KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maggie, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Teljes, természetes és matt lefedettséget biztosít. Gazdag összetétele miatt kevés is elegendő belőle. Vízálló és hosszantartó.

VanilleLana

2012. március 12.

Erős fedésű korrektor, még az én brutális karikáimmal is elbánik. Viszont egy idő után maszk hatású lesz, ami egyáltalán nem tetszik, valószínű az oxidálódás oka... Akinek nem kell brutál fedés, annak csak ajánlani tudom!

VanilleLana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

babciika

2012. január 26.

Egyetértek az előttem szólóval, tényleg egy nagyon jó fedő alapozóról van szó, szépen eltünteti a szem alatti karikákat és a pattanásokat egyaránt, bátran ajánlom! :)

babciika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Maggie

2011. augusztus 30.

A legjobb korrektorom! Nagyon jó krémes az állaga, szépen fed, jól el lehet dolgozni az arcon. Építhető, így a csúnyább dolgokkal is könnyen megbírkózik. A szemem alá is tudom használni, mert nem nehéz és nem ül meg az apró ráncokban. a csomagolása pont olyan, mint a paint potoknak, nekem nagyon tetszik.   Olvass tovább a blogon >>

Maggie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.