KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mermie, Módosítva: 2018. március 8.

Kiszerelés:   3,1 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Három színben elérhető egyedi szájfény, amellyel magasfényű ragyogás vagy akár halvány csillogás is elérhető. Viselhető önmagában, ajakceruzával vagy rúzzsal együtt is. Hosszan tartó csillogása és fénye garantált. Jojoba olaj tartalmának köszönhetően puhává és ápolttá teszi az ajkakat. Speciális tervezésű fehér-ezüst csomagolása hologrammos aláírással díszített.