KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. december 7.

Kategória:   Hajápolók

A növényi keratin mélyen behatol a hajszálakba és azonnal észlelhető erősítő hatást vált ki. Hydrobalance tulajdonságának köszönhetően kialakítja a hajszálak optimális hidratáltságát, véd a töredezettségtől. A panthenol csillogást, tartást ad a hajnak, a kókusztej védő tulajdonságú.

hfancs

2018. június 27.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, kellemes az illata és az abszolút bónusz, hogy nem kell kiöblíteni a hajból. Nem marad a hajamon az a csúszós érzés, mint a többi balzsam után. Nagyon sokáig kitart egy flakon, mert nem kell belőle sokat nyomni.

hfancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Ritu77

2018. március 3.

Legjobban azt szeretem benne, hogy nem igényel öblítést. Persze, van amikor leöblítem, de nem mindig. Nekem nem lesz tőle "sikamlós" a hajam, viszont láthatóan nem olyan töredezett, mióta használom. Festett hajra is nagyon jó. Isteni az illata! :) A menta-lime samponnal együtt használom, kb. két-háromnaponta.

Ritu77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

krenat

2018. február 3.

Gyakorlatilag az egyetlen termék a Magistertől, ami teljes mértékben bevált. Isteni illat, mélyen és tartósan hidratálja a hajam.

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Vilcsi11

2018. január 25.

Èn hatalmas kókuszrajongó vagyok így nagyot dobbant a szívem amikor kijött ez a termék. A konzisztenciája nagyon krémes, az illata egy csoda. Èn a hajamon szoktam hagyni egy kicsit, hogy jól beszívódjanak a hatóanyagok. Selymessé és fényessé teszi a hajamat. Nem kell sok belöle egy mosásra így sokáig eltart a flakon.A pumpás megoldást különösen jónak tartom.

Vilcsi11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

rayeri

2017. december 15.

Lapockáig érő, vékonyszálú, természetes göndör hajam van, amit fél éve festetnem is kell, mivel a két utód nevelésébe szépen beleőszültem. Szilikonmentességre törekszem, a Kevin Murphy Born Again volt nekem az igazi, a Szent Grál, de sajnos már nem gyártják, tavasz óta sírva keresem az utódját. Az első használat után annyira mérges voltam erre a termékre, hogy vissza akartam küldeni. Sokkal hígabb állagú mint az általam eddig használt termékek. Az illata nagyon finom, visszafogott kókusz amiből semmi nem marad meg öblítés után. Elsőre édeskevés volt a hajamnak. Mintha semmit nem kentem volna rá, pedig kb.dupla adagot masszíroztam bele. A könnyem csorgott mire sikerült kifésülni a hajamat, pedig a Tangle Teezeremmel plusz balzsammal simán szokott menni. Aztán elült a mérgem plusz nem akartam elhinni, hogy tényleg egy ekkora kalap kakiba nyúltam és adtam neki még egy esélyt. A második alkalommal érezhetően jobban reagált rá a hajam. Értsd: kisebb mennyiség és kevesebb hajtépés is elég volt. Most tartok a negyedik alkalomnál és kezdjük elérni az általam normálisnak tartott szintet: nagyobb diónyi mennyiség szinte nulla hajtépés. Szerintem az van, hogy ez a keratin fokozatosan épül be a hajba és egyre hidratáltabb, simább, összességében jobb állapotú lesz tőle.
Aki az első használat után kukázni akarja, tegyen még legalább két próbát vele, mert jó kis natúr termék ez csak össze kell szokni vele.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Effendigirl

2017. december 11.

Kókuszos-túrós illata van, kicsit hasonlít a hipoallergén testápolókrémhez, kellemes. A menta-lime samponnal együtt használom. Jól puhítja a hajat, balzsamozás közben a hajamnak pont olyan illata van, mint egy tál fahéjas tejberizsnek :) Mikor lemosom, érezhetően puhább, és szép fényessé is teszi a hajamat. Az ára sajnos nem a legalacsonyabb, a mennyiségét tekintve (mondjuk nem is akármilyen összetevők vannak benne és nem is elhanyagolható mennyiségben) de ha hígítom más balzsamokkal, pakolásokkal, úgy jó lesz :).

Hosszabb próbálgatás után rájöttem, hogy nekem legjobban úgy válik be, ha samponozás előtt vizes hajba, fejbőrbe belemasszírozom és pár percig rajtahagyom, majd így samponozom. Így fényesebb, puhább haj a végeredmény, mintha hajmosás után masszíroznám bele kimosás nélkül a balzsamot.

Effendigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Chrissy

2017. augusztus 14.

