KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   2.390 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 10.

Ár:   2.390 Ft
Kategória:   Dezodorok

Készült cink-ricinoleáttal és farnezollal a tökéletes szagmegkötésért, az ápoló krémességért a trópusi mangóvaj és a bio kakaóvaj felel. Új hatóanyagunk a természetes trietil-citrát, mely megakadályozza a verejték összetevők bakteriális bomlását, ami a kellemetlen szagokért felelős és fokozza a Zsálya-citromfű dezodorban már jól ismert szagmegkötők hatását. Veled együtt lélegzik, nem húzza össze és nem zárja el a pórusokat. Higiénikus és könnyen adagolható stiftes kiszerelés, krémes textúra. Alumínium mentes. Vegán. Tisztán természetes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mona82

2017. november 21.

Kedves szzh01! :)
Én alapból izzadós vagyok,ezért nem mertem sokáig alumentes dezodort használni.Az előzőhöz képest annyi különbséget érzek,hogy ha izzadok,pl mikor 20 percet állok sorban teljes téli menetfelszerelésben egy boltban,és szakad rólam a víz,akkor is csak a deó illata érzik rajtam és a ruhámon is.Ha ideges vagyok és izzadok,akkor sem vagyok büdös.
Szerintem egy próbát megér!e

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Kedves szzh01! :)
Szerintem egy próbát megér!e

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.