KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mádara

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Besszi, Módosítva: 2013. február 8.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3490 Ft

Gazdag összetételű és krémes kondicionáló, amely mélyen táplálja és helyreállítja a sérült, száraz hajat. Megakadályozza a töredezett és száraz hajvégek kialakulását, a haj fényes, selymesen puha és könnyen kezelhető lesz.

Ár: 3490 Ft, Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, FOXPOST, DPD Futárszolgálat, PPP.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsuzsi216

2016. november 15.

A száraz és fénytelen hajam megmentője ez a sampon és balzsam.
Puha, fényes és nem olyan száraz a hajam.
Ajánlom mindenkinek, aki a száraz hajával szenved.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

A száraz és fénytelen hajam megmentője ez a sampon és balzsam.
Puha, fényes és nem olyan száraz a hajam.
Ajánlom mindenkinek, aki a száraz hajával szenved.

noavedon

2016. június 30.

Jó kis balzsam ez, nem nehezíti el a hajam, puha, fényes és hidratált lesz tőle. Nekem újabban töredezésre hajlamos a hajam (hiába vágattam belőle 10 cm-t, ami több is, mint amennyit a fodrász ajánlott), 1 hónap múlva ugyanolyan vacak a vége, mintha hozzá sem nyúltam volna. Ezen a problémán sajnos ez a balzsam sem segít :( De akinek egyszerűbben kezelhető hosszú haja van, annak ajánlom, én sem bántam meg, hogy végül megvettem, sőt, valószínű, hogy újravásárolom majd, ha elfogy.

noavedon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Panka86

2016. február 9.

Kozmetikus ajánlására vásároltam, a sampont és a balzsamot együtt. Összességébe véve elégedett vagyok, szépen tisztít a sampon és kíméletes a fejbőrömhöz, a balzsam pedig jól hidratálja a fejbőröm és hajam egyaránt. Sampont felesbe vízzel hígítva használom, tökéletesen habzik így és gazdaságosabb is. Ami miatt 1 csillag mínusz, hogy elég gyorsan zsírosodik a hajam amióta használom, gondolom ez a balzsamnak köszönhető. Viszont szárítás után jobb tartása van a hajamnak, mint a korábbi sampon-balzsam kombóim mellett.

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid