KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A legmélyebben fekvő sós tó, az egyedülálló Holt-tenger fekete iszapja.
  • A nagy adszorbens kapacitással bíró aktív szén. Ez azt jelenti, hogy az aktív szén, mint pórozus anyag, a felületén nagy hatékonyaággal képes megkötni a szennyeződéseket, a bőrön megtapadó felesleges faggyút, sminket, baktériumokat.
  • Kókuszolaj, ricinusolaj, olívaolaj és napraforgó olaj, melyek a szappan hidratáló jellemzőjét és krémes habját nyújták.
  • A fürdőzés élményét tovább fokozza a teljes mértékben természetes fekete orchidea illat, mely nem tolakodó, nőies, gyümölcsös alapú virágos, édes illatjegyeket hordoz, ezzel erősítve a szappan exkluzivitását.

Pagica

2018. július 12.

Pár hónapja figyeltem fel a Magister termékekre.Tetszik az elgondolás,a filozófia.Mi tusoláshoz használjuk az illata, állaga megfelelő.Én nem mondanám hogy kifejezetten nőies az illata,inkább unisex. A család férfi tagjai is használják. Kellemes,krémes,jó minőségű natur szappan.

Pagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

MeridaLina

2018. április 8.

A pórusok tisztítását kevésbé érzem, viszont nagyon finom és nyugtató érzés a használata, főleg az arcradír után!

MeridaLina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Geraniol, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate
Színezékek: Charcoal Powder

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).