy óriás kabukival van lehetőségem pamacsolni az arcomat.
Valami csodaszép a kompakt maga, muszáj is volt ilyen dupla képet felrakni róla, hogy látszódjon az extravagáns grafika. A tok matt arany, az ujjlenyomatok így szerencsére nem látszódnak rajta. Rugósan nyílik, belül nem túl nagy tükör és a hagyományos transzparens púder. A MAC hagyományos csomagolásánál már minden jót és rosszat elmondtak róla a lányok, magához a púderhez nem sokat tudok hozzáfűzni. Teszi a dolgát, szépen lemattítja és fixálja a csilivili alapozóimat (ah, Armani Maistro Glow, te is el fogsz fogyni, nem leszel kidobott pénz! ), én teljesen elégedett vagyok vele, pont azt teszi, amit várok tőle.
A tok műanyag, így aztán vigyázni kell rá, de nem lesz nehéz, mert egy igazi kincs.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.