KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mádara

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Besszi, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Élénkít, hidratál és enyhe napbarnított színt kölcsönöz az arc és a nyak bőrének. Egyenletessé varázsolja a bőrtónust, halványítja a bőrhibákat és a finom vonalakat, egy könnyed alternatívája az alapozónak. Használatával az arc frissebbnek és ragyogóbbnak tűnik, mint a margaréta ragyogása az esti holdfényben.

Pdrea

2018. május 14.

Én nagyon szeretem az illatát is. Meg az egész terméket úgy ahogy van. Január óta csak ezt használom. Nincs erős fedésre szüksége a bőrömnek. Ettől gyönyörű egységes lesz, mintha belülről ragyogna. Amíg gyártják nem hiányozhat a polcomról.

Pdrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 14.

Lanett

2018. április 15.

Tényleg szörnyű szaga van, de mindig ehhez a színezett hidratálóhoz térek vissza. Nagyon szépen egységesíti a bőrt, szeretem.

Lanett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

mafalda

2018. március 4.

Borzalmas szaga van, mint a döglött halnak....sajnos egyáltalán nem hidratált, az ára egyenesen nevetséges, még a mintát sem tudtam elhasználni, amit azért sajnáltam, sokkal de sokkal többet vártam ettől a terméktől, csalódás.😢

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Svetlana

2018. január 25.

Két színben kapható, nekem a világosabb lett jó. Kb 2 hete használom a travel size változatot, aminek az ára is barátságos: 3250 FT. Reggel csak feldobom az arcomra és kész vele a hidratálás és a színezés is. Persze: nem alapozó, nem bb krém, így nagy fedése nincs, de nekem a hétköznapokban pont elég. És egész nap olyan, mintha semmi sem lenne az arcomon. A szaga valóban borzasztó, reggelente a hányinger is elkap tőle, de ez csak pár másodperc, míg felkenem, utána nem érezhető. Konkréten olyan frissen hantol sír szaga van már bomló holttestekkel...

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Melion

2018. január 13.

Ez mellé nyúlás volt, itthon vettem csak ėszre, hogy a 2. összetevő az alkohol. Mikor az összetevőket néztem csak az egyéb hatóanyagokat néztem, ami nagyon szép amúgy... de iszonyatosan szárította a bőrömet! Zsíros bőrre lehet hogy tökéletes. A fedése amúgy pont jó lett volna, közepesnél is gyengébb de nagyon természetes az összkép. Lehet megpróbálom több aláhidratálással, hátha...

Melion
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Zsazsmazs

2017. augusztus 18.

A pici, 15 ml-set vettem meg. Nagyon szeretem. Mivel én nyáron egyáltalán nem sminkelek, csak ha fontos. Ősztől viszont ujra mindennapos társam lesz, több okból is. Nincs bőrhibám viszont az orrom körül állandoan vörös a bőr és egyenetlen a szine. Ezzel ez kiküszöbölhető. A rose beige van meg. Biztos, hogy a nagyot veszem legközelebb. A másik ok, hogy hidegben ad egy plusz hidratalast ami nagyon jót tesz. Szeretem. Újra veszem. Szépek az összetevők és vegán❤
Igen, kicsit drága, viszont nagyon sokáig elég.

Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Igen, kicsit drága, viszont nagyon sokáig elég.

Kornelia14

2017. július 19.

Kissé ambivalens érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. Tetszik, hogy könnyen beszívódik és, hogy természetes alapanyagokból készült, azonban az illata valahogy nagyon taszít. Ami még ellene szól, bár tudom ez nem alapozó vagy BB krém, de szinte alig érzékeltem a szín korrekciós hatását. Nem tartom valószínűnek, hogy ismét a kosaramba kerülne.

Kornelia14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Minocska

2017. július 12.

Kis méretben rendeltem meg a Madara oldaláról, de sajnos a szín nekem túl sötét lett, így eladásra kerül.

Ez már csak azért is sajnálatos, mert magával a termékkel nagyon meg voltam elégedve.
A fedése természetes, inkább színkorrigálásra alkalmas, mint hibák eltüntetésére, viszont nagyon szép, életteli hatást ad az arcnak.
Plusz előmye, hogy utazó és teljes kiszerelésben is kapható - jó lett volna, ha stimmel a szín, mert az összes többi Madara termékkel is nagy szerelemben vagyunk! :(

Minocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

SMH

2017. július 11.

Nem akarom lehúzni, de nekem abszolút nem jött be. A fedése a nullával egyenlő (tudom hogy csak egy színezett krém, de akkor is) számomra ez nem "egy könnyed alternatívája az alapozónak" a szaga meg borzasztó. Az én arcom hamar zsírosodott tőle, ami egy nappali arckrémnél negatívum, nekem a fedése se elég jó, szóval alapozót vagy legalább egy BB krémet használni kell fölé. És van valami borzasztó gyógynövényes dudva szaga, ami engem nagyon zavar.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Leander

2017. április 20.

Rose Beige színben próbáltam és nagyon bejött. Gyönyörűen egybeolvad az arcbőröm színével, nem sárgul, nem gyűlik össze a ráncokban. Nagyon szép a végeredmény - természetes, mégis látványosan egyenletesebb, szebb a arcbőröm tőle. Megszerettem, biztosan fogok még venni.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Algae Extract

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.