KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 10.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ultra folyékony formulájával természetes, közepesen erős fedést biztosít. Hidratál és gyengéden eltünteti a bőrhibákat, miközben csökkenti a szem alatti karikák, pigmentfoltok és elszíneződések megjelenésének esélyét.

• Hatása akár 8 órán keresztrül tart
  • Azonnal hidratál
  • Csökkenti a szem alatti karikák, pigmentfoltok és elszíneződések megjelenésének esélyét
  • Nem ül bele a ráncokba
  • Természetesnek ható arcszínt eredményez
  • Nem okoz ragadós érzést
  • Minden bőtípusra, főleg normál és száraz bőrre
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Nem okoz aknét