KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 13.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

2017-es ünnepi limitált kiadás

"Púderünk gyönyházfényű ragyogást ad arcodnak, hogy beragyogd az éjszakát. Tökéletes, magas fénye ragyogóvá varázsolja arcodat. Hópehellyel díszített, metálos lágy pezsgőszínű csomagolásban."

2 árnyalatban kapható

MAC Snowball Impalpable Glare Powder - HERE COMES JOY árnyalat
Ár: 9000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, max. 2-3-szor próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

frostbites

2017. december 28.

Leginkább a csomagolás fogott meg. Úgy voltam vele ha nem is lesz jó a termék legalább szép lesz az asztalomon. Aztán kipróbáltam és kellemesen csalódtam. Nem az a nagyon durva highlighter de hétköznapokra pont elegendő. Tényleg csak dícsérni lehet :)

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Ciprus

2017. november 16.

Csatlakozom tényleg egy álom kivúl belül-eperkeszederke már mindent leírt.Nekem a rózsaszínes van meg

Ciprus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

eperkeszederke

2017. november 13.

Egy álom... a külcsín és a belbecs is! Kétség kivül az egyik legkülönlegesebb és legcsillogóbb darabja a piperekollekciómnak! :P a csomagolása valami meseszép, szerintem nagyon elkapták most ezt a karácsonyi hópelyhes témát. Amit még tudni kell, hogy én nem vagyok egy nagy highlighter imádó, mert nem szeretem ha túlzottan csillog az arcom. A Soft and Gentle nekem kifejezetten antikedvenc például. Totál diszkógömb hatás (szerintem). Viszont eeeeeeez... hát én most rátaláltam a tökéletesre úgy érzem. A Here Comes Joy àrnyalat van meg, ami egy nagyon finom es nagyon lágy fényt ad az arcnak, ami tényleg csak egy icipici egészséges ragyogást kölcsönöz. Nagyon természetes a hatása, ezert azok akik a “holdrólislátnihogyottvan” hatást kedvelik, azoknak kevés lesz.
Egy szó mint száz, gyonyoru darab, és egyszerűen imádom! ❤️

eperkeszederke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Egy szó mint száz, gyonyoru darab, és egyszerűen imádom! ❤️