KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 2.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

2017-es ünnepi limitált kiadás

"Púderünk gyönyházfényű ragyogást ad arcodnak, hogy beragyogd az éjszakát. Tökéletes, magas fénye ragyogóvá varázsolja arcodat. Hópehellyel díszített, metálos lágy pezsgőszínű csomagolásban."

2 árnyalatban kapható

MAC Snowball Impalpable Glare Powder - HERE COMES JOY árnyalat
Ár: 9000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, max. 2-3-szor próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

CRD

2018. június 15.

Nagyon szép. Csere útján jutottam hozzá, magamtól nem veszek Mac termékeket szinte soha, nem vagyok tőlük elájulva, és a csomagolásuk is nagyon fapados az én ízlésemnek (részben ezért is olyan olcsó) de ez kívül-belül szuper! Szép a csomagolás, a kivitelezés, és szép a termék maga. Érdekes, hogy igazán akkor mutat nagyon jól, ha önmagában, más highlighter vagy Glow touch nélkül használom. Nem kell túl sok belőle és nagyon szépen kiemeli az arcot, nem kopik, nem mászkál.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

vanesszakiss

2018. május 26.

Kedvenc highlighterem, nagyon gyönyörű. Kár, hogy limitált kiadás :(

vanesszakiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Kedvenc highlighterem, nagyon gyönyörű. Kár, hogy limitált kiadás :(

Cannes

2018. március 1.

Mese szep kivul belul tartos csak jot lehet irni rola.

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 1.

Mese szep kivul belul tartos csak jot lehet irni rola.

frostbites

2017. december 28.

Leginkább a csomagolás fogott meg. Úgy voltam vele ha nem is lesz jó a termék legalább szép lesz az asztalomon. Aztán kipróbáltam és kellemesen csalódtam. Nem az a nagyon durva highlighter de hétköznapokra pont elegendő. Tényleg csak dícsérni lehet :)

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Ciprus

2017. november 16.

Csatlakozom tényleg egy álom kivúl belül-eperkeszederke már mindent leírt.Nekem a rózsaszínes van meg

Ciprus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

eperkeszederke

2017. november 13.

Egy álom... a külcsín és a belbecs is! Kétség kivül az egyik legkülönlegesebb és legcsillogóbb darabja a piperekollekciómnak! :P a csomagolása valami meseszép, szerintem nagyon elkapták most ezt a karácsonyi hópelyhes témát. Amit még tudni kell, hogy én nem vagyok egy nagy highlighter imádó, mert nem szeretem ha túlzottan csillog az arcom. A Soft and Gentle nekem kifejezetten antikedvenc például. Totál diszkógömb hatás (szerintem). Viszont eeeeeeez... hát én most rátaláltam a tökéletesre úgy érzem. A Here Comes Joy àrnyalat van meg, ami egy nagyon finom es nagyon lágy fényt ad az arcnak, ami tényleg csak egy icipici egészséges ragyogást kölcsönöz. Nagyon természetes a hatása, ezert azok akik a “holdrólislátnihogyottvan” hatást kedvelik, azoknak kevés lesz.
Egy szó mint száz, gyonyoru darab, és egyszerűen imádom! ❤️

eperkeszederke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Egy szó mint száz, gyonyoru darab, és egyszerűen imádom! ❤️