KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skelly, Módosítva: 2016. május 30.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluorid és SLS hozzáadása nélkül tisztít, fehérít és friss leheletet biztosít. Hozzásegít a fogínygyulladás tüneteinek mérsékléséhez. A fogfelszín mechanikai tisztítását támogatja, így vált ki fehérítő hatást. Az ásványi sóknak köszönhetően védi a fogzománcot a savas hatásoktól.

Kittikataa

2018. május 1.

Nagyon vigyázok a fogaimra és szép fehér fogakkal büszkélkedhetek mindenféle fogfehérítős kezelés nélkül is... viszont ehhez mindig próbálok minőségi fogkrémeket,fogkeféket stb használni. Szerettem volna olyan fogkrémet használni, ami nincsen tele nyomva minden vacakkal, így esett erre a választás. Egyből 2 tubussal rendeltem az itteni vélemények alapján.
Nekem az íze valami borzalom, viszont kárpótol az, hogy a fogaim tényegesen tiszták lesznek mindenféle erőfeszítés nélkül, és a leheletem sem olyan mű mentolos.. A fehérítésről még nem tudok egyelőre nyilatkozni, de mivel szépen tisztít nálam már ezzel nyert.
Összességében szépen tisztít és friss utána a szám, de ez az íz... remélem megszokom és utána nem lesz annyira idegen amikor a számban van. Nekem az íze miatt -1*

Kittikataa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Dalma027

2018. március 4.

Bár nekem a fogfehérítés sosem tartozott a terveim közé mert mindig is szép fehér fogakkal büszkélkedhettem, viszont az amit ez a paszta nyújt azt egyik-másik sem tudja! Nálam nagyon fontos, hogy ne váljanak érzékennyé a fogaim. Az ELSŐ olyan termék amivel bátran tudom megmosni a fogaimat úgy, hogy nem lesz érzékeny nem kap el hirtelen fájdalom és nem leszek libabőrös minden egyes fogmosás alatt! Nem egy fogkrémet használtam próbáltam már. Az árát és a kiszerelést sosem néztem mivel arra törekedtem, hogy megtaláljam a tökéletes fogpasztát! Hát íme! :)

Dalma027
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Ritu77

2018. március 3.

Kicsit kételkedve próbáltam ki először, de egy hét után észrevettem, hogy a kritikus fogkő is elkezdett csökkenni. Erre nem gondoltam volna! Nagyon szeretem, azóta kizárólag ezt használom. A 11 éves nagylányom is ezzel mos fogat, nagyon örülök neki! :)

Ritu77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

Beatrixxx

2018. március 2.

Sokféle natúr fogkrémet kipróbáltam korábban, de most már közel 2 éve csak ezt a márkát választom. Nagyon alaposan tisztít, még este sem érzem lepedékesnek a fogaim. Néhány hét rendszeres (napi 2 alkalom) használat után tényleg fehérebbek a fogaim, pedig minden nap kávézom. Az íze kellemes, mentolos, ezzel is elégetett vagyok. A fogorvosomnak nem sok dolga akad az éves ellenőrzéseken:-) Árban is elég jónak mondható, a férjemmel közösen használjuk és így is elég kicsivel több, mint 3 hónapig. Akinek ajánlottam a baráti körből, mindenki elégedett volt vele!

Beatrixxx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Kisszifur

2018. március 1.

Azért kezdtem használni, mert mindentől begyulladt az ínyem. Ezt a problémát ez a fogkrém megoldotta.
Az állaga nem olyan, mint a hagyományos fogkrémeké, egy darabosabb, természetesebb állag. Biztosítja a friss lehelletet, enyhén mentolos, a fogak nem sárgulnak a használata mellett (sokat kávézom), a fogaim mióta használom kevésbé érzékenyek a hidegre, melegre, megvéd a fogíny nyulladástól (1 éve nincs ilyen problémám, mióta ezt használom, előtte gyakori volt).

Kisszifur
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

krenat

2018. február 3.

Szép összetevők, friss lehelet, észrevehetően fehérebb fogak, de iszonyatosan híg! Folyik a mosdókagylóba, a ruhámra, le a fogkeféről... nagyon bosszantó!

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Vilcsi11

2018. január 25.

Imádom az ízét ! Emiatt a fogrémet naponta többször is fogat mosok.

Vilcsi11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Imádom az ízét ! Emiatt a fogrémet naponta többször is fogat mosok.

bnorah

2017. december 10.

Az íze elsőre furcsa és nem biztosít olyan jó frissesség érzetet, mint mondjuk egy Sensodine, de pár használat után láttam egy kis különbséget. Alapvetően szerettem és újra fogom venni, ha ez elfogyott.:)

bnorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

miklosjudit

2017. december 7.

Fogínyem nem vérzett tőle.Ugyan fehéríteni nem fehérített,de nem rossz.Bár kicsit sokallom az árát ahhoz.A szép összetevők miatt kap4 csillagot.

miklosjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

masikanna

2017. október 17.

sajnos nem bírom elviselni a szegfűszegolaj ízét, így egy használat után elajándékoztam. ezzel együtt kap 3 pontot, mert bízom a termékben, biztos jó, szerette, akinek odaadtam végül.

masikanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: fenyő olaj.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.