KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mádara

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 8690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Besszi, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 8690 Ft

Élénkít, hidratál és enyhe napbarnított színt kölcsönöz az arc és a nyak bőrének. Egyenletessé varázsolja a bőrtónust, halványítja a bőrhibákat és a finom vonalakat, egy könnyed alternatívája az alapozónak. Használatával az arc frissebbnek és ragyogóbbnak tűnik, mint a margaréta ragyogása az esti holdfényben.

Ár: 8690 Ft, Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, FOXPOST, DPD Futárszolgálat, PPP.
Ár: 8690 Ft, Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, FOXPOST, DPD Futárszolgálat, PPP.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Melion

2018. január 13.

Ez mellé nyúlás volt, itthon vettem csak ėszre, hogy a 2. összetevő az alkohol. Mikor az összetevőket néztem csak az egyéb hatóanyagokat néztem, ami nagyon szép amúgy... de iszonyatosan szárította a bőrömet! Zsíros bőrre lehet hogy tökéletes. A fedése amúgy pont jó lett volna, közepesnél is gyengébb de nagyon természetes az összkép. Lehet megpróbálom több aláhidratálással, hátha...

Melion
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Zsazsmazs

2017. augusztus 18.

A pici, 15 ml-set vettem meg. Nagyon szeretem. Mivel én nyáron egyáltalán nem sminkelek, csak ha fontos. Ősztől viszont ujra mindennapos társam lesz, több okból is. Nincs bőrhibám viszont az orrom körül állandoan vörös a bőr és egyenetlen a szine. Ezzel ez kiküszöbölhető. A rose beige van meg. Biztos, hogy a nagyot veszem legközelebb. A másik ok, hogy hidegben ad egy plusz hidratalast ami nagyon jót tesz. Szeretem. Újra veszem. Szépek az összetevők és vegán❤
Igen, kicsit drága, viszont nagyon sokáig elég.

Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Igen, kicsit drága, viszont nagyon sokáig elég.

Kornelia14

2017. július 19.

Kissé ambivalens érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. Tetszik, hogy könnyen beszívódik és, hogy természetes alapanyagokból készült, azonban az illata valahogy nagyon taszít. Ami még ellene szól, bár tudom ez nem alapozó vagy BB krém, de szinte alig érzékeltem a szín korrekciós hatását. Nem tartom valószínűnek, hogy ismét a kosaramba kerülne.

Kornelia14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Minocska

2017. július 12.

Kis méretben rendeltem meg a Madara oldaláról, de sajnos a szín nekem túl sötét lett, így eladásra kerül.

Ez már csak azért is sajnálatos, mert magával a termékkel nagyon meg voltam elégedve.
A fedése természetes, inkább színkorrigálásra alkalmas, mint hibák eltüntetésére, viszont nagyon szép, életteli hatást ad az arcnak.
Plusz előmye, hogy utazó és teljes kiszerelésben is kapható - jó lett volna, ha stimmel a szín, mert az összes többi Madara termékkel is nagy szerelemben vagyunk! :(

Minocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

SMH

2017. július 11.

Nem akarom lehúzni, de nekem abszolút nem jött be. A fedése a nullával egyenlő (tudom hogy csak egy színezett krém, de akkor is) számomra ez nem "egy könnyed alternatívája az alapozónak" a szaga meg borzasztó. Az én arcom hamar zsírosodott tőle, ami egy nappali arckrémnél negatívum, nekem a fedése se elég jó, szóval alapozót vagy legalább egy BB krémet használni kell fölé. És van valami borzasztó gyógynövényes dudva szaga, ami engem nagyon zavar.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Leander

2017. április 20.

Rose Beige színben próbáltam és nagyon bejött. Gyönyörűen egybeolvad az arcbőröm színével, nem sárgul, nem gyűlik össze a ráncokban. Nagyon szép a végeredmény - természetes, mégis látványosan egyenletesebb, szebb a arcbőröm tőle. Megszerettem, biztosan fogok még venni.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Zsuzsi216

2016. július 27.

Egy kicsi, 15 ml-es terméket használok. Akkor alkalmazom - pl. most a nagy melegben -, amikor tudom, hogy az alapozó lefolyna az arcomról. Fedése nem sok van, de nem is az a lényeg. Nagyon szép színt és egy egészséges ragyogást ad az arcomnak. Illata nem sok van, de nem is kell. Nagyon jó kis krém.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Panka86

2016. február 9.

Kozmetikusom javaslatára vásároltam. Bár igen csak drága, de ha valaki megteheti, erősen ajánlom. Sőt, igazából megéri rá kicsit spórolni, mert egy összegben borsos az ára, de nagyon sokáig elegendő. Jól beszívódik, szép színt ad. Kellemes az illata. Nem okoz allergiás reakciót még az én érzékeny bőrömön se. Legjobb BB krém amit valaha használtam! Alapozó fedést ne várjatok tőle, mert nem is az a célja!

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

petoandika

2016. január 18.

Könnyű eldolgozni, szép színt ad az arcnak, nem is kell belőle sok.
De, egyrészt nem is túl tartós, másrészt nekem a fedése kb 0. Ha pedig tökéletes lenne az arcbőröm, minek használnék bármilyen színezett hidratálót(?).
Azért egy minimális fedés számomra fontos lenne.
Persze ha valaki korrektorral elfedi a kisebb bőrhibákat (mert csak az van neki), annak akár jó is lehet.
Én csak mintát használtam belőle, de nem győzött meg eléggé. Az összetevői viszont szépek. :)

petoandika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Könnyű eldolgozni, szép színt ad az arcnak, nem is kell belőle sok.
Azért egy minimális fedés számomra fontos lenne.

Lola88

2015. október 17.

Magasról veri az összes színezett hidratálót, pici is elég belőle és szép színt ad.

Lola88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Algae Extract

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.