KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skelly, Módosítva: 2016. május 30.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluorid és SLS hozzáadása nélkül tisztít, fehérít és friss leheletet biztosít. Hozzásegít a fogínygyulladás tüneteinek mérsékléséhez. A fogfelszín mechanikai tisztítását támogatja, így vált ki fehérítő hatást. Az ásványi sóknak köszönhetően védi a fogzománcot a savas hatásoktól.

bnorah

2017. december 10.

Az íze elsőre furcsa és nem biztosít olyan jó frissesség érzetet, mint mondjuk egy Sensodine, de pár használat után láttam egy kis különbséget. Alapvetően szerettem és újra fogom venni, ha ez elfogyott.:)

bnorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

miklosjudit

2017. december 7.

Fogínyem nem vérzett tőle.Ugyan fehéríteni nem fehérített,de nem rossz.Bár kicsit sokallom az árát ahhoz.A szép összetevők miatt kap4 csillagot.

miklosjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

masikanna

2017. október 17.

sajnos nem bírom elviselni a szegfűszegolaj ízét, így egy használat után elajándékoztam. ezzel együtt kap 3 pontot, mert bízom a termékben, biztos jó, szerette, akinek odaadtam végül.

masikanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

cicaaholdrol

2017. október 12.

Hát abszolút nincs fura íze, főleg egy classic Paradontax után :D Nekem tetszik az illata, az íze is, állaga rendben van, annyira habzik, amennyire kell. Fogmosás után marad a kellemes illóolajos lehelet. Nekem rendszeresen vérzik a fogínyem, így kíváncsi vagyok hosszabb távon mit tud vele kezdeni. Egyelőre 5*, mert nagyon szimpi :)

UP: elég nehezen tudom kiimádkozni a flakonból, pedig fejjel lefelé tárolom...
UP2: már 2. hónapja használom. Sajnos a fogínyvérzéssel nem tud mit kezdeni, így felváltva használom a Paradontax-szal. Ezért 1 csillagot le is vonok.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

UP: elég nehezen tudom kiimádkozni a flakonból, pedig fejjel lefelé tárolom...

SchmitterBettina

2017. október 8.

Úgy szerettem volna véleményt írni, hogy elhasználok egy teljes tubussal, szóval most végeztem ki. Az íze enyhén citrusos, kellemes, nekem fehíteni nem fehérítette a fogaimat, viszont, eddig ez a fogkrém tisztította a legjobban , eddig még egy fogkrémnél se éreztem ezt a tisztaságot. Vérző fogínyem van, azon sajnos nem segített. Ami negatívum a számomra, hogy borzasztóan folyik, szó szerint ki a számból rá a kezemre, kb 10 másodperc után újból kell nyomnom, mert kifolyik az egész, nem habzik, és olyan érzésem van, mintha az üres fogkefével suvickolnám a fogam. A flakonból a végén nem tudtam ki nyomni, ezért ketté vágtam a dobozt. Biztos vmikor újból rendelem, mert szépen tisztít, de felváltva fogom használni a paradontax -al.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

cooleva

2017. szeptember 29.

Első Magister termékem. Picit hígabb tényleg, de nekem tetszik. Az íze nem annyira mentolos, kifejezetten kellemes. SLS mentessége révén is megfelelően habzik és bizony fehérít! Nem mondom, hogy hófehérek lettek a fogaim, de 1-2 árnyalatot fehérített. A kiszerelés a fogpaszta fogyásával kezd idegesítő lenni, nem lehet belőle kinyerni a terméket:-(

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

hmarianna

2017. június 19.

Még soha nem éreztem fogmosás után ilyen tisztának, simának a fogaimat mint ezzel a fogkrémmel!!!

hmarianna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Chrissy

2017. március 6.

Kb. két hete használom, felváltva a Paradontax-szal.
Ez egy fehér, krémes állagú paszta, nem annyira sűrű a konzisztenciája, mint a legtöbb fogkrémnek, egy kicsit lágyabb, hígabb. Elektromos fogkefével használom, ezzel rendesen habzik és nem is kell sok belőle. Az íze elsőre érdekes, nagyon könnyen megszokható, a Paradontax-nál jobb, azt azért nehezebb volt megszokni. Ez kicsit narancsos-rozmaringos és egy kicsit mentolos, de inkább olyan eukaliptuszosan és szerencsére csak nagyon enyhén. Én ugyanis nem szeretem az erős mentolos ízt. Abszolút kellemes leheletet biztosít és nekem külön tetszik, hogy nem árasztok utána erős fogkrém szagot. Az utóízében van valami kesernyés, ami zavar, de nem tart sokáig. A fogakat szépen tisztítja és a lepedék ellen is véd egy időre.
Genetikailag azon szerencsések közé tartozom, akiknek gyárilag fehér a foga. Persze kávézom, teázom és alkalomadtán kólázom is, régebben meg dohányoztam is, ezeknek a hagyatékát egy átlag whitening fogkrém simán leszedi, ha az ember rendszeresen mos fogat, pláne, ha az ilyen színezős italok után még egy kicsit öblít is egyet vízzel. Ennyit ez a fogkrém is tud, de nem többet. Nem lett fehérebb tőle a fogam, mondjuk azt írja is, hogy mechanikai úton hat, vagyis nem kémiailag. Így pedig ugye csak felületi tisztításról lehet szó. Ezt el is végzi.
Amitől féltem, hogy koptatni fogja a fogaimat és/vagy érzékennyé tenni, de ilyesmi nem történt.
Újravenni valószínűleg én sem fogom, a Paradontax nekem évek óta bevált és akárhány fogorvossal konzultálam, mind arra esküdött... én pedig hiszek a szaktekintélyeknek.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Kb. két hete használom, felváltva a Paradontax-szal.

juhaszregina

2017. február 6.

A paszta megnevezés ellenére szerintem kissé híg, még a Parodontax-nál is kevésbé habzik, ez nekem kicsit zavaró. A Parodontax sem a habzásáról híres, és egy SLS mentes fogkrémtől nem is várom el, de ez kifolyik a számból és a majdnem üres fogkefével csiszatolom a fogaimat. A tisztító hatása még ennek ellenére is jó. Az íze a gyerekkori gömb rágógumira emlékeztet, a mentolossága lehetne erősebb. Szerintem nem fogom újra venni, de a 4*-ot azért megadom neki. Egyedül az állaga nem tetszik.

juhaszregina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Valentine

2016. szeptember 30.

Én is úgy vásároltam meg, hogy az ingyenes szállítás múlott rajta. Nem bántam meg, hogy bedobtam a kosaramba. :) Szépek az összetevői. Az íze elsőre nekem is furcsa volt kicsit. Én is csak azt tudom mondani, hogy kevés is elég belőle és jól habzik, továbbá kellemes, enyhén mentolos ízt hagy maga után. Szerintem nagyon jól tisztít! :) Fehérítő hatásáról egyelőre nem tudok beszámolni, mivel nem csak ezt használom. A tubusból a vége felé elég nehéz kinyomni a pasztát. Jobban örülnék valami más megoldásnak. Ezért egyelőre 4*-ot kap tőlem. Viszont újra fogom venni és updatelek a későbbiekben. :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: fenyő olaj.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.