KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 2.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

2017-es ünnepi limitált kiadás

Krómhoz hasonló, metálos fényű csillogást kölcsönöz a szemhéjnak. Modern hibrid formulája krémes, prizma hatású. Ragyogó, selymes, lágy állagú, könnyen kiemelheted vele szemeid formáját, kristálytiszta metál ragyogást nyújt. Hópehellyel díszített, metálos, lágy pezsgőszínű csomagolásban.

5 árnyalatban kapható

skin

2018. április 19.

Ahh! Ez gyönyörű mármint a Stylishly Merry. Igazi duochrome . Ilyen meseszép tüneményes színt sosem láttam még. Én ilyennek képzelem a tündérek szárnyát.Mindig más és más attól függ milyen szögből esik rá a fény .Nagyon kíváncsi lettem a többi árnyalatra is.Akinek van a birtokában, esetleg megosztaná velünk a tapasztalatait?

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.