KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 7.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bio avokádóolajjal gazdagított komplex ápoló és regeneráló popsikrém, mely kifejezetten a pelenkával fedett bőr gondoskodására született.

miklosjudit

2017. december 7.

Egyetlen kézműves popsikrém amitől nem pirosodott ki a babám popója.Nagyon jó.

miklosjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Egyetlen kézműves popsikrém amitől nem pirosodott ki a babám popója.Nagyon jó.

Kattta

2017. október 12.

Én kicsit más területen próbáltam a krémet, de hátha valakinek ez is hasznos :)

Edzésen sokszor lejön a bőr a tenyeremről... Ezzel a krémmel 2-3 nap alatt olyan mértékben helyrejön, hogy el sem hittem! Pedig folyamatosan tesztelem :)

Kattta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Én kicsit más területen próbáltam a krémet, de hátha valakinek ez is hasznos :)

Felhasznalo888

2017. augusztus 2.

Mi is sokadik tégelyt használjuk már, születés óta - szeretjük. A barátnőmnek is ajándékoztunk egyet, a keresztlányom bőre is szereti.
A fő szempont nálunk is az inci volt. Vékony rétegben, testmelegben jól kenhető, bár eleinte nem túl krémes, de pár használat után kissé javul az állaga a tégelyben is.
Csodaszernek nem mondanám, mert amikor mellényúltunk egyik pelenka minőségével (nem volt légáteresztő), akkor nem tudta helyrehozni a piros, kissé már gyulladt popsit, de nem is pelenkakiütésre való készítmény, hanem egy sima popsikrém. Annak viszont kiváló.
Levendula virágvízzel és shea vajjal szoktuk most már felváltva használni, de két rendelés között, amikor kifogytunk belőle, a makadámia feszesítő testvajam is ápolta már a picinyem popóját.
Bár az ára szerintem eléggé borsós, de ettől függetlenül ez egy újravevős termék, az ígéretét is betartja - jár neki az 5 csillag!

Felhasznalo888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

rita1025

2017. június 20.

A kisfiamat csak ezzel a popsikrémmel kenem. Bio, sokáig elég és soha nem volt kipirosodása! Már sokadik tégellyel fogom újra venni, látva, hogy mennyi káros anyag van némely popsikrémben, tényleg jó döntés volt! :)

rita1025
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

csillag01

2017. január 20.

Nekünk nagyon bevált.
Bio kozmetikumokat részesítem előnyben. A gyerekeimnél se jöhetett más szóba.

csillag01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Nekünk nagyon bevált.
Bio kozmetikumokat részesítem előnyben. A gyerekeimnél se jöhetett más szóba.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.