Macadamia Natural Oil

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. június 29.

Kategória:   Hajápolás

Gyógyító olaj minden hajtípus számára. Intenzíven ápolja és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. Hatékony védelmet nyújt a káros UV-sugárzásokkal szemben.

Rchl

2017. április 23.

A világ legjobb hajvégápoló olaja! Mióta ezt használom nagyon ritkán kell vágni a hajam végéből, mert nem töredezik csak nagyon minimális mértékben. A Macadamia hajolajnak köszönhetően közel vagyok a célomhoz, a hajam hosszúságát illetően. Használtam továbbá a pakolását, az is szuper-fantasztikus!
Külön bónusz, hogy csodálatos csillogást ad a hajnak úgy, hogy nem zsírosodik tőle a haj, de persze fontos, hogy csak a végekre használjuk!

Rchl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

nyisike

2015. november 11.

A 10 ml.-es változatát vettem meg. Belekevertem a hajpakolásomba és így nagyon hatásos, viszont az összetevőivel nem igazán vagyok kibékülve. Az illata pedig nagyon erős.

nyisike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

BTimi88

2015. augusztus 31.

Szárítási időt lecsökkentette, de amúgy nem tud többet, mint egy drogérias hajolaj.

BTimi88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

aliz1105

2015. június 28.

Ez az egyik legjobb haj olaj amit valaha hasznàltam. Mindìg megjegyzik milyen fényes, szép a hajam ha ezt hasznàlom. Az összetevök meg nem èrdekelnek, ha egyszer valami működik, akkor nincs értelme ezen ràgódni. Amugy is a haj hosszàra rakjuk az olajat, onnan meg nem tud a szervezetbe fel szìvodni. Mèg nedves hajon Kell alkalmazni. De az egyetlen amit szàrax hajon is szoktam. Nekem nagyon bevàlt, mondhatni csodaszer. Az tèny hogy nem olcsó, ès az illata sem tetszik.

aliz1105
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

CocoSunrise

2014. április 4.

4 hónapja használom most fogyott el. Ennyi ideig volt elég a 10 ml-es kis üvegcse. Őszintén nem találkoztam még gazdaságosabb hajolajjal. Igaz nekem nem kell sok belőle, de akkor is....
Csillogó, könnyen kifésülhető lett tőle az extra vékonyszálú hajam, nem nehezítette el, de adott neki valamennyi tartást is.
Lehet még majd újraveszem, most kipróbálom az Amika hajolaját és meglátom melyik a jobb.

CocoSunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

morning_glory

2013. március 30.

Szerintem se rossz, de kár az a szilikon bele. Amúgy én vizes hajra használtam, sokkal gyorsabban száradt meg, mint nélküle- Ápolta is a hajam, de nem nehezítette el, sőt, nem is lett hamarabb zsíros. Mondjuk újra nem vettem, inkább kerestem egy szilikon nélküli természetesebb ápolót

morning_glory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

V.Orsi

2013. január 6.

Kipróbáltam, a Macadamia Natural Oil hajpakolással együtt, még a samponjukat is megvettem. Jó termékcsalád, de a magas ára miatt szerintem nem éri meg. Kellemes illat, jól ápolta a hajamat, de ennyi az egész. Olcsóbban is lehet kapni ugyanilyen jó, sőt, még jobb termékeket is.

V.Orsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

maria.andreassen

2012. június 1.

Nagyon jol hidratalja a hajat es nem lesz nehez es olajos tole a haj. 1 pump boven eleg, hosszuhajuknak is.

maria.andreassen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 1.

UnVraiAnge

2011. június 19.

Az összes Macadamia termék közül ez az ami a legjobban elnyerte a tetszésemet, bár evvel sem vagyok maximálisan elégedett. Ennek végre kellemes diós illata van és tényleg szép fényessé, puhává tette a hajamat. Ha a pakolásba keverünk egy pár cseppet akkor határozottan érezhető a különbség. Óvatosan kell vele azonban bánni, különben könnyen elnehezíti a hajat. Azért nem kap 5 csillagot, mert az első két helyen szilikon van illetve nem értem itt sem, hogy minek kell bele ennyi színezék. Egyáltalán minek kell bele mondhatnám azt is. Summa summarum ha valaki szeretné kipróbálni a Macadamia termékeket akkor én ezt nyugodt szívvel ajánlom.
(Van icipici 3ml/6.50$ illetve mini 30ml/13$ próba méretben is.)

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 19.

(Van icipici 3ml/6.50$ illetve mini 30ml/13$ próba méretben is.)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone