KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. február 17.

Kategória:   Testápolók

A gyengéd bio édesmandula olaj és az elbűvölő morello-meggymag olaj gazdagsága nem csak táplálja a bőrt, de illatával egy tál ínycsiklandozó macaron költeménybe repít. A babarózsaszín habkrém különösen a fiatal bőr testápolására, tónusának és hidratáltságának megőrzésére készült.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bella9947

2018. április 29.

Nagy kedvencem lett ez a habkrém.nagyon jól hidratál , gyorsan beszívódik a bőrbe szóval reggel is lehet használni indulás előtt .Az illata egyszerűen fantasztikus intenzíven mandula illatú. az összetevői is természetesek . Nagyon ajánlom mindenkinek.

Bella9947
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

fannidobi07

2018. március 1.

A vilag legjobb illatu testapolója. Legszívesebben megenném (akar meg is tehetnem a 100% natur osszetevoknek koszonhetoen) (: Ami meg ennel is jobb, hogy azonnal beszivodik, egybol oltozhetek utana. Csak ajanlani tudom.

fannidobi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

svivko

2018. január 4.

Bár natúr márka, mégis bedurrantottak ennek a testápoló sorbet-nek illat ügyében. (Szerencsére, mert általában mindig azt hiányolom a hasonló profilú márkák testápoló termékeiknél. Vagy erős és kellemetlen illata van, vagy finom, de kb 2 percig élvezheted magadon.)

Gyönyörű eperjoghurt színű, és kellemes, lágy krémes állaga van. Illata erős, marcipános-cseresznyés, mennyei. Ha túl közelről szagolom testápolás közben, még köhögök is tőle, olyan kis bivaly. :D Én szeretem, de ha más kerüli az ilyen élményt, azt figyelmeztetném rá.
Tökéletesen táplálja a legszárazabb területeket, és amin még meglepődtem, hogy elképesztő gyorsan beszívódik, olyan 98%-ig nyom nélkül. Ami azért nem semmi.

Nekem teljesen megérte. Ajánlom, ajándékba is tökéletes!

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Nekem teljesen megérte. Ajánlom, ajándékba is tökéletes!

Valentine

2017. szeptember 21.

Nagyon kíváncsi voltam erre a habkrémre. Kellemes édes, marcipános illata van. Színe enyhén rózsaszín. Állaga nagyon könnyed. A szokványos testápolóhoz képest egészen hamar beszívódik, nem hagy zsíros réteget maga után. Felkenés után sokkal lágyabb lesz az illata, ami sokáig nem marad meg a bőrön, de ez engem nem is zavar. Nagyon jól hidratál. Kiadós mennyiség. Nekem nem kellett naponta használnom. Kézre is jó volt, de ott több idő kell a beszívódáshoz.
Szerintem érdemes más testápolóval felváltva használni, mivel elég erőteljes az illata, és ez amennyire kellemes, egy idő után annyira lehet zavaró is. :)
Emiatt én nem vonnék le pontot, hiszen összeségében ez egy kifejezetten jó testápoló. :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Erina

2017. augusztus 29.

Elfogyott de örülök neki, a végére már szinte megutáltam ezt a marcipán illatot. Pedig olyan jó kis krém volt. 😊🙁😉

Az illata mesés :) Legszívesebben megenném! Könnyű és gyorsan beszívódó krém, nem hagy semmilyen réteget a bőrön, cserébe illatos, puha, hidratált bőr az eredmény. Nem kell belőle sok, így ez az egy tégely nagyon sokáig kitart majd. Az összetevők pedig csodásak!

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

SchmitterBettina

2017. augusztus 29.

Imádom a marcipánt minden hogy ! Az illata miatt rendeltem meg! Brutál az illata , de sajnos kb 1 percig, azt gondoltam, hogy egy kicsit tovább megmarad az illat , ezt nagyon sajnálom. Az állaga habos, könnyű , nagyon hamar beszívódik és nem hagy olajos , zsíros érzetet maga után, ami szerintem tökéltetes nyárra. Puha es hidratált a bőr.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

hmarianna

2017. június 19.

Hű......ez a habkrém egy csoda!!!!! Imádom!!!!

hmarianna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Hű......ez a habkrém egy csoda!!!!! Imádom!!!!

MakeupPanda

2017. június 13.

Egyszerűen imádom! Élvezet magamra kenni, isteni az illata. Ezen felül szuper habos állagának köszönhetően gyorsan beszívódik. Mióta ezt használom, nem szárad ki a bőröm.

MakeupPanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

babyface

2017. május 4.

minden elképzelhető módon imádom a macaron-t ezért elképzelhetetlen lett volna az életem enélkül a testápoló nélkül... :D mikor kézhez kaptam a kis csomagocskámat meglepődtem, hogy mennyire pici tégelybe is bele lehet tölteni 200 ml csodát. az illata elsőre brutális meggyes-marcipános kicsit ijesztő is volt (nekem aki minden formában utálom a marcipánt), de szerencsére bőrre felkenve sokat szelidül az illat. :) a krém állaga maga az álom, pikk-pakk felszívódik, pedig azt hittem ez is egy habkrémnek hirdetett kakaóvajas borzadály amit majd sosem iszik be a bőröm. :) egyszer csak azt vettem észre, hogy a polcon mindig érte nyúlok az illata pedig annyira addiktív néha bele kell szagolgatnom mint egy drogosnak... :D biztos hogy újrarendelem nagyon szomorú lennék, ha limitált lenne (egyébként ez hol van feltüntetve?)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Effendigirl

2017. május 2.

Szerintem is nagyon-nagyon tömény marcipánillat jellemző erre a krémre, kicsit töményebb a kelleténél, de valóban viszonylag hamar elillan. Én a lábamra használom, eddig szárazabb, kicsit kiütéses volt, ez a krém rendberakta. A kezemre is használom, azt is jól hidratálja.

Effendigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Erythritol

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.