KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skelly, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluorid és SLS hozzáadása nélkül tisztít, fehérít és friss leheletet biztosít. Hozzásegít a fogínygyulladás tüneteinek mérsékléséhez. A fogfelszín mechanikai tisztítását támogatja, így vált ki fehérítő hatást. Az ásványi sóknak köszönhetően védi a fogzománcot a savas hatásoktól.

narancsdzsem

2018. augusztus 12.

Fehérítést nem tapasztaltam a több havi használat során, viszont nagyon finom, sós, gyógynövényes, végre-nem-mentolos íze van, és jól tisztít is!

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Kittikataa

2018. május 1.

Nagyon vigyázok a fogaimra és szép fehér fogakkal büszkélkedhetek mindenféle fogfehérítős kezelés nélkül is... viszont ehhez mindig próbálok minőségi fogkrémeket,fogkeféket stb használni. Szerettem volna olyan fogkrémet használni, ami nincsen tele nyomva minden vacakkal, így esett erre a választás. Egyből 2 tubussal rendeltem az itteni vélemények alapján.
Nekem az íze valami borzalom, viszont kárpótol az, hogy a fogaim tényegesen tiszták lesznek mindenféle erőfeszítés nélkül, és a leheletem sem olyan mű mentolos.. A fehérítésről még nem tudok egyelőre nyilatkozni, de mivel szépen tisztít nálam már ezzel nyert.
Összességében szépen tisztít és friss utána a szám, de ez az íz... remélem megszokom és utána nem lesz annyira idegen amikor a számban van. Nekem az íze miatt -1*

Kittikataa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Dalma027

2018. március 4.

Bár nekem a fogfehérítés sosem tartozott a terveim közé mert mindig is szép fehér fogakkal büszkélkedhettem, viszont az amit ez a paszta nyújt azt egyik-másik sem tudja! Nálam nagyon fontos, hogy ne váljanak érzékennyé a fogaim. Az ELSŐ olyan termék amivel bátran tudom megmosni a fogaimat úgy, hogy nem lesz érzékeny nem kap el hirtelen fájdalom és nem leszek libabőrös minden egyes fogmosás alatt! Nem egy fogkrémet használtam próbáltam már. Az árát és a kiszerelést sosem néztem mivel arra törekedtem, hogy megtaláljam a tökéletes fogpasztát! Hát íme! :)

Dalma027
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

krenat

2018. február 3.

Szép összetevők, friss lehelet, észrevehetően fehérebb fogak, de iszonyatosan híg! Folyik a mosdókagylóba, a ruhámra, le a fogkeféről... nagyon bosszantó!

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

bnorah

2017. december 10.

Az íze elsőre furcsa és nem biztosít olyan jó frissesség érzetet, mint mondjuk egy Sensodine, de pár használat után láttam egy kis különbséget. Alapvetően szerettem és újra fogom venni, ha ez elfogyott.:)

bnorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

miklosjudit

2017. december 7.

Fogínyem nem vérzett tőle.Ugyan fehéríteni nem fehérített,de nem rossz.Bár kicsit sokallom az árát ahhoz.A szép összetevők miatt kap4 csillagot.

miklosjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

masikanna

2017. október 17.

sajnos nem bírom elviselni a szegfűszegolaj ízét, így egy használat után elajándékoztam. ezzel együtt kap 3 pontot, mert bízom a termékben, biztos jó, szerette, akinek odaadtam végül.

masikanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

cicaaholdrol

2017. október 12.

Hát abszolút nincs fura íze, főleg egy classic Paradontax után :D Nekem tetszik az illata, az íze is, állaga rendben van, annyira habzik, amennyire kell. Fogmosás után marad a kellemes illóolajos lehelet. Nekem rendszeresen vérzik a fogínyem, így kíváncsi vagyok hosszabb távon mit tud vele kezdeni. Egyelőre 5*, mert nagyon szimpi :)

UP: elég nehezen tudom kiimádkozni a flakonból, pedig fejjel lefelé tárolom...
UP2: már 2. hónapja használom. Sajnos a fogínyvérzéssel nem tud mit kezdeni, így felváltva használom a Paradontax-szal. Ezért 1 csillagot le is vonok.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

UP: elég nehezen tudom kiimádkozni a flakonból, pedig fejjel lefelé tárolom...

SchmitterBettina

2017. október 8.

Úgy szerettem volna véleményt írni, hogy elhasználok egy teljes tubussal, szóval most végeztem ki. Az íze enyhén citrusos, kellemes, nekem fehíteni nem fehérítette a fogaimat, viszont, eddig ez a fogkrém tisztította a legjobban , eddig még egy fogkrémnél se éreztem ezt a tisztaságot. Vérző fogínyem van, azon sajnos nem segített. Ami negatívum a számomra, hogy borzasztóan folyik, szó szerint ki a számból rá a kezemre, kb 10 másodperc után újból kell nyomnom, mert kifolyik az egész, nem habzik, és olyan érzésem van, mintha az üres fogkefével suvickolnám a fogam. A flakonból a végén nem tudtam ki nyomni, ezért ketté vágtam a dobozt. Biztos vmikor újból rendelem, mert szépen tisztít, de felváltva fogom használni a paradontax -al.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

cooleva

2017. szeptember 29.

Első Magister termékem. Picit hígabb tényleg, de nekem tetszik. Az íze nem annyira mentolos, kifejezetten kellemes. SLS mentessége révén is megfelelően habzik és bizony fehérít! Nem mondom, hogy hófehérek lettek a fogaim, de 1-2 árnyalatot fehérített. A kiszerelés a fogpaszta fogyásával kezd idegesítő lenni, nem lehet belőle kinyerni a terméket:-(

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: fenyő olaj.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.