KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   2.390 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 10.

Ár:   2.390 Ft
Kategória:   Dezodorok

Készült cink-ricinoleáttal és farnezollal a tökéletes szagmegkötésért, az ápoló krémességért a trópusi mangóvaj és a bio kakaóvaj felel. Új hatóanyagunk a természetes trietil-citrát, mely megakadályozza a verejték összetevők bakteriális bomlását, ami a kellemetlen szagokért felelős és fokozza a Zsálya-citromfű dezodorban már jól ismert szagmegkötők hatását. Veled együtt lélegzik, nem húzza össze és nem zárja el a pórusokat. Higiénikus és könnyen adagolható stiftes kiszerelés, krémes textúra. Alumínium mentes. Vegán. Tisztán természetes.

rekashce

2018. február 8.

Lassan két hete használom nagy örömömre. Tényleg nagyon örülök, hogy most ezt a natúr deót választottam kipróbálásra (már többféle natúr megoldást próbáltam, de semelyik nem vált be) miután az előző megszokott teljesen hatástalanná vált. Amióta használom, még egyszer sem éreztem szagot se a ruháimon, sem magamon, pedig szerintem az átlagnál jobban izzadok. Hatalmas megkönnyebbülés volt, ugyanis az előző használatával már minden egyes nap rémkellemetlen volt az izzadás minden szempontjából.
A stiftes megoldás elég praktikus, nem kell kézzel kenegetni, nem folyós vízállagú, mint egyes golyós deók, melyektől tocsog a hóni, hanem szilárd, de ahogy egyszer végighúzod a hónaljadon, tökéletesen kenhetővé olvad, így szépen felvihető. 3-4 húzás nekem elegendő, lehet, hogy kevesebb is, úgy még nem próbáltam.
Az illata csodafinom. Frissítő, mentholos hatású, kicsit citrusos, abszolút unisex. Viszonylag hamar elillan sajnos, viszont helyette nem keletkeznek szagok, csakis üde hóni marad. :)
Mindenkinek ajánlom, annak is, aki kicsit tart az alumentes, növényi megoldásoktól, de azért kacsintgat a természetes alternatívák felé. Szerintem nekik is tud bizonyítani. Az izzadást magát talán egy minimálisan mérsékeli csak, de olyan drasztikus hatást ne is akarjon az ember, amit az alumínium nyújt. (Nem is emlékszem, hogy mekkora a különbség, olyan régóta használok természetes deót).

Köszönöm, ez csodaszer!

rekashce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Köszönöm, ez csodaszer!

svivko

2018. január 4.

Nem rontanám a hírnevét, mert én néztem be. A szódabikarbónát nem bírja a hónaljam, és sajnos allergiás reakcióból kifolyólag nem tudtam, csak egy napig kipróbálni.
Kellemes, krémes állagban találhatóak szemcsék, ha jól sejtem ez a szódabikarbóna, vagy a keményítő lehet, nem jöttem rá. Tiszta, és közepesen erős teafa illata van a terméknek, ami (az én egy napos esetemben) 24 órán át tökéletesen távoltartotta a szagokat).
Megéri az árát annak, aki tudja használni. :)

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Megéri az árát annak, aki tudja használni. :)

mona82

2017. november 21.

Kedves szzh01! :)
Én alapból izzadós vagyok,ezért nem mertem sokáig alumentes dezodort használni.Az előzőhöz képest annyi különbséget érzek,hogy ha izzadok,pl mikor 20 percet állok sorban teljes téli menetfelszerelésben egy boltban,és szakad rólam a víz,akkor is csak a deó illata érzik rajtam és a ruhámon is.Ha ideges vagyok és izzadok,akkor sem vagyok büdös.
Szerintem egy próbát megér!e

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Kedves szzh01! :)
Szerintem egy próbát megér!e

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.