Kókuszosabb illatra számítottam, ennek inkább kókuszos joghurt illata van. Kellemes, de nem annyira tropikus, mint amennyire a neve alapján gondolná az ember. Inkább úgy fogalmazom, hogy joghurtos az illata, kicsi kókuszos beütéssel. Engem elsősorban a jó kis ápoló összetevői vettek meg maguknak, nem az a tény, hogy nincs benne szilikon. Az első alkalmazás során szépen felkentem a megmosott hajamra, hagytam hatni 5 percet és lemostam. Semmi extra nem történt, beitta a hajam, de nem lett se szuper selymes, se csillogó, ráadásul elég sok fogyott belőle, mert elég hosszú hajam van. Így az árát soknak, a mennyiségét kevésnek, a hatását semmilyennek tartottam. Aztán olvastam, hogy amúgy nem muszáj lemosni. Bepancsoltam hát vele a száraz hajam, ami ragacsos lett és matt. Már-már feladtam...aztán elkezdtem úgy használni, hogy a kis baba hajaimra kenem elöl és a halántéknál, ahol a legvékonyabb, leggyengébb kis sarjak vannak. Használom a Magisteres hajszeszt is, ami tényleg működik, de szárít kicsit, ez meg tök szépen helyrehozza. Eddig eszembe se jutott balzsamot fejbőrre kenni, hiszen gyorsan zsírosodó hajam van, de ez most bejött. Hajmosás után felviszek egy kisebb adagot a babahajas részekre, a fejbőrömre is, a hajam hosszára más balzsamot kenek. Hagyom őket hatni, aztán öblítés. Egy perccel sem zsírosodik hamarabb a hajam ettől a módszertől. És a babahajak pedig szépen erősödnek, növekszenek. Határozottan elégedett vagyok az ezzel elért eredménnyel.
Kipróbáltam nagyon kicsi mennyiséget eloszlatva a hajvégeimen, száraz hajon. Ez is bevált, ilyenkor citromos túrótorta illatot áraszt a hajam egy kis ideig :) Szépen ápol, tényleg, és hamar beissza a haj. Nem lesz olyan überfényes, mint a szilikonos hajvégápolóktól, de kis selyemfényt kap. És így már az árát is megéri :)

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Bog

2017. július 26.

Nem rossz termék ez. Nem a kedvencem, de szerintem bio vonalon nagyon is jó! Nincs benne szilikon, így sosem fog olyan hatást adni, mint egy bolti balzsam, ne is várjátok el tőle. De végre nem egy natúr olaj, amitől zsírosan tocsog a hajam!
Én a testápoló tejhez hasonlítom az állagát. Nagyon folyós, és szó szerint be is szívja a hajam, mint a bőr a testápolót szokta. Kentem már száraz hajra is, és akkor is maradéktalanul beszívta a hajam. Nekem borzasztó állapotú hajam van, így kénytelen vagyok szilikonos hajápolót is használni, hogy ki tudjam fésülni, de nekem nincs is bajom a szilikonnal.
Én a hajápolásban is kialakítottam már egy rétegzős rutint! Hajat mosok a mézes samponnal, azt pár percig rajta hagyom. Majd jön ez a balzsam, a fejbőrömbe is jól bemasszírozom (azóta megszűnt a korpásodásom!), majd erre egy Gliss kur hajpakolást kenek. Úgy képzelem, hogy a szilikonos hajpakolás bezárja a hajba a balzsam hatóanyagait. Leöblítem, majd még fújok rá egy Gliss kur hajápolót, és bekenem a hajvégeket Dove olajjal. És így tökéletes az eredmény.

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

kiskiwi

2017. június 1.

Egy ideje leálltam a Magister termékekkel, nem is tudom miért...aztán ismét az oldalra tévedtem és láttam az újdonságokat! Elakadt a szám, pár hónap alatt mennyi új termékük van, így be is zsákmányoltam pár natúr hajápolási terméket! Ez igen! Ez a balzsam valami eszméletlen, nekem kissé zsíros a fejbőröm, így eddig nagyon ritkán találtam, oylat, amitől nem nehezedett volna el totálisan. Ettől viszont fénylő, jól kifésülhető és nem zsírosít!
Illata a bounty-ra emlékeztet, meginnám az egészet! :D

kiskiwi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Illata a bounty-ra emlékeztet, meginnám az egészet! :D

Valentine

2017. május 18.

Egyrészt nagyon szeretem a kókusz illatát, másrészt a Párom érzékeny fejbőre miatt vásároltam meg. Két flakonnal használtunk el belőle. Isteni kókusz illata van. A balzsam fehér színű és jóval folyósabb állagú, mint a hasonló termékek. A párom hajának és fejbőrének kifejezetten jót tett. Az én hajamra már sokkal több kell belőle. Sampon után oszlatom el a nedves hajamon és fejbőrömön, hagyom pár percig hatni, majd kimosom. A fejem tetejére nem használom, mivel gyorsan zsírsodó hajam van. Kellemes kókusz illatot hagy maga után, mely kb. a hajszárításig érezhető. A hajam kifésülhetőségén sajnos csak minimálisan javít, de egész kellemes tapintású lett tőle és nem lapult le. A Magister samponokkal jól működött együtt, viszont ott a samponnal nem voltam elégedett. Nem tartom kizártnak, hogy újraveszem, viszont most mással próbálkozom. Alapvetően elégedett voltam vele, viszont az árához képest, sajnos nem elég kiadós a mennyiség, és sajnos elég gyorsan elfogy.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Lactic Acid