KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Madre Labs

Ár:   $29.95   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. június 1.

Ár:   $29.95
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti-aging arcápoló olaj peptidekkel

Hidratál és ellazít, csökkenti a finom vonalak és ráncok megjelenését. Nem zsíros érzetű, gyorsan felszívódik.

• pH-semleges termék
  • környezetbarát csomagolás
  • nem tesztelték állatokon

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Loona

2017. november 27.

Nekem sem működött sajnos - azaz a hatásáról nem tudok beszámolni, csak a használhatóságáról: három használat után rá kellett jönnöm, hogy én ezt egyszerűen se nappalra, se éjszakára, egyszerűen semmikor se tudom használni. Nem zsíros érzetet ígért, ehhez képest az én zsíros bőrömön egyáltalán nem szívódott be, se öt perc, se öt óra eltelte után, akármilyen kis mennyiségben vittem fel, szuperfényes- és ragacsos maradt egészen addig, amíg le nem töröltem :/
Durva azt látni, hogy vízhiányos bőrön is így viselkedett, azt hittem, hogy az én zsíros bőröm a ludas megint...

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Bibi

2017. április 10.

Tökéletesen semennyire. Be sem szívódik, a legkisebb mennyiségben sem. Még megvan a fele, de nem valószínű, hogy elhasználódik.

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.