KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. február 17.

Kategória:   Testápolók

A gyengéd bio édesmandula olaj és az elbűvölő morello-meggymag olaj gazdagsága nem csak táplálja a bőrt, de illatával egy tál ínycsiklandozó macaron költeménybe repít. A babarózsaszín habkrém különösen a fiatal bőr testápolására, tónusának és hidratáltságának megőrzésére készült.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Erina

2017. augusztus 29.

Elfogyott de örülök neki, a végére már szinte megutáltam ezt a marcipán illatot. Pedig olyan jó kis krém volt. 😊🙁😉

Az illata mesés :) Legszívesebben megenném! Könnyű és gyorsan beszívódó krém, nem hagy semmilyen réteget a bőrön, cserébe illatos, puha, hidratált bőr az eredmény. Nem kell belőle sok, így ez az egy tégely nagyon sokáig kitart majd. Az összetevők pedig csodásak!

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

SchmitterBettina

2017. augusztus 29.

Imádom a marcipánt minden hogy ! Az illata miatt rendeltem meg! Brutál az illata , de sajnos kb 1 percig, azt gondoltam, hogy egy kicsit tovább megmarad az illat , ezt nagyon sajnálom. Az állaga habos, könnyű , nagyon hamar beszívódik és nem hagy olajos , zsíros érzetet maga után, ami szerintem tökéltetes nyárra. Puha es hidratált a bőr.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

hmarianna

2017. június 19.

Hű......ez a habkrém egy csoda!!!!! Imádom!!!!

hmarianna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Hű......ez a habkrém egy csoda!!!!! Imádom!!!!

MakeupPanda

2017. június 13.

Egyszerűen imádom! Élvezet magamra kenni, isteni az illata. Ezen felül szuper habos állagának köszönhetően gyorsan beszívódik. Mióta ezt használom, nem szárad ki a bőröm.

MakeupPanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

babyface

2017. május 4.

minden elképzelhető módon imádom a macaron-t ezért elképzelhetetlen lett volna az életem enélkül a testápoló nélkül... :D mikor kézhez kaptam a kis csomagocskámat meglepődtem, hogy mennyire pici tégelybe is bele lehet tölteni 200 ml csodát. az illata elsőre brutális meggyes-marcipános kicsit ijesztő is volt (nekem aki minden formában utálom a marcipánt), de szerencsére bőrre felkenve sokat szelidül az illat. :) a krém állaga maga az álom, pikk-pakk felszívódik, pedig azt hittem ez is egy habkrémnek hirdetett kakaóvajas borzadály amit majd sosem iszik be a bőröm. :) egyszer csak azt vettem észre, hogy a polcon mindig érte nyúlok az illata pedig annyira addiktív néha bele kell szagolgatnom mint egy drogosnak... :D biztos hogy újrarendelem nagyon szomorú lennék, ha limitált lenne (egyébként ez hol van feltüntetve?)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Effendigirl

2017. május 2.

Szerintem is nagyon-nagyon tömény marcipánillat jellemző erre a krémre, kicsit töményebb a kelleténél, de valóban viszonylag hamar elillan. Én a lábamra használom, eddig szárazabb, kicsit kiütéses volt, ez a krém rendberakta. A kezemre is használom, azt is jól hidratálja.

Effendigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

C92

2017. április 9.

Az illatát tekintve én is kissé másra számítottam, nagyon tömény marcipán illata van, de szerencsére felkenés után nem érződik. Az eddigi legjobb hidratáló krém, amit próbáltam. Könnyű, habos állaga van, keveset kell belőle használni, iszonyat hamar magába szívja a bőröm, és nagyon pihe-puha lesz tőle. :) Sminkelés előtti hidratálásra abszolút tökéletes, nem fénylik át tőle a bőröm pár óra múlva. Azt hiszem ezek után nem váltok, maradok ennél a krémnél! :)

C92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 9.

vanillashake

2017. április 8.

Nagyon egyenletes és puha lesz a bőröm tőle :) Az illatáról: én őszintén abban a hitben éltem, hogy mivel macaroon, így édes finom illata lesz. Erre egy tömény, műanyag párosítású marcipán illata van. Szerencsére kb. 5 perc után teljesen elpárolog, így nyugodtan használom.

vanillashake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

mafalda

2017. március 22.

Wao!! Ez nagyon klassz!!! :D Az illata mesés, az állaga habos, és a hatása csodás! Pihe-puha bőr, és pillanatok alatt beszívódik! :D Imádom!

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Zsazsmazs

2017. február 17.

Ez a krém fantasztikus! Csodás illatù, csodás hatással. Sokkal jobb mint a TBS krémek. Magyar, vegán. Imádom. Olyan szépen helyre tette a bőröm, hogy hihetetlen. Mindenképp próbàljàtok ki míg lehet kapni, mert sajnos limitált.

Zsazsmazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Erythritol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